Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Wózki platformowe jednoburtowe

Wózki platformowe jednoburtowe to produkty uniwersalne wykorzystywane w każdym miejscu, w którym istnieje potrzeba dogodnego przetransportowania towarów ciężkich lub o niestandardowym gabarycie.

231,80 zł
414,80 zł

Ręczny wózek platformowy z jedną burtą oraz przymocowaną na stałe poręczą. Wyposażony w 4 koła z elastycznej gumy o średnicy 130 mm. Idealny do transportów towarów w magazynie i w obrębie hali produkcyjnej.

więcej
459,70 zł

Wielofunkcyjny, praktyczny wózek platformowy ze spawaną poręczą. Dwa stałe i dwa skrętne koła pozwalają na wygodne manewrowanie.

więcej
478,24 zł

Wózek platformowy jednoburtowy o nośności 200 kg.

więcej
549,49 zł

Wytrzymały, wygodny w codziennej obsłudze wózek platformowy jednoburtowy ze spawaną poręczą i wodoodporną platformą to doskonały wybór dla wielu firm, w tym dla sklepów, magazynów i małych warsztatów.

więcej
566,08 zł

Przeznaczony do transportu towarów o łącznej masie 200kg, obsługiwany ręcznie wózek platformowy składany o konstrukcji stalowej, z kółkami gumowymi o średnicy 125 mm to idealny wybór dla małej firmy.

więcej
579,74 zł

Wózek platformowy jednoburtowy o nośności 250-400kg

więcej
603,17 zł

Wózek platformowy jednoburtowy o nośności 250 – 400 kg.

więcej
607,07 zł

Wózek platformowy jednoburtowy z powierzchnią antypoślizgową oraz przyspawaną na stałe poręczą. Produkt montowany na indywidualne zamówienie. Wybierz jeden z pięciu rodzajów dostępnych kółek i zamów!

więcej
645,14 zł

Wózek platformowy ręczny ze składaną poręczą. Platforma wykonana z wodoodpornej, bakelizowanej sklejki pokrytej siatką antypoślizgową. Produkt można ławo przenosić lub przewozić. Ładowność 300 kg lub 400 kg.

więcej
650,02 zł

Ręczny, jednoburtowy wózek z platformą pokrywą siatka antypoślizgową oraz przykręcaną poręczą. Produkt wyposażony w cztery koła z gumy, które można dobrać w zależności od wybranej ładowności. Realizacja na indywidualne zamówienie.

więcej
651,00 zł

Wózek platformowy jednoburtowy, wsuwany. Nośność: 300kg

więcej
667,58 zł

Solidny, przystosowany do obsługi ręcznej wózek platformowy jednoburtowy z wodoodporną platformą i przykręcaną poręczą stalową, o wymiarach 1200x700mm to doskonały wybór do magazynu lub warsztatu.

więcej
700,77 zł

Wózek platformowy jednoburtowy do przewozu ładunków na małe odległości. Platforma z blachy ocynkowanej o grubości 1,5 mm odporna na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Konstrukcja lakierowana proszkowo.

więcej
720,29 zł

Ręczny wózek platformowy z jedną burtą, przykręcaną poręczą oraz czterema kołami z elastycznej gumy. Dostępny w trzech wersjach w zależności od wybranej ładowności. Konstrukcja lakierowana proszkowo.

więcej
737,86 zł

Wózek platformowy jednoburtowy o nośności 250-600 kg. Platforma wykonana z blachy ocynkowanej o grubości 1,5 cm. 4 koła – 2 stałe i 2 skrętne, wykonane z elastycznej gumy, łożyskowane kulkowo. Kolor niebieski.

więcej
777,87 zł

Wózek platformowy jednoburtowy, wsuwany. Nośność: 400kg

więcej
804,23 zł

Wózek platformowy jednoburtowy, wsuwany. Nośność: 500kg

więcej
1 311,48 zł

Wózek wykonany ze stali lakierowanej w kolorze czerwonym, platforma wózka wykonana z wytrzymałej melaniny, wysokość do platformy wynosi 260 mm. W przypadku modeli z dodatkową półką odległość między półkami wynosi 570 mm. Wózek platformowy transportowy magazynowy 500 kg

więcej
1 340,49 zł

Łatwy w manewrowaniu wózek platformowy. Niebieskie wykończenie. Wykonany z wytrzymałej melaniny. Wózek platformowy transportowy magazynowy 500 kg

więcej

Wózki platformowe magazynowe to ręczne wózki dostępne w różnych wymiarach platformy roboczej, średnicy kół oraz burcie. Ich konstrukcja przystosowana jest do wszelkich potrzeb magazynów, sklepów, restauracji czy zakładów produkcyjnych. Oferujemy wózki z burtą demontowaną (uchwyt wymontowywany np. na czas transportu wózka) lub składaną, wózki z poręczą przyspawaną na stałe, jak również z kołami stałymi albo skrętnymi.

Podstawowym zadaniem ręcznych platform jezdnych jest transportowanie na bliskie odległości wszelkich towarów, szczególnie tych niespaletyzowanych. Wózki jednoburtowe doskonale sprawdzają się podczas przewozu kartonów, pojemników plastikowych, materiałów warsztatowych, śmieci, maszyn oraz przy rozładowywaniu dostaw.

Nasze wózki transportowe charakteryzuje duża nośność. Oferujemy platformy jednoburtowe o ładowności od 150 kg do nawet 1500 kg.

Gwarancja magazynuj.pl dla wózków platformowych jednoburtowych

Wózki platformowe jednoburtowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji wózków ręcznych. Oferowane przez nas wózki platformowe z jedną burtą charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.