Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Meble przemysłowe

Posiadamy różnego rodzaju meble, które sprawdzą się w zastosowaniu przemysłowym i biurowym. Mamy między innymi stoły warsztatowe, biurka, akcesoria i podobne o różnych rozmiarach i parametrach pracy. Gdzie zastosujesz dostępne u nas meble przemysłowe? To elementy wyposażenia hal produkcyjno-magazynowych, ale także biur w magazynach, halach produkcyjnych i warsztatach różnego rodzaju. Z pewnością zwiększą walory użytkowe tych miejsc i pozwolą pracownikom na bardziej efektywne wykonywanie powierzonym im zadań.

852,85 zł

Fotel biurowy z podnóżkiem z opcją spania Alva.

więcej
1 178,05 zł

Fotel biurowy z regulacją podłokietnika 4D Hilde.

więcej
934,15 zł

Fotel biurowy z regulacją zagłówka, wysokości siedziska oraz oparcia w zakresie 90 - 130 st.

więcej
365,04 zł

Obrotowy, balansujący stołek biurowy z regulacją wysokości. Zwiększa produktywność i pozwala na zdrowszą pracę siedzącą.

więcej
893,50 zł

Fotel biurowy z regulacją zagłówka, wysokości siedziska oraz oparcia w zakresie 90 - 130 st.

więcej
365,04 zł

Obrotowy, balansujący stołek biurowy z regulacją wysokości. Zwiększa produktywność i pozwala na zdrowszą pracę siedzącą.

więcej
974,80 zł

Fotel biurowy z regulacją podłokietnika 4D Gerd

więcej
365,04 zł

Obrotowy, balansujący stołek biurowy z regulacją wysokości. Zwiększa produktywność i pozwala na zdrowszą pracę siedzącą.

więcej
788,58 zł

Stabilny stół warsztatowy o nośności 250 kg. Blat o wymiarach 1200 x 750 x 895 mm łatwy w utrzymaniu czystości. Możliwość montażu dodatkowej półki pod blatem.

więcej
1 110,33 zł

Stabilny stół warsztatowy o nośności 250 kg. Blat o wymiarach 1800 x 750 x 895 mm łatwy w utrzymaniu czystości. Możliwość montażu dodatkowej półki pod blatem.

więcej
2 196,00 zł

Solidny stół spawalniczo-montażowy o wymiarach 120x80 cm wykonany z wysokiej klasy komponentów.

więcej
947,70 zł

Stabilny stół warsztatowy o nośności 250 kg. Blat o wymiarach 1500 x 750 x 895 mm łatwy w utrzymaniu czystości. Możliwość montażu dodatkowej półki pod blatem.

więcej
169,92 zł

Uniwersalny mediaport posiadający 2 gniazda typu 110-250 V (16 A) oraz 1 x podwójna ładowarka USB)

więcej
88,62 zł

Uchwyt na kable i przedłużacz o wymiarach 50x12x9 cm. Bardzo prosty montaż.

więcej
365,04 zł

Podstawka ergonomiczna do pracy na siedząco lub stojąco. Blat dostępny w dwóch kolorach czarnym oraz białym.

więcej
129,27 zł

Uchwyt monitorowy Ergoline SPA-11 to nowoczesny uchwyt do monitora o dobrej stabilności.

więcej
72,36 zł

Kręgosłup elastyczny do uporządkowania i zamaskowania kabli. Całkowita długość to 130 cm z możliwością skrócenia.

więcej
1 096,75 zł

Stabilne, solidne biurko z regulowanym elektrycznie blatem. Pozwala na pracę w pozycji stojącej lub siedzącej.

więcej
980,48 zł

Stabilne, solidne biurko z regulowanym elektrycznie blatem. Biurko posiada dwusegmentowe kolumny oraz jeden silnik. Pozwala na pracę w pozycji stojącej lub siedzącej.

więcej
1 015,45 zł

Stabilne, solidne biurko z regulowanym elektrycznie blatem. Pozwala na pracę w pozycji stojącej lub siedzącej.

więcej

Meble przemysłowe do wszechstronnego użytku – postaw na trwałe i sprawdzone egzemplarze

Poszukujesz mebli do swojego warsztatu, garażu czy magazynu? Odpowiadamy na Twoje potrzeby. W naszej ofercie mamy wszechstronne, odporne na intensywne użytkowanie meble do warsztatu, które nadają się zarówno do pracy profesjonalnej, jak i jako meble dla majsterkowicza. Co warto wiedzieć o dostępnych u nas elementach wyposażenia warsztatu?

Meble przemysłowe to specyficzny rodzaj tego typu elementów. To akcesoria wystroju wnętrz, które mają za zadanie poprawę funkcjonalności miejsca pracy. Mogą być stosowane zarówno w biurach, jak i warsztatach, szwalniach, czy innych miejscach wykonywania prac manufakturowych.

