Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Skrzyniopalety ażurowe

Plastikowe skrzyniopalety ażurowe to wielkogabarytowe pojemniki wykonane z surowca sztucznego przyjaznego dla środowiska. Skrzynie są atestowane, dopuszczone do kontaktu z żywnością. Zaletą skrzyniopalet z plastiku jest ich przystosowanie do składowania i transportowania towarów luzem lub w opakowaniach. Skrzyniopalety z tworzywa dzięki swojej wytrzymałej, solidnej i trwałej konstrukcji odporne są na zróżnicowane temperatury. Wykonanie z najwyższej jakości materiału pozwala na stosowanie ich w zamkniętych pomieszczeniach, na zewnątrz oraz w chłodniach. Skrzynie plastikowe są lekkie, odporne są na warunki atmosferyczne, uderzenia i promienie UV. Charakteryzując się dużą wytrzymałością mechaniczną i sztywnością, gwarantują wieloletnie użytkowanie.

585,34 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wykonany z materiału HDPE. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
645,20 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 3 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej

Plastikowe ażurowe skrzyniopalety

Skrzynie ażurowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły być stosowane w przemyśle spożywczym, ogrodniczym, przetwórczym i transportowym. Dzięki otworom wentylacyjnym skrzyniopalety doskonale sprawdzają się w magazynowaniu oraz przewozie owoców i warzyw. Są łatwe w utrzymaniu czystości, mogą być również stosowane do mycia lub płukania przewożonej w nich zawartości.

Oferowane palety ażurowe występują w rozmiarze 1200x1000 mm. Osadzone mogą być na 4 stopach oraz 2 lub 3 płozach. Taka konstrukcja skrzyniopalet pozwala na łatwy i komfortowy transport za pomocą lin, wciągników, wózków widłowych lub paleciaków. Plastikowe skrzyniopalety ażurowe mają również możliwość sztaplowania (układania w stosie).

Gwarancja magazynuj.pl dla skrzyniopalet ażurowych z tworzywa

Skrzyniopalety ażurowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji skrzyniopalet z tworzywa. Oferowane przez nas produkty charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.