Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Skrzyniopalety plastikowe i pokrywy do skrzyniopalet

Skrzyniopalety plastikowe to pojemniki wielkogabarytowe o dużej pojemności oraz wysokiej odporności. Stały się tańszą alternatywą dla skrzyń drewnianych. Jako bardzo uniwersalne opakowania o wysokiej wytrzymałości, skrzyniopalety z tworzywa znajdą zastosowanie w każdej branży – od przemysłu spożywczego, ogrodniczego, chemicznego do firmy transportowej lub budowlanej.

138,31 zł

Wykonana z dobrej jakości tworzywa, charakteryzująca się solidną konstrukcją pokrywa do skrzyniopalet plastikowych o wym.1200x1000mm to sprzęt chroniący towar przed zanieczyszczeniami i wilgocią.

więcej
239,58 zł

Pokrywa paletowa. Idealnie sprawdzi się jako pokrywa do skrzyniopalety. Pokrywy chronią przechowywane w skrzyniopaletach towary i materiały gwarantując osłonę przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

więcej
307,50 zł

Pokrywa paletowa pasująca do skrzyniopalet o wymiarach 1200 x 800. Idealnie sprawdzi się jako pokrywa do skrzyniopalety Pokrywy chronią przechowywane w skrzyniopaletach towary i materiały gwarantując osłonę przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

więcej
577,06 zł

Zestaw składa się z palety EURO 1200x800 mm, nadstawek paletowych (3 szt.) oraz pokrywy. Powierzchnia palety gładka.

więcej
585,34 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wykonany z materiału HDPE. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
601,34 zł

Skrzyniopaleta z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik jest idealnym rozwiązaniem w transporcie magazynowym oraz magazynowaniu owoców i warzyw. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, wytrzymałość dynamiczna 500 kg.

więcej
645,14 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 3 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
686,67 zł

Skrzyniopaleta z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
743,68 zł

Skrzyniopaleta z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w koła pozwalające na łatwe przemieszczanie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, o pojemności 680l.

więcej
750,62 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z gładkimi ściankami i dnem wraz z ożebrowaniem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 4 stopy.

więcej
779,82 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem wraz z ożebrowaniem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 2 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie.

więcej
801,96 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z gładkimi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 4 stopy.

więcej
826,56 zł

Estetyczna i trwała skrzyniopaleta plastikowa pełna w kolorze srebrno-szarym to przydatny sprzęt magazynowy przeznaczony do przechowywania różnorodnych produktów, w tym materiałów sypkich.

więcej
876,50 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem, wyposażony w 3 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Kran odpływowy na dłuższym lub krótszym boku. Skrzynka odporna na działanie chemikaliów.

więcej
933,73 zł

Plastikowa skrzyniopaleta na 4 stopy z pełnymi ściankami, która jest idealna do transportu również żywności. Materiał wysoce odporny na wilgoć, korozję, grzyby oraz kwasy. Dopuszczalne obciążenie: 500 kg.

więcej
1 015,27 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 3 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
1 057,25 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Wyposażony w 4 koła, 3 koła skrętne oraz jedno z hamulcem pozwalają na łatwe manewrowanie skrzyniopaletą. Pojemność: 685 l.

więcej
1 998,36 zł

Skrzyniopaleta metalowa o maksymalnej nośności 1000 kg z blachy giętej.

więcej

Skrzyniopalety jako pojemniki magazynowe i transportowe

Zastosowanie skrzyniopalet plastikowych to skuteczne rozwiązanie nie tylko podczas przechowywania towaru, ale również przy jego transporcie – zarówno małych przedmiotów, jak i produktów ciężkich. Dzięki zastosowanym wzmocnieniom idealnie sprawdzają się w przewożeniu ostrych, ciężkich materiałów np. gruzu, części samochodowych, czy też substancji płynnych. Używane w przemyśle spożywczym do przechowywania warzyw, owoców i transportu żywności. Dodatkowym atutem skrzyniopalet plastikowych jest możliwość ich sztaplowania (układania w stosy).

Utrzymanie czystości skrzyniopalet

Unikatowe wykonanie skrzyniopalet z tworzywa pozwala na szybkie i łatwe utrzymanie ich w czystości. Posiadają atesty PZH dopuszczające przechowywanie w nich żywności oraz niektórych kwasów i substancji żrących. Gładka powierzchnia wewnętrzna ułatwia ich mycie. Dodatkowo skrzynie plastikowe posiadają zaokrąglone krawędzie oraz stopy / płozy. Zapobiega to gromadzeniu się brudu w zakamarkach. Skrzyniopalety z tworzywa odporne są na warunki atmosferyczne, uszkodzenia, zarysowania i wilgoć.

Modele skrzyniopalet plastikowych

Skrzyniopalety plastikowe wykonane z polietylenu HDPE dostępne są w kilku rodzajach: w standardowych wymiarach: 1200 X 800 mm oraz 1200 X 1000 mm. Występują w opcji pełnej oraz ażurowej. Mogą być osadzone na pełnych stopach, kołach, jak również na 2 lub 3 płozach. Skrzynie można przewozić za pomocą wózków widłowych lub ręcznych, a dodatkowym atutem skrzyniopalet wyposażonych w płozy jest łatwość ich rozładunku (obrót o 360°). Szeroka gama palet pozwala na ich dobór do sprecyzowanych wymagań klientów. Do każdej z proponowanych skrzyniopalet plastikowych możemy dobrać nakładaną pokrywę, jako dodatkową ochronę przechowywanego towaru.

Gwarancja magazynuj.pl dla skzyniopalet i pokryw z tworzywa

Skrzyniopalety i pokrywy plastikowe znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być przestrzegane przy ich produkcji. Każda skrzyniopaleta czy pokrywa z tworzywa będąca w naszej ofercie jest objęta gwarancją producenta, co świadczy o jej wysokiej jakości. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.