Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Rampy podjazdowe w przenoszeniu substancji niebezpiecznych

Budowanie systemu składowania materiałów niebezpiecznych to dodatkowa uwaga zwrócona także w stronę ramp podjazdowych. Przeznaczone są do szybkiego i łatwego przeładunku towarów z poziomu podłoża do poziomu ładowni. Swoim wyglądem przypominają pomost, który pomaga w niwelowaniu różnic między podłożem a platformą, na której znajduje się towar przeznaczony do rozładunku. Dobór odpowiedniej usprawnia logistykę oraz zapewnia bezpieczeństwo pracownikom.

To elementy wykonane z polietylenu pozyskiwanego z surowców wtórnych. Rampę podjazdową mocuje się do modułów za pomocą zaczepów o małym kącie nachylenia, dzięki czemu zdejmowanie beczek za pomocą wózków jest wyjątkowo łatwe. Bezpieczny transport pojemników zapewnia antypoślizgowe żebrowanie.

 

srampa podjazdowa z tworzywa sztucznego

Kompleksowe podejście przedsiębiorcy do kwestii magazynowania substancji niebezpiecznych to mniejsze ryzyko wystąpienia nieoczekiwanych zdarzeń. Świadomość właściciela takiego magazynu co do zagrożeń oraz ciążