Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent uniwersalny Microsorb SM, mata HW na beczkę. Wym: 0,56m

Cennik:
op
2-3 dni
182,16 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Sorbent dwuwarstwowy (warstwa SpunBond i MeltBlown). Warstwa robocza jest niepyląca natomiast warstwa spodnia wygładzona. Dzięki zastosowaniu włókniny typu SpunBond sorbent charakteryzuje się większą wytrzymałością i trwałością.

Pochłania: wodę, płyny przemysłowe, oleje, produkty ropopochodne, nieagresywne chemikalia.

Sorbent idealnie nadaje się do zabezpieczenia beczek podczas eksploatacji i przechowywania. Pochłania wycieki z nieszczelnych pomp beczkowych, dodatkowo zapobiega gromadzeniu się brudu na wieku beczek.

Dzięki wyciętemu otworowi w macie możliwa jest wymiana sorbentu w łatwy i szybki sposób, bez konieczności demontowania pompy i odpowietrznika.

Producent Topserw
Nr art. 146.320.901
Typ Microsorb SM
Rodzaj mata Heavy Weight (wysoka gęstość) 2-warstwowa
Rodzaj warstw niepyląca i wygładzona
Ilość warstw 2
Absorpcja wody tak
Atesty PZH
Wymiary [m] 0,56
Kolor szary
Absorpcja opakowania 31,5 l
Opakowanie 25 szt.
Waga [kg] 2,1

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.