Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Wytrzymałe skrzyniopalety tylko z tworzywa

Skrzyniopalety plastikowe są pojemnikami wielkogabarytowymi o najwyższej wytrzymałości i szerokim zastosowaniu. Używane między innymi w branży spożywczej i budowlanej. Są doskonałą alternatywą dla mniej odpornych skrzyniopalet drewnianych.

Skrzyniopalety z tworzywa rozróżnia się ze względu na ich przeznaczenie. Jedne stosuje się do składowania gruzu, odpadów metalowych, przetrzymywania płynów czy kadzi. Drugą grupą są pojemniki wielkogabarytowe przeznaczone do kontaktu z żywnością, a trzecią – skrzyniopalety odporne na kwasy i ciecze żrące. Wszystkie pojemniki mają możliwość układania ich w stosie. Cechuje je duża wytrzymałość, spory udźwig i ładowność, a także szeroka gama dostępnych rozmiarów.

W zależności od zapotrzebowania można wybrać skrzyniopalety ze ściankami pełnymi, bokami żebrowanymi czy ścianami ażurowymi.

Skrzyniopalety plastikowe cieszą się większą popularnością niż skrzyniopalety drewniane, gdyż są odporne na korozję oraz nadają się do przechowywania w chłodniach i trudnych warunkach magazynowych. Są też dostępne w różnych opcjach, np. w wersjach z kółkami, nogami i płozami, co ułatwia ich transportowanie.