Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Krzesła biurowe

Prezentowane poniżej krzesła do biura to rozwiązanie problemu wygodnego, komfortowego i zdrowego wykonywania pracy za biurkiem dla właścicieli firm oraz ich pracowników. Znajdziesz u nas krzesła ergonomiczne obrotowe, które umożliwiają prawidłowe ustawienie wielu odcinków kręgosłupa oraz szyi, ograniczając ryzyko pojawienia się bolesnych urazów. Oferujemy także specjalne hokery ergonomiczne balansujące z ustawieniem wysokości. Wszystkie zaprezentowane meble możesz wykorzystać w biurowcach, pracowniach, biurach warsztatowych czy magazynowych oraz w wielu innych zakładach pracy.

852,85 zł

Fotel biurowy z podnóżkiem z opcją spania Alva.

więcej
1 178,05 zł

Fotel biurowy z regulacją podłokietnika 4D Hilde.

więcej
934,15 zł

Fotel biurowy z regulacją zagłówka, wysokości siedziska oraz oparcia w zakresie 90 - 130 st.

więcej
365,04 zł

Obrotowy, balansujący stołek biurowy z regulacją wysokości. Zwiększa produktywność i pozwala na zdrowszą pracę siedzącą.

więcej
893,50 zł

Fotel biurowy z regulacją zagłówka, wysokości siedziska oraz oparcia w zakresie 90 - 130 st.

więcej
365,04 zł

Obrotowy, balansujący stołek biurowy z regulacją wysokości. Zwiększa produktywność i pozwala na zdrowszą pracę siedzącą.

więcej
974,80 zł

Fotel biurowy z regulacją podłokietnika 4D Gerd

więcej
365,04 zł

Obrotowy, balansujący stołek biurowy z regulacją wysokości. Zwiększa produktywność i pozwala na zdrowszą pracę siedzącą.

więcej

Wszechstronne krzesła biurowe – postaw na trwałość i wygodę w jednym

Odpowiednie wyposażenie biura wpływa nie tylko na jego walory użytkowe, ale też komfort i bezpieczeństwo pracowników. Chcąc dać im najlepszy poziom dbałości o ich zdrowie, postaw na krzesła biurowe z naszego asortymentu. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź fotel biurowy, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Na co wpływa krzesło biurowe? Przede wszystkim na prawidłową postawę kręgosłupa pracowników. To korzystnie przekłada się na zdrowie osób zatrudnionych w biurze, a także efektywność wykonywania pracy. Chcąc wymagać od podopiecznych działania na najwyższym poziomie, musisz dać im wysokiej jakości narzędzia pracy.

Jakie powinno być odpowiednie krzesło biurowe?

Przede wszystkim niezbędny jest ergonomiczny kształt. Fotel biurowy powinien wspierać kręgosłup, a także mięśnie pleców oraz ramion pracownika. Istotny jest też zakres ustawienia oparcia, wysokości fotela i innych elementów, które przekładają się prawidłową pozycję przy pracy.

Kluczowy jest też materiał, z jakiego wykonano krzesła. Z jednej strony krzesło biurowe powinno być komfortowe, a z drugiej – bardzo wytrzymałe. To szczególnie ważne w przypadku intensywnego użytkowania takiego mebla.

Gdzie wykorzystasz wygodne krzesła z naszego asortymentu?

Dostępne u nas wygodne krzesło do biura możesz wykorzystać m.in. w biurach przy firmach usługowo-handlowych, jako wyposażenie przedsiębiorstw informatycznych lub podobnych miejsc. Świetnie sprawdzi się także jako mebel wyposażenia domowego, w tym pokoju ucznia lub studenta. Ze względu na jakość i wytrzymałość nadają się do użytkowania osób wysokich i niskich.

Ze względu na pełną regulację ułatwia pracę osobom, które mają problemy z kręgosłupem, albo takim, które bardzo długo siedzą przy komputerze. Nadają się też do wykorzystania w placówkach medycznych, w tym m.in. szpitalach. To inwestycja w zdrowie Twoje i Twoich pracowników!

Krzesła biurowe z naszej oferty – synonim najwyższej jakości

Jakiego rodzaju krzesła biurowe znajdziesz w naszym asortymencie? Posiadamy różnego rodzaju meble najwyższej jakości. Mamy m.in. ergonomiczny fotel biurowy z podnóżkiem z opcją spania Alva, fotel biurowy z regulacją zagłówka, wysokości siedziska oraz oparcia w zakresie 90 - 130 st marki Elsa czy wiele innych modeli.

Oferujemy Ci m.in. krzesła biurowe w czarnym i białym wariancie kolorystycznym i wytrzymałej formule. Cechują się wszechstronnym ustawieniem i różnymi trybami pracy. Nadają się do działania w miejscach o panujących dość trudnych warunkach.

Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z oferty krzeseł. Serdecznie zachęcamy do kontaktu, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości. Jako jeden z najbardziej doświadczonych dostawców mebli i sprzętów do biur czy magazynów, odpowiemy Ci na każdą kwestię. Pomożemy również w doborze odpowiednich krzeseł.