Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent uniwersalny Trackmat, HW mata (rolka). Wym: 0,8x30m

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
897,99 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Sorbent składa się z trzech warstw:

  • spodnia - nieprzepuszczająca, antypoślizgowa,
  • wewnętrzna – robocza,
  • wierzchnia - ekstra wzmocniona.

Antypoślizgowa, nieprzepuszczalna warstwa folii gwarantuje doskonałą przyczepność maty do podłoża oraz chroni przed jego zanieczyszczeniem przez wyciekające płyny (dla uzyskania najlepszego efektu należy oczyścić podłogę przed użyciem). Dzięki zastosowaniu sprasowanych włókien polipropylenowych o strukturze plastra miodu, mata odporna jest na ścieranie oraz idealnie nadaje się do stosowania w miejscach o wysokim natężeniu ruchu.

Pochłania: wodę, płyny przemysłowe, oleje, produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia.

Sorbet idealnie sprawdza się dla przejść, które zawsze muszą być suche, czyste i niezagrożone poślizgnięciem. Stosowana wewnątrz pomieszczeń do zatrzymywania wycieków spod maszyn, zabezpieczenia szlaków komunikacyjnych, nieszczelnych pojemników i przewodów hydraulicznych oraz rozlewów, które zagrażają bezpieczeństwu na stanowiskach pracy.

Maty i rolki:

  • Sorbent w formie maty przeznaczony jest do czyszczenia małych powierzchni. Do szybkiego usuwania wycieków i rozlewów ciasnych trudno dostępnych miejscach oraz posadzkach i blatach roboczych.
  • Rolki stosowane są do czyszczenia dużych powierzchni: do zabezpieczenia szlaków komunikacyjnych i zatrzymania wycieków spod maszyn.
Producent Topserw
Nr art. 146.332.201
Typ HexaDyn SMF Trackmat
Rodzaj mata (rolka) Heavy Weight (wysoka gęstość) 3-warstwowa
Rodzaj warstw nieprzepuszczająca, antypoślizgowa, ekstra wzmocniona
Ilość warstw 3
Absorpcja wody tak
Atesty PZH
Wymiary [m] 0,8 x 30
Kolor szary
Absorpcja opakowania 103 l
Opakowanie 1 szt.
Waga [kg] 10,9

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.