Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Skrzyniopalety ażurowe

Plastikowe skrzyniopalety ażurowe zostały zaprojektowane tak aby mogłyby być stosowane w przemyśle spożywczym, przetwórczym i pokrewnych. Doskonale nadają się do transportu oraz przechowywania owoców i warzyw.

Skrzynie ażurowe wykonane z surowca przyjaznego dla środowiska i odpowiedniego do kontaktu z żywnością, nadają się do przechowywania towarów (zapakowanych jak i luzem) zarówno w temperaturze pokojowej jak i do dłuższego przechowywania w chłodniach. Pojemniki dostępne na Magazynuj,pl to produkty w 100% nowe posiadające atest. Dostępne w tej kategorii skrzyniopalety szczelinowe cechuje ergonomiczna konstrukcja ułatwiająca czyszczenie oraz mycie przed ponownym użyciem.

Cechy główne:

  • Skrzyniopalety ażurowe inaczej zwane pojemnikami ażurowymi wykonane z HDPE,
  • są odporne na promieniowanie UV,
  • mogą być sztaplowane,
  • są odporne na wstrząsy,
  • przystosowane do transportu przy pomocy wózka widłowego,
  • możliwość oznakowania graficznego skryniopalety.
494,50 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 2 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
501,64 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 4 stopy. Skrzyniopaleta wykonana z materiału PP z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
523,40 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 3 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej

Oficjalny partner