Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent tylko do oleju Industry, HW mata. Wym: 0,4x0,5m

Cennik:
op
24-48 h
293,96 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Sorbent niegładzony (MeltBlown) pochłania oleje, ropę i produkty ropopochodne. Sorbent ma formę maty o wygodnej perforacji ułatwiającej dzielenie jej na mniejsze płaty, dzięki czemu zawsze możesz użyć tylko tyle, ile naprawdę potrzebujesz. Sorbent olejowy pochłania tłuste ciecze w ilości dwudziestokrotnie przewyższającej jego masę. Będzie bardzo przydatny wszędzie tam, gdzie może dojść do rozlania się lub wycieku substancji oleistych.

Każdy, kto mierzył się kiedyś z wyciekiem oleju wie, jak trudno pozbyć się takiej substancji. Wycieki tego typu stanowią zagrożenie dla środowiska naturalnego, jak i naruszenie zasad BHP – przez wzgląd na to, że czynią powierzchnię śliską. Ponieważ sorbent nie chłonie wody, może być stosowany nawet w deszczu. Szybkie opanowanie wycieku oleju jest niezbędne, by nie zakłócić pracy w całym zakładzie. Wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z olejem, warto wyposażyć się w odpowiedni sorbent.

Producent Topserw
Nr art. 146.111.103
Typ Microsorb First
Rodzaj mata Heavy Weight (wysoka gęstość) 1-warstwowa
Ilość warstw 1
Absorpcja wody nie
Atesty PZH
Wymiary [m] 0,4 x 0,5
Kolor niebieski
Absorpcja opakowania 113 l
Opakowanie 100 szt.
Waga [kg] 6

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.