Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Wózki platformowe jednoburtowe

Wózki platformowe jednoburtowe to produkty uniwersalne wykorzystywane w każdym miejscu, w którym istnieje potrzeba dogodnego przetransportowania towarów ciężkich lub o niestandardowym gabarycie.

231,80 zł
448,20 zł

Wielofunkcyjny, praktyczny wózek platformowy ze spawaną poręczą. Dwa stałe i dwa skrętne koła pozwalają na wygodne manewrowanie.

więcej
466,28 zł

Wózek platformowy jednoburtowy o nośności 200 kg.

więcej
475,80 zł

Ręczny wózek platformowy z jedną burtą oraz przymocowaną na stałe poręczą. Wyposażony w 4 koła z elastycznej gumy o średnicy 130 mm. Idealny do transportów towarów w magazynie i w obrębie hali produkcyjnej.

więcej
535,75 zł

Wytrzymały, wygodny w codziennej obsłudze wózek platformowy jednoburtowy ze spawaną poręczą i wodoodporną platformą to doskonały wybór dla wielu firm, w tym dla sklepów, magazynów i małych warsztatów.

więcej
551,93 zł

Przeznaczony do transportu towarów o łącznej masie 200kg, obsługiwany ręcznie wózek platformowy składany o konstrukcji stalowej, z kółkami gumowymi o średnicy 125 mm to idealny wybór dla małej firmy.

więcej
565,25 zł

Wózek platformowy jednoburtowy o nośności 250-400kg

więcej
588,09 zł

Wózek platformowy jednoburtowy o nośności 250 – 400 kg.

więcej
591,90 zł

Wózek platformowy jednoburtowy z powierzchnią antypoślizgową oraz przyspawaną na stałe poręczą. Produkt montowany na indywidualne zamówienie. Wybierz jeden z pięciu rodzajów dostępnych kółek i zamów!

więcej
629,01 zł

Wózek platformowy ręczny ze składaną poręczą. Platforma wykonana z wodoodpornej, bakelizowanej sklejki pokrytej siatką antypoślizgową. Produkt można ławo przenosić lub przewozić. Ładowność 300 kg lub 400 kg.

więcej
633,77 zł

Ręczny, jednoburtowy wózek z platformą pokrywą siatka antypoślizgową oraz przykręcaną poręczą. Produkt wyposażony w cztery koła z gumy, które można dobrać w zależności od wybranej ładowności. Realizacja na indywidualne zamówienie.

więcej
650,89 zł

Solidny, przystosowany do obsługi ręcznej wózek platformowy jednoburtowy z wodoodporną platformą i przykręcaną poręczą stalową, o wymiarach 1200x700mm to doskonały wybór do magazynu lub warsztatu.

więcej
651,00 zł

Wózek platformowy jednoburtowy, wsuwany. Nośność: 300kg

więcej
683,25 zł

Wózek platformowy jednoburtowy do przewozu ładunków na małe odległości. Platforma z blachy ocynkowanej o grubości 1,5 mm odporna na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Konstrukcja lakierowana proszkowo.

więcej
702,28 zł

Ręczny wózek platformowy z jedną burtą, przykręcaną poręczą oraz czterema kołami z elastycznej gumy. Dostępny w trzech wersjach w zależności od wybranej ładowności. Konstrukcja lakierowana proszkowo.

więcej
719,41 zł

Wózek platformowy jednoburtowy o nośności 250-600 kg. Platforma wykonana z blachy ocynkowanej o grubości 1,5 cm. 4 koła – 2 stałe i 2 skrętne, wykonane z elastycznej gumy, łożyskowane kulkowo. Kolor niebieski.