Profesjonalne meble warsztatowe i biurowe

Meblami warsztatowymi nazywane są wszystkie elementy wyposażenia, które stosuje się w miejscach pracy. W związku z tym można podzielić je na dwie zasadnicze grupy. Pierwszą z nich są akcesoria umieszczane w przestrzeniach biurowych. Należą do nich biurka elektryczne o różnych wymiarach i kolorystyce blatów. Biurka te są dodatkowo wyposażone w system zmiany wysokości blatu zasilany elektrycznie, który pozwala na dostosowanie wysokości mebla do potrzeb pracownika. W ten sposób można prowadzić przy nich prace na stojąco i siedząco, a ponadto z łatwością można dopasować blat do wzrostu osoby pracującej.

Drugim wariantem są stoły warsztatowe, czyli trwałe i proste powierzchnie robocze. Na blatach można wykonywać różnego rodzaju czynności rzemieślnicze lub umieszczać narzędzia stołowe, pojemniki, czy ustawiać obrabiane elementy. Wśród mebli przemysłowych znajdują się także stelaże do biurek, na których można ustawić dowolny blat, a także osprzęt niezbędny do pracy.

Jak wybrać dobre meble przemysłowe?

Wybierając odpowiednie meble do warsztatu, powinieneś skupić się na kilku najważniejszych kwestiach. Jakich?

  • Rozmiar mebli – to podstawa. Z jednej strony powinieneś dostosować rozmiar do powierzchni pomieszczenia warsztatowego, a z drugiej – do własnych potrzeb. Np. musisz określić jak duży blat roboczy będzie Ci potrzebny.
  • Typ danego mebla – możesz znaleźć stoły z blatami, szafki, biurka, szafy wzmocnione i wiele innych części, które znajdziesz w naszym asortymencie.
  • Wytrzymałość i jakość wykonania – niezależnie od tego czy chcesz kupić profesjonalne meble przemysłowe czy meble dla majsterkowicza, zwróć uwagę na jakość wykonania blatów, szuflad, półek i wsporników. To wpływa na 
  • Przeznaczenie – istnieją meble przemysłowe, które bardziej nadają się do wykorzystania w biurze niż w warsztacie. Meble przemysłowe warsztatowe są z kolei odporne np. na intensywną pracę i mają wzmocniony blat, aby utrzymać większy ciężar.

Meble do warsztatu domowego – na co zwrócić uwagę?

Jak zbudowane są wysokiej klasy meble przemysłowe do warsztatów? Przy ich projektowaniu i budowie zwrócono uwagę na najważniejsze aspekty, które są niezbędne w tym miejscu. Przede wszystkim meble warsztatowe są bardzo trwałe i odporne na szkodliwe czynniki, z którymi stykają się w miejscach pracy.

Z kolei akcesoria wyposażenia stosowane w biurach, poczekalniach czy punktach obsługi klienta są bardzo uniwersalne i można wykorzystać je na różne sposoby. Przy wszystkich meblach przemysłowych mniejszą uwagę skupiono na ich dekoracyjnym charakterze, stawiając na prosty i uniwersalny design. Wybierając meble do warsztatu domowego powinieneś skupić się przede wszystkim na jakości ich wykonania, użyteczności i przeznaczeniu, a dopiero później patrzeć na wygląd danego egzemplarza.

Jakiego rodzaju meble przemysłowe znajdziesz w naszym asortymencie?

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór różnego rodzaju mebli warsztatowo-przemysłowych, które znajdą zastosowanie w profesjonalnych punktach usługowo-produkcyjnych, ale i hobbystycznych garażach. Mamy różnego rodzaju stoły warsztatowe, akcesoria do biurek (które pomogą rozbudować posiadane na dany moment meble), biurka elektryczne o różnym ustawieniu ich wysokości, a także stelaże, blaty, szafki i wiele więcej elementów, dzięki którym Twój warsztat zyska użytkowy aspekt.

Wszystkie dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych czy wykonania. Gwarantujemy, że każdy zakupiony u nas element będzie wytrzymały przez długi czas i spełni wszystkie Twoje oczekiwania względem trwałości i praktyczności. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o ofercie, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Wyjaśnimy Ci wszystkie wątpliwości i wskażemy najlepsze zastosowanie produktów z naszej oferty.

Meble przemysłowe w sklepie magazynuj.pl

W naszym sklepie znajdują się meble wykonane z wysokiej jakości materiałów i mające trwałe stabilne konstrukcje. Każdy z mebli warsztatowych otrzymał niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość. Poszczególne meble są dostępne w wielu wariantach wymiarowych i różnią się kolorystyką, dlatego z łatwością można wybrać produkt odpowiedni do własnych potrzeb.