Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Skrzyniopalety plastikowe i pokrywy do skrzyniopalet

Skrzyniopalety plastikowe to pojemniki wielkogabarytowe o dużej pojemności oraz wysokiej odporności. Stały się tańszą alternatywą dla skrzyń drewnianych. Jako bardzo uniwersalne opakowania o wysokiej wytrzymałości, skrzyniopalety z tworzywa znajdą zastosowanie w każdej branży – od przemysłu spożywczego, ogrodniczego, chemicznego do firmy transportowej lub budowlanej.

Skrzyniopalety jako pojemniki magazynowe i transportowe

Zastosowanie skrzyniopalet plastikowych to skuteczne rozwiązanie nie tylko podczas przechowywania towaru, ale również przy jego transporcie – zarówno małych przedmiotów, jak i produktów ciężkich. Dzięki zastosowanym wzmocnieniom idealnie sprawdzają się w przewożeniu ostrych, ciężkich materiałów np. gruzu, części samochodowych, czy też substancji płynnych. Używane w przemyśle spożywczym do przechowywania warzyw, owoców i transportu żywności. Dodatkowym atutem skrzyniopalet plastikowych jest możliwość ich sztaplowania (układania w stosy).

Utrzymanie czystości skrzyniopalet

Unikatowe wykonanie skrzyniopalet z tworzywa pozwala na szybkie i łatwe utrzymanie ich w czystości. Posiadają atesty PZH dopuszczające przechowywanie w nich żywności oraz niektórych kwasów i substancji żrących. Gładka powierzchnia wewnętrzna ułatwia ich mycie. Dodatkowo skrzynie plastikowe posiadają zaokrąglone krawędzie oraz stopy / płozy. Zapobiega to gromadzeniu się brudu w zakamarkach. Skrzyniopalety z tworzywa odporne są na warunki atmosferyczne, uszkodzenia, zarysowania i wilgoć.

Modele skrzyniopalet plastikowych

Skrzyniopalety plastikowe wykonane z polietylenu HDPE dostępne są w kilku rodzajach: w standardowych wymiarach: 1200 X 800 mm oraz 1200 X 1000 mm. Występują w opcji pełnej oraz ażurowej. Mogą być osadzone na pełnych stopach, kołach, jak również na 2 lub 3 płozach. Skrzynie można przewozić za pomocą wózków widłowych lub ręcznych, a dodatkowym atutem skrzyniopalet wyposażonych w płozy jest łatwość ich rozładunku (obrót o 360°). Szeroka gama palet pozwala na ich dobór do sprecyzowanych wymagań klientów. Do każdej z proponowanych skrzyniopalet plastikowych możemy dobrać nakładaną pokrywę, jako dodatkową ochronę przechowywanego towaru.

121,13 zł

Pokrywa pasuje do wszystkich skrzyniopalet typu W30-01210-xx, czyli pojemników o wymiarach podstawy 1200x1000. Chronią przechowywane w skrzyniopaletach towary i materiały gwarantując osłonę przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

więcej
230,58 zł

Pokrywa paletowa. Idealnie sprawdzi się jako pokrywa do skrzyniopalety. Pokrywy chronią przechowywane w skrzyniopaletach towary i materiały gwarantując osłonę przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

więcej
374,50 zł

Pokrywa paletowa pasująca do skrzyniopalet o wymiarach 1200 x 800. Idealnie sprawdzi się jako pokrywa do skrzyniopalety Pokrywy chronią przechowywane w skrzyniopaletach towary i materiały gwarantując osłonę przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

więcej
414,80 zł

Zestaw składa się z palety EURO 1200x800 mm, nadstawek paletowych (3 szt.) oraz pokrywy. Powierzchnia palety gładka.

więcej
572,22 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem.Skrzyniopaleta wyposażona w 3 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
599,02 zł

Skrzyniopaleta z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik jest idealnym rozwiązaniem w transporcie magazynowym oraz magazynowaniu owoców i warzyw. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, wytrzymałość dynamiczna 500 kg.

więcej
625,25 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z gładkimi ściankami i dnem wraz z ożebrowaniem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 4 stopy.

więcej
639,99 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem wraz z ożebrowaniem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 2 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie.

więcej
650,26 zł

Skrzyniopaleta z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
670,83 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z gładkimi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 4 stopy.

więcej
696,62 zł

Skrzyniopaleta z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w koła pozwalające na łatwe przemieszczanie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, o pojemności 680l.

więcej
699,17 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 2 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie.

więcej
702,26 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 4 stopy. Skrzyniopaleta wykonana z materiału PP z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
714,44 zł

Pojemnik wielkogabarytowy ażurowy wyposażony w 2 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
731,70 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 4 stopy. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
731,71 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 2 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
754,11 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 3 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
755,70 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem, wyposażony w 3 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Kran odpływowy na dłuższym lub krótszym boku. Skrzynka odporna na działanie chemikaliów.

więcej
767,22 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 3 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
1 344,38 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Wyposażony w 4 koła, 3 koła skrętne oraz jedno z hamulcem pozwalają na łatwe manewrowanie skrzyniopaletą. Pojemność: 685 l.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla skzyniopalet i pokryw z tworzywa

Skrzyniopalety i pokrywy plastikowe znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być przestrzegane przy ich produkcji. Każda skrzyniopaleta czy pokrywa z tworzywa będąca w naszej ofercie jest objęta gwarancją producenta, co świadczy o jej wysokiej jakości. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.