Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Taśmy ostrzegawcze i wygrodzenia

Oferujemy produkty służące jako elementy do bezpiecznego wygrodzenia stref w magazynach, halach produkcyjnych, na budowach, lotniskach, dworcach, oraz imprezach masowych. Charakteryzują się możliwością szybkiego i łatwego montażu oraz demontażu. Używane do stałego lub tymczasowego ogrodzenia stref wyłączonych z ruchu (stref niebezpiecznych, obszaru miejsca pracy maszyn, ruchu pieszych). Idealnie sprawdzają się również do wygrodzenia drogi komunikacyjnej oraz kierunku kolejki w sklepie, banku czy na lotnisku.

20,16 zł

Pachołek drogowy do oznaczania miejsc niebezpiecznych zrobiony miękkiego z PCV.

więcej
23,04 zł

Ostrzegawcza taśma z bardzo dobrą przyczepnością. Wymiary: 50mm x 33m Dostępne kolory: biały, czerwony, niebieski, zielony, żółty

więcej
23,31 zł

Dwukolorowa ostrzegawcza taśma z bardzo dobrą przyczepnością. Dostępne kolory: żółto-czarny, biało-czerwony.

więcej
27,72 zł

Pachołek drogowy do oznaczania miejsc niebezpiecznych zrobiony z miękkiego PCV.

więcej
29,09 zł

Klips ścienny metalowy, montowany na wkręty. Pasuje do zapięcia w kasecie ściennej jak i słupku z taśmą.

więcej
39,00 zł

Pachołek drogowy do oznaczania miejsc niebezpiecznych wyprodukowany z polietylenu

więcej
39,74 zł

Stopa z tworzywa do montowania barierek o wadze 28 kg.

więcej
43,64 zł
43,64 zł
45,06 zł

Dwukolorowa ostrzegawcza taśma z bardzo dobrą przyczepnością. Dostępne kolory: żółto-czarny, biało-czerwony.

więcej
49,01 zł

Ostrzegawcza taśma z bardzo dobrą przyczepnością. Wymiary: 100mm x 33m Dostępne kolory: biały, czerwony, niebieski, zielony, żółty

więcej
50,00 zł

Pomarańczowy wewnętrzny słupek ostrzegawczy z odblaskowym rękawem. Sprawdza się do zabezpieczania stref w maszynie i kontrolowania przepływ ruchu pojazdów. Dostępny w trzech rozmiarach: 0,5 0,75 oraz 1 m wysokości.

więcej
59,83 zł

Taśma antypoślizgowa, jednostronnie klejąca o wysokiej sile klejenia. Dostępne kolory: czarny, bezbarwny, żółto-czarny.

więcej
71,79 zł

Tablica kierująca U21, dwustronna wykończona folią generacji I Oralite. Stosowana do oznaczania zewnętrznych pasów dróg oraz zabezpieczania terenów budów oraz obszarów niebezpiecznych.

więcej
82,05 zł

słupek ochronny z tworzywa sztucznego PE zabezpieczający ciągi komunikacyjne, elementy na zewnątrz budynków. Montowany w gruncie. Słupek z dwoma pasami folii odblaskowej.

więcej
96,15 zł

słupek ochronny z tworzywa sztucznego PE zabezpieczający ciągi komunikacyjne, elementy oraz obiekty wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Montowany do różnych rodzajów podłoża na 4 kotwy. Słupek z dwoma pasami folii odblaskowej.

więcej
116,85 zł

Pomarańczowy wewnętrzny słupek ostrzegawczy z odblaskowym rękawem. Sprawdza się do zabezpieczania stref w maszynie i kontrolowania przepływ ruchu pojazdów. Dostępny w dwór rozmiarach: 0,75 oraz 1 m wysokości.

więcej
119,68 zł

Antypoślizgowa taśma jednostronna o wyjątkowo mocnej sile klejenia, odporna na promieniowanie słoneczne. Doskonała do zabezpieczania stref w magazynach: oklejania schodów, krawędzi, rusztowań i ramp. Dostępna w aż trzech wersjach!

więcej
172,46 zł

Nakładka TOPPER z samo rozwijającą poliestrową taśmą ostrzegawczą (odgradzającą) do zamykania ruchu w magazynie. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami pachołków wysokości 0,75 i 1m. Wbudowany system przeciw niepowołanemu zerwaniu.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Kaseta Mini z taśmą ostrzegawczą samozwijającą poliestrową z mocowaniem na śruby oraz klipsem ściennym w komplecie. Idealna do wygradzania stref magazynowych, ramp załadunkowych oraz wielu innych wygrodzeń czasowych. Taśma dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: żółto-czarna oraz biało-czerwona.

więcej

Sposoby na ogrodzenie miejsc szczególnej uwagi czy niebezpiecznych

  • wiązane taśmy ostrzegawcze;
  • rozkładane barierki;
  • słupki z łańcuszkami;
  • słupki z taśmą odgradzającą;
  • kasety z taśmą ostrzegawczą.

Wybór produktu na ogrodzenie miejsc szczególnych zależy od częstotliwości używania danego wygrodzenia oraz miejsca użytkowania. Najwygodniejszym sposobem odgrodzenia strefy są kasety z taśmą samozwijalną. Nie zajmują one tyle miejsca co barierki oraz są dużo mocniejsze od zawiązywanych taśm ostrzegawczych. Jako eksperci polecamy przede wszystkim wygrodzenia mobilne, które są nieinwazyjne dla otoczenia. Nie uszkadzają powierzchni i można je użyć wielokrotnie w dowolnym miejscu. Przykładem takiego produktu są już wspomniane kasety oraz słupki z samozwijającą się taśmą wygrodzeniową. Posiadają mechanizmy automatycznie zwalniające i zaczepy 4-kierunkowe. Są łatwe w transporcie i przystosowane do użytkowania w dowolnej konfiguracji.

Gwarancja magazynuj.pl dla taśm ostrzegawczych i wygrodzeń.

Wygrodzenia znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione przy produkcji elementów wygrodzeniowych. Każda taśma, barierka czy słupek będące w naszej ofercie są objęte gwarancją producenta, co świadczy o ich wysokiej jakości. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.