Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Samoprzylepne taśmy ostrzegawcze i antypoślizgowe

Posiadamy różnego rodzaju taśmy ostrzegawcze, które sprawdzają się między innymi na terenie budowy, przy wytyczaniu granic działek, podczas remontów dróg, w budynkach użyteczności publicznej czy innych miejsc, gdzie konieczne jest ograniczenie ruchu pieszo-samochodowego. Mamy taśmy antypoślizgowe i ostrzegawcze w wielu wariantach kolorystycznych, występujące m.in. w biało-czerwonej wersji (tzw. szlaban), czarno-żółtek czy wielu innych. Elementy te są trwałe i skuteczne.

23,04 zł

Ostrzegawcza taśma z bardzo dobrą przyczepnością. Wymiary: 50mm x 33m Dostępne kolory: biały, czerwony, niebieski, zielony, żółty

więcej
23,31 zł

Dwukolorowa ostrzegawcza taśma z bardzo dobrą przyczepnością. Dostępne kolory: żółto-czarny, biało-czerwony.

więcej
45,06 zł

Dwukolorowa ostrzegawcza taśma z bardzo dobrą przyczepnością. Dostępne kolory: żółto-czarny, biało-czerwony.

więcej
49,01 zł

Ostrzegawcza taśma z bardzo dobrą przyczepnością. Wymiary: 100mm x 33m Dostępne kolory: biały, czerwony, niebieski, zielony, żółty

więcej
59,83 zł

Taśma antypoślizgowa, jednostronnie klejąca o wysokiej sile klejenia. Dostępne kolory: czarny, bezbarwny, żółto-czarny.

więcej
119,68 zł

Antypoślizgowa taśma jednostronna o wyjątkowo mocnej sile klejenia, odporna na promieniowanie słoneczne. Doskonała do zabezpieczania stref w magazynach: oklejania schodów, krawędzi, rusztowań i ramp. Dostępna w aż trzech wersjach!

więcej
246,68 zł

Antypoślizgowa taśma jednostronna o szerokości 100 mm o wyjątkowo dużej sile klejenia. Idealnie sprawdza się do zabezpieczania różnych stref w magazynach, oklejania schodów, rusztowań, ramp czy krawędzi.

więcej

Samoprzylepne taśmy ostrzegawcze

Samoprzylepne taśmy ostrzegawcze to produkt do oznakowania stref oraz ciągów komunikacyjnych. Taśmy takie, występujące w różnych kolorach, to podstawowe rozwiązanie do wyznaczania miejsc niebezpiecznych, wymagających szczególnej uwagi (np. stanowisk pracy lub naprawy maszyn). Taśmy samoprzylepne są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem stosowanym w przemyśle przy rampach wjazdowych czy do oznakowania miejsc wymagających spełnienia warunków BHP (np. przy gaśnicach lub apteczkach pierwszej pomocy). Taśma jest produktem nieinwazyjnym oraz niewymagającym dodatkowych narzędzi do montażu. Taśmy samoprzylepne idealnie sprawdzą się w korytarzach, warsztatach oraz halach produkcyjnych i magazynowych. Naklejane na podłogi, ściany, konstrukcje posłużą do wyznaczenia stref ciągu komunikacyjnego. Montowana pionowo lub poziomo może być elementem wystroju, dającym poczucie bezpieczeństwa i szybkiego odnalezienia się, np. w momencie ewakuacji budynku.

Samoprzylepne taśmy antypoślizgowe

Taśmy antypoślizgowe są produktem stabilnym i bezinwazyjnym dzięki wyposażeniu w solidny klej monterski. Taśmy tego rodzaju posiadają wysoki stopień przyczepności do podłoża, tworząc tym samym powierzchnię antypoślizgową. Ponadto są wodoodporne i niepodatne na ścieranie czy chemikalia. Zastosowanie taśmy samoprzylepnej podłogowej jest alternatywą do malowanych linii ciągów komunikacyjnych czy drogi ewakuacyjnej. Idealnie sprawdzą się do wyznaczenia zbiórek lub miejsca, gdzie znajduje się sprzęt przeciwpożarowy. Występują w kolorze jednolitym oraz w opcji dwukolorowej.

Gwarancja magazynuj.pl dla taśm samoprzylepnych

Taśmy samoprzylepne i antypoślizgowe znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione przy produkcji taśm.

Każda taśma samoprzylepna w naszej ofercie jest objęta gwarancją producenta, co świadczy o wysokiej jakości proponowanego produktu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.