Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Stelaże do biurek

Stelaże do biurek należą do elementów konstrukcyjnych stosowanych przy budowie mebli. Stanowią podstawę biurka, na której ustawiony jest blat, a także pozostałe elementy zabudowy, jak przegrody czy półki. Metalowy stelaż do biurka sprawdzi się w sytuacjach, kiedy na rynku nie uda się znaleźć meli w odpowiednich wymiarach lub formie. Może to być też jedyne rozwiązanie w nieustawnych biurach, pracowniach, a także unikalnych przestrzeniach twórczych.

1 218,70 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. Z pamięcią 4 pozycji oraz nośnością do 100 kg. Stelaż posiada 2 silniki i 3-stopniową konstrukcję kolumny.

więcej
1 381,30 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. Z pamięcią 3 pozycji oraz nośnością do 100 kg. Trzy stopniowa konstrukcja kolumny z dwoma silnikami.

więcej
1 421,95 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. Z pamięcią 3 pozycji oraz nośnością do 125 kg.

więcej
1 381,30 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. Z pamięcią 3 pozycji oraz nośnością do 100 kg.

więcej
812,20 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. Jednosilnikowy system z dwustopniową konstrukcją kolumn.

więcej
1 381,30 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. Z pamięcią 3 pozycji oraz nośnością do 125 kg.

więcej
1 096,75 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. Z pamięcią 3 pozycji oraz nośnością do 100 kg. Dwusilnikowy mechanizm i dwustopniowa konstrukcja kolumny.

więcej
941,28 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości z jednym silnikiem oraz 2-stopniową konstrukcją kolumny.

więcej
771,54 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości z jednym silnikiem i 2-stopniową konstrukcją kolumny.

więcej
1 218,70 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. Z pamięcią 4 pozycji oraz nośnością do 100 kg. Stelaż posiada 2 silniki i trzy-stopniową konstrukcję kolumny.

więcej
1 096,75 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. System podnoszenia dwusilnikowy oraz 2-stopniowa konstrukcja kolumny.

więcej
1 096,75 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. System podnoszenia dwusilnikowy oraz 2-stopniowa konstrukcja kolumny.

więcej
2 593,50 zł

Solidny stelaż narożny z elektryczną regulacją wysokości. Z pamięcią 3 pozycji oraz nośnością do 150 kg. Trzysilnikowy mechanizm z trzystopniową konstrukcją kolumny.

więcej
771,54 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości z jednym silnikiem. Jednosilnikowy system oraz 2-stopniowa konstrukcja kolumny.

więcej
2 593,50 zł

Solidny stelaż narożny z elektryczną regulacją wysokości. Z pamięcią 3 pozycji oraz nośnością do 150 kg. Trzystopniowa konstrukcja kolumny z trzema silnikami.

więcej
1 218,70 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. Z pamięcią 4 pozycji oraz nośnością do 100 kg. Stelaż posiada 2 silniki i 3-stopniową konstrukcje kolumny.

więcej
2 593,50 zł

Solidny stelaż narożny z elektryczną regulacją wysokości. Z pamięcią 3 pozycji oraz nośnością do 150 kg. Trzysilnikowy mechanizm i trzystopniowa konstrukcja kolumny.

więcej
812,20 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. Jednosilnikowy system z dwustopniową konstrukcją kolumny.

więcej
812,20 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. 2-stopniowa konstrukcja kolumny z jednym silnikiem.

więcej
1 381,30 zł

Solidny stelaż z elektryczną regulacją wysokości. Z pamięcią 3 pozycji oraz nośnością do 100 kg. Trzystopniowa konstrukcja kolumny z dwoma silnikami.

więcej

Metalowe elektryczne stelaże do biurek

Odpowiednio dobranymi stelażami do biurek można wyposażyć także miejsce świadczenia porad czy usług na rzecz klienta. Sprawdzą się w recepcjach, poczekalniach czy nawet urzędach. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a także poddane dokładnym procesom wykończeniowym, dzięki czemu cechują się trwałością. Ponadto do charakterystycznych cech należą:

  • system płynnego startu;
  • przejrzysty wyświetlacz pokazujący wysokość blatu;
  • system wykrywania awarii;
  • cichy mechanizm podnoszenia.

Różne możliwości regulacji stelażami do biurek

Wszystkie stelaże do stołów biurowych to produkty pozwalające na regulacje w wielu zakresach. Pozwala to na łatwiejsze dostosowanie wymiarów mebla do zapotrzebowania użytkownika. Stelaże do biurek są wyposażone w system szyn, które umożliwiają rozsuwanie podstaw i ustalenie szerokości pomiędzy nimi. Ułatwia to dopasowanie szerokości do mebli znajdujących się pod blatem, lokalizacji fotela i układu innych mebli w biurze.

Każdy rodzaj metalowego stelaża do biurka wyposażony jest także w elektryczną regulację wysokości. Polega ona na ustawieniu blatu roboczego w różnych wysokościach względem podłoża. Ten mechanizm jest niezależny od rozstawu podpór, dlatego można zmieniać wysokość w dowolnym momencie już w trakcie użytkowania. Taki mechanizm pozwala na prowadzenie pracy zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej, ponieważ pracuje w zakresie do pół metra. Ponadto można dostosować wysokość do wzrostu pracowników, a także charakterystyki pracy. Wszystkie mechanizmy montowane w stelażach do biurek są wyposażone w prosty silnik elektryczny, dlatego regulacja jest łatwa, nie wymaga używania siły i wystarczy do niej prosty panel sterujący.

Jak wybrać odpowiednie stelaże do biurek?

Sięgając po stelaż do biurka, należy wziąć pod uwagę typ jego konstrukcji. W większości przypadków możesz wybrać konstrukcję przeznaczoną do biurek prostych, wyposażoną w dwie podstawy. Innym wariantem są stelaże do biurek narożnych, w których znajdują się trzy podstawy. Ponadto wybór może dotyczyć maksymalnych zakresów wysokości biurka. Pod uwagę warto wziąć również kolorystykę, którą można dostosować do barwy blatu, a także innych mebli znajdujących się w pomieszczeniu.

Pewne stelaże do biurek w sklepie magazynuj.pl

W sklepie magazynuj.pl znajdują się meble przemysłowe i stelaże, które mogą zaspokoić oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Przy produkcji stelaży do biurek wykorzystano dobrej jakości stal, która następnie została zabezpieczona przed korozją i zarysowaniem. Dzięki temu produkt jest stabilny i odporny na uszkodzenia użytkowe. Na wszystkie elementy obowiązuje pięcioletnia gwarancja.