Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Taśmy przydatne w magazynie - przegląd (cz. 1)

Taśmy magazynowe są produktami niezbędnymi w magazynie, a ich brak często może spowodować nieszczęśliwe zdarzenia.

Zastosowanie taśm umożliwia szczelne połączenie dwóch elementów oraz pomaga skutecznie i trwale zamknąć karton z towarem. Odpowiednią taśmę można użyć również zamiast kleju do montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z rodzajami taśm magazynowych oferowanych w sklepie magazynuj.plcharakteryzującymi się niezawodnością, wysoką jakością i przystępną ceną.

taśmy samoprzylepne

Rodzajów taśm jest tak samo wiele, jak potrzeb w magazynach oraz innych obiektach przemysłowo-biurowych. Różnią się ze względu na przeznaczenie, jak i właściwości. Te, które można spotkać najczęściej w magazynach to taśmy samoprzylepne. Taśmy samoprzylepne to szeroka gama produktów, od taśm pakowych, przez papierowe, PCV czy polipropylenowe PP. Wykorzystuje się je do zamykania, pakowania i precyzyjnego oznaczania kartonów, przesyłek czy woreczków.

Dziś przy produkcji taśm wykorzystuje się specjalne maszyny wykrawające, dzięki czemu powstające produkty maja różne kształty i wymiary. W zależności od potrzeb, mogą być gładkie lub posiadać personalizowane nadruki w postaci np. nazwy firmy czy logotypu. Takie taśmy doskonale sprawdzają się w magazynach i biurach, także podczas inwentaryzacji, wykazując się wysoką odpornością na zarysowania, zadrapania oraz działanie niskich temperatur.