Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Artykuły ogólne - strona 1

Branża magazynowa rozwija się w dynamicznym tempie. Pojawiają się nowe koncepcje i rozwiązania. Uważniej podchodzi się też do zakupów wyposażenia magazynów, dbając o wybór elementów pozwalających na optymalizację przestrzeni oraz sprawne zarządzanie obiektem. Jakie są zatem nowatorskie rozwiązania dla magazynów? Jakie obowiązują trendy w ich urządzaniu? Na te i inne ciekawe tematy odpowiadamy w artykułach w tej sekcji bazy wiedzy.

Znajdą tu Państwo przydatne informacje na temat prostych rozwiązań służących lepszemu zagospodarowaniu przestrzeni w magazynach. Zobaczą również Państwo, w jaki sposób zaoszczędzić kupując produkty magazynowe tylko z wiarygodnego źródła.

Każdy czytelnik znajdzie tu interesujące informacje na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa przy pracy w magazynach, w jaki sposób unikać błędów mogących przyczynić się do wypadku podczas wykonywania obowiązków oraz jak dobrze zabezpieczyć sprzęt magazynowy przed ewentualnym uszkodzeniem.

Zapraszamy do lektury.

Bardzo dobre wyniki na rynku magazynowym

Magazynuj.pl - 2018-11-26

Branża magazynowa rozwija się dynamicznie, szczególnie dzięki wzrostowi handlu internetowego. Przyzwyczajenia zakupowe oraz dostęp do coraz nowocześniejszych technologii znacznie..

Świetna kondycja polskiego rynku magazynowego!

magazynuj.pl - 2018-09-19

Rozkwit branży e-commerce jest znaczący w obecnym czasie, co wpływa na wzrost zapotrzebowania na powierzchnie magazynowe nie tylko w Centralnej Polsce. W pierwszym półroczu 2020r, odnotowano wyraźny wzrost..

Nowe trendy w branży magazynowej

Magazynuj.pl - 2018-08-30

Branża magazynowa rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Rynek rośnie, a wraz z nim pojawiają się nowe koncepcje i rozwiązania. Z roku na rok przedsiębiorcy uważniej podchodzą też do zakupów wyposażenia magazynów, dbając o wybór elementów pozwalających na optymalizację przestrzeni oraz sprawne zarządzanie obiektem.

Magazyny coraz pełniejsze!

Magazynuj.pl - 2018-07-25

Wiecie, że aż 84 proc. polskich przedsiębiorstw spodziewa się znaczącego wzrostu zamówień w ciągu najbliższych 2 lat? Jest to jeden z ważniejszych powodów, dla których w Polsce kwitnie rynek usług magazynowych.

Magazyn dobrany do potrzeb, czyli?

Magazynuj.pl - 2018-05-11

Poszukiwanie magazynu powinno poprzedzić dokładne zdefiniowanie potrzeb przedsiębiorstwa oraz planów w ujęciu kilkuletnim. To pozwoli wyeliminować ryzyko podjęcia błędnej decyzji, a w efekcie - kosztownej przeprowadzki do innej hali, np. mniejszej czy większej niż pierwotnie wybranej.

Rynek magazynowy w Polsce ma się bardzo dobrze!

magazynuj.pl - 2018-04-12

W Polsce znajduje się bardzo dużych atrakcyjnych i dostępnych terenów inwestycyjnych, szczególnie na terenach stref ekonomicznych. Są one bowiem dobrze rozwinięte pod względem komunikacyjnym nie tylko z innymi rejonami Polski, ale także..

Przedświąteczne wyzwanie dla magazynów

magazynuj.pl - 2017-12-21

Okres przedświąteczny to czas intensywnego wzrostu sprzedaży, a co za tym idzie - wzmożonego ruchu w magazynach. Wyzwaniem jest zapewnienie płynnej obsługi przy jednoczesnych trudnościach, związanych z rosnącą konsumpcją krajową, zwiększoną produkcją dóbr konsumpcyjnych i oczekiwaniami względem magazynierów.

Stelaże pod czytniki kart - wybierz rozwiązanie

magazynuj.pl - 2017-03-01

Stelaże pod czytniki kart to stalowe słupki, przeważnie w kolorze żółtym. Jaskrawa barwa pozwala na lepszą..

Czy wielkość paczki determinuje wybór dostawy?

Magazynuj.pl - 2016-03-15

Ciekawe wnioski płyną z artykułu opublikowanego przez portal branżowy Spedycje.pl. Wydawałoby się, że przed firmami kurierskimi nie istnieje wiele wyzwań.

Szukasz tanich "chińskich" zamienników?

magazynuj.pl - 2015-04-13

Ofertę tanich artykułów można znaleźć praktycznie w każdej kategorii produktowej. Konsumenta przyciąga zazwyczaj atrakcyjna cena; jednak pozytywy zakupu tańszych artykułów na tym się kończą. Często produkt taki charakteryzuje słaba..

Organizacja zaplecza dla pracowników magazynu

magazynuj.pl - 2015-02-16

Organizacja zaplecza dla pracowników, oprócz niezbędnego wyposażenia powinna mieć również dodatkowe elementy, które wprowadzą porządek i z łatwością będzie można znaleźć potrzebne rzeczy. Niezbędnym elementem wyposażenia każdego zaplecza jest..

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na tematy ogólne należące do branży magazynowej. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.