Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Artykuły ogólne - strona 1

Branża magazynowa rozwija się w dynamicznym tempie. Pojawiają się nowe koncepcje i rozwiązania. Uważniej podchodzi się też do zakupów wyposażenia magazynów, dbając o wybór elementów pozwalających na optymalizację przestrzeni oraz sprawne zarządzanie obiektem. Jakie są zatem nowatorskie rozwiązania dla magazynów? Jakie obowiązują trendy w ich urządzaniu? Na te i inne ciekawe tematy odpowiadamy w artykułach w tej sekcji bazy wiedzy.

Znajdą tu Państwo przydatne informacje na temat prostych rozwiązań służących lepszemu zagospodarowaniu przestrzeni w magazynach. Zobaczą również Państwo, w jaki sposób zaoszczędzić kupując produkty magazynowe tylko z wiarygodnego źródła.

Każdy czytelnik znajdzie tu interesujące informacje na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa przy pracy w magazynach, w jaki sposób unikać błędów mogących przyczynić się do wypadku podczas wykonywania obowiązków oraz jak dobrze zabezpieczyć sprzęt magazynowy przed ewentualnym uszkodzeniem.

Zapraszamy do lektury.

8 powodów, dla których potrzebujesz dystrybutora wody pitnej

Magazynuj.pl - 2022-09-26

Zakup dystrybutora wody pitnej niesie za sobą sporo korzyści. Oto 8 powodów, które sprawią, że zechcesz mieć go u siebie już teraz.

Jak wyposażyć warsztat? O tym musisz pamiętać!

Magazynuj.pl - 2022-01-27

Wyposażenie warsztatu to kluczowy czynnik, wpływający na jego możliwości użytkowe i bezpieczeństwo. O czym powinieneś pamiętać, wybierając meble czy akcesoria do pomieszczenia magazynowego czy warsztatowego? Podpowiadamy.

Praca na stojąco przy biurku. Czy warto?

Magazynuj.pl - 2021-12-21

Biurka elektryczne pozwalają połączyć ergonomię z wygodą. Umożliwiają pracę na stojąco oraz na siedząco, zależnie od aktualnych potrzeb pracownika.

Bardzo dobre wyniki na rynku magazynowym

Magazynuj.pl - 2018-11-26

Branża magazynowa rozwija się dynamicznie, szczególnie dzięki wzrostowi handlu internetowego. Przyzwyczajenia zakupowe oraz dostęp do coraz nowocześniejszych technologii znacznie..

Świetna kondycja polskiego rynku magazynowego!

magazynuj.pl - 2018-09-19

Rozkwit branży e-commerce jest znaczący w obecnym czasie, co wpływa na wzrost zapotrzebowania na powierzchnie magazynowe nie tylko w Centralnej Polsce. W pierwszym półroczu 2020r, odnotowano wyraźny wzrost..

Nowe trendy w branży magazynowej

Magazynuj.pl - 2018-08-30

Branża magazynowa rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Rynek rośnie, a wraz z nim pojawiają się nowe koncepcje i rozwiązania. Z roku na rok przedsiębiorcy uważniej podchodzą też do zakupów wyposażenia magazynów, dbając o wybór elementów pozwalających na optymalizację przestrzeni oraz sprawne zarządzanie obiektem.

Magazyny coraz pełniejsze!

Magazynuj.pl - 2018-07-25

Wiecie, że aż 84 proc. polskich przedsiębiorstw spodziewa się znaczącego wzrostu zamówień w ciągu najbliższych 2 lat? Jest to jeden z ważniejszych powodów, dla których w Polsce kwitnie rynek usług magazynowych.

Magazyn dobrany do potrzeb, czyli?

Magazynuj.pl - 2018-05-11

Poszukiwanie magazynu powinno poprzedzić dokładne zdefiniowanie potrzeb przedsiębiorstwa oraz planów w ujęciu kilkuletnim. To pozwoli wyeliminować ryzyko podjęcia błędnej decyzji, a w efekcie - kosztownej przeprowadzki do innej hali, np. mniejszej czy większej niż pierwotnie wybranej.

Rynek magazynowy w Polsce ma się bardzo dobrze!

magazynuj.pl - 2018-04-12

W Polsce znajduje się bardzo dużych atrakcyjnych i dostępnych terenów inwestycyjnych, szczególnie na terenach stref ekonomicznych. Są one bowiem dobrze rozwinięte pod względem komunikacyjnym nie tylko z innymi rejonami Polski, ale także..

Przedświąteczne wyzwanie dla magazynów

magazynuj.pl - 2017-12-21

Okres przedświąteczny to czas intensywnego wzrostu sprzedaży, a co za tym idzie - wzmożonego ruchu w magazynach. Wyzwaniem jest zapewnienie płynnej obsługi przy jednoczesnych trudnościach, związanych z rosnącą konsumpcją krajową, zwiększoną produkcją dóbr konsumpcyjnych i oczekiwaniami względem magazynierów.

Stelaże pod czytniki kart - wybierz rozwiązanie

magazynuj.pl - 2017-03-01

Stelaże pod czytniki kart to stalowe słupki, przeważnie w kolorze żółtym. Jaskrawa barwa pozwala na lepszą..

Czy wielkość paczki determinuje wybór dostawy?

Magazynuj.pl - 2016-03-15

Ciekawe wnioski płyną z artykułu opublikowanego przez portal branżowy Spedycje.pl. Wydawałoby się, że przed firmami kurierskimi nie istnieje wiele wyzwań.

Szukasz tanich "chińskich" zamienników?

magazynuj.pl - 2015-04-13

Ofertę tanich artykułów można znaleźć praktycznie w każdej kategorii produktowej. Konsumenta przyciąga zazwyczaj atrakcyjna cena; jednak pozytywy zakupu tańszych artykułów na tym się kończą. Często produkt taki charakteryzuje słaba..

Organizacja zaplecza dla pracowników magazynu

magazynuj.pl - 2015-02-16

Organizacja zaplecza dla pracowników, oprócz niezbędnego wyposażenia powinna mieć również dodatkowe elementy, które wprowadzą porządek i z łatwością będzie można znaleźć potrzebne rzeczy. Niezbędnym elementem wyposażenia każdego zaplecza jest..

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na tematy ogólne należące do branży magazynowej. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.