więcej
758,43 zł

Wózek platformowy jednoburtowy, wsuwany. Nośność: 400kg

więcej
784,12 zł

Wózek platformowy jednoburtowy, wsuwany. Nośność: 500kg

więcej
1 311,48 zł

Wózek wykonany ze stali lakierowanej w kolorze czerwonym, platforma wózka wykonana z wytrzymałej melaniny, wysokość do platformy wynosi 260 mm. W przypadku modeli z dodatkową półką odległość między półkami wynosi 570 mm. Wózek platformowy transportowy magazynowy 500 kg

więcej
1 340,49 zł

Łatwy w manewrowaniu wózek platformowy. Niebieskie wykończenie. Wykonany z wytrzymałej melaniny. Wózek platformowy transportowy magazynowy 500 kg

więcej

Wózki platformowe – postaw na wygodę prowadzenia działalności gospodarczej

Wózek transportowy platformowy to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia miejsc usługowo-przemysłowych. Dzięki tego rodzaju konstrukcjom z lekkością można przewieźć nawet ciężkie towary z jednego miejsca na miejsce. Jako jeden z liderów w oferowaniu zaawansowanych części wyposażenia magazynów czy innych przestrzeni przedsiębiorczych, posiadamy trwałe, mocne i wszechstronne wózki platformowe do zróżnicowanego zastosowania.

Wózki platformowe posiadają specjalną platformę o płaskiej powierzchni, najczęściej dość szerokiej. Zapewniają stabilny transport ze względu na cztery, przymocowane od spodu koła. Ich cechą charakterystyczną jest możliwość wszechstronnego manewrowania po przestrzeni magazynu (lub innego budynku), ogromna wytrzymałość na obciążenie (sięgające znacznie ponad tonę) oraz dostosowanie do potrzeb użytkownika (np. ze względu na elementy zabezpieczające towar przed spadnięciem).

Do czego wykorzystuje się wózki platformowe? Jakiego rodzaju zadania mogą spełniać?

Wózki platformowe magazynowe to ręczne wózki dostępne w różnych wymiarach platformy roboczej, średnicy kół oraz burcie. Ich konstrukcja przystosowana jest do wszelkich potrzeb magazynów, sklepów, restauracji czy zakładów produkcyjnych. Oferujemy wózki z burtą demontowaną (uchwyt wymontowywany np. na czas transportu wózka) lub składaną, wózki z poręczą przyspawaną na stałe, jak również z kołami stałymi albo skrętnymi.

Podstawowym zadaniem ręcznych platform jezdnych jest transportowanie na bliskie odległości wszelkich towarów, szczególnie tych niespaletyzowanych. Wózki jednoburtowe doskonale sprawdzają się podczas przewozu kartonów, pojemników plastikowych, materiałów warsztatowych, śmieci, maszyn oraz przy rozładowywaniu dostaw.

Jakiego rodzaju wózki platformowe znajdziesz w naszym asortymencie?

Nasze wózki transportowe charakteryzuje duża nośność. Oferujemy platformy jednoburtowe o ładowności od 150 kg do nawet 1500 kg. Mamy również wózki magazynowe platformowe z siatką boczną zabezpieczającą przestrzeń za elementem transportowym oraz specjalne wózki platformowe wsuwane, które ułatwiają przechowywanie ich, gdy te nie są potrzebne. Otrzymasz również wózki ręczne stałe albo jednoburtowy wózek typu platforma do złożenia.

Każdy wózek platformowy ma platformę wykonaną z mocnego materiału (np. blachy), a jego elementy konstrukcyjne są połączone trwałą techniką (każdy ręczny wózek platformowy jest albo przeznaczony do skręcenia mocnymi śrubami albo został zespawany).

Masz pytania związane z naszymi wózkami transportowymi platformowymi lub potrzebujesz pomocy w ich doborze? Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci wskażą najefektywniejsze rozwiązanie, które z pewnością umożliwi odpowiednie wykorzystanie w magazynie, sklepie, hali produkcyjnej lub warsztacie samochodowym.

Gwarancja magazynuj.pl dla wózków platformowych jednoburtowych

Wózki platformowe jednoburtowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji wózków ręcznych. Oferowane przez nas wózki platformowe z jedną burtą charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.