Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Paleta wychwytowa na 4 beczki o pojemności 232 l, wym. 1600 x 1600 x 150 mm

Cennik:
szt.
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
1 052,09 zł
ocena

Opinie

Ocena: 4,5/5

Autor: Romek

Towar pomimo usprawiedliwionego opóźnienia dotarł i 100% spełnił moje oczekiwania. Polecam!


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Paleta została wyprodukowana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu. Może zostać wykorzystana do składowania przedmiotów takich jak: akumulatory, beczki oraz pojemniki (z olejami lub agresywnymi chemikaliami). Przeznaczona do stałego wychwytywania wycieków lub jako miejsce dozowania płynów z beczek i pojemników.

Wanna wyposażona w mocną, samoustawiającą się i nieprzesuwną kratownicę, którą można w łatwy sposób zdjąć w celu wyczyszczenia.

Istnieje możliwość łączenia poszczególnych modułów palet w celu uzyskania większej powierzchni roboczej. W celu uszczelnienia krawędzi pomiędzy wannami oraz trwałego ich połączenia należy zastosować zestaw profili łączących i łącznika krzyżakowego.

Opcjonalna rampa podjazdowa, instalowana z wykorzystaniem zaczepów, cechująca się małym kątem nachylenia, ułatwia ustawianie i zdejmowanie ciężkich beczek przy pomocy wózków.

Antypoślizgowe żebrowanie platformy roboczej oraz rampy zapewnia bezpieczną eksploatację pojemników i beczek.

Produkt spełnia wymogi większości dyrektyw europejskich odnoszących się do palet (wanien) wychwytowych.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.121.110.401
Pojemność wychwytowa [L]232
Ładowność [kg]2700
Wymiary D*S*W [mm]1600 x 1600 x 150
Kolorczarny
Magazynowanie4*200 l
Materiałpolietylen
Waga [kg]45
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"