Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Sorbenty niebieskie do olejów

Środki absorpcyjne pozwalają na zmniejszenie kosztów naprawy maszyn, utylizacji odpadów i użytkowania sprzętu. Niebieskie sorbenty polipropylenowe przeznaczone są do wchłaniania ropy, substancji olejowych, substancji ropopochodnych oraz glikoli. Sorbenty w kolorze niebieskim nie wchłaniają wody, dedykowane są klientom poszukującym rozwiązań dla nieagresywnych lub niezidentyfikowanych substancji chemicznych. Niebieskie sorbenty do olejów to podstawowe wyposażenie placówek straży pożarnej, stacji paliw, warsztatu samochodowego, hali magazynowej czy produkcyjnej. Dużą popularnością cieszą się także w fabrykach i laboratoriach.

Oferujemy niebieskie sorbenty olejowe w różnych rozmiarach oraz o różnej budowie: rękawy sorpcyjne, poduszki, maty i granulaty.

26,99 zł

Zestaw startowy zawiera: sorbent (maty), półmaskę, rękawice oraz worek na odpady. Szybko i skutecznie pochłania oleje, ropę i inne produkty ropopochodne.

więcej
293,96 zł

Niegładzony sorbent do olejów, pochłania także ropę i substancje ropopochodne, w ilości dwudziestokrotnie przekraczającej jego masę. Perforacja maty zapewnia wygodę użytkowania.

więcej
318,05 zł

Rękaw pochłania oleje, ropę i inne produkty ropopochodne. Stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń do usuwania wycieków węglowodorowych spod maszyn, nieszczelnych pojemników i beczek.

więcej
319,02 zł

Poduszka pochłania oleje, ropę i inne produkty ropopochodne. Stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń do usuwania wycieków węglowodorowych.

więcej
320,95 zł

Rękaw pochłania oleje, ropę i inne produkty ropopochodne. Stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń do usuwania wycieków węglowodorowych spod maszyn, nieszczelnych pojemników i beczek.

więcej
366,24 zł

Mata pochłania oleje, ropę i inne produkty ropopochodne. Wchłania do 20 razy więcej niż sama waży. 200 szt.

więcej
424,07 zł

Mata pochłania oleje, ropę i inne produkty ropopochodne. Wchłania do 20 razy więcej niż sama waży.

więcej
469,37 zł

Wysokiej jakości sorbent pochłania oleje oraz ropę i produkty ropopochodne, pozwalając utrzymać czystość i bezpieczeństwo w każdym miejscu pracy. Sorbent w rolce o wymiarach 0,4 x 40 m.

więcej
469,37 zł

Mata pochłania oleje, ropę i inne produkty ropopochodne. Stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń do usuwania wycieków węglowodorowych spod maszyn, nieszczelnych pojemników i przewodów hydraulicznych.

więcej
778,75 zł

Zestaw sorbentów (rękawy, poduszki, maty). Sorbent do oleju pochłania olej, ropę i inne produkty ropopochodne

więcej
1 152,70 zł

Zestaw mobilny w postaci wózka zawierający: sorbenty (rękawy, poduszki, maty), kombinezon, półmaskę oraz rękawice ochronne. Sorbent tylko do oleju pochłania oleje, ropę i inne produkty ropopochodne. Nie chłonie wody.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla sorbentów niebieskich do olejów

Sorbenty niebieskie do olejów znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być przestrzegane przy produkcji sorbentów. Każdy sorbent niebieski do olejów będący w naszej ofercie jest objęty gwarancją producenta, co świadczy o wysokiej jakości proponowanego produktu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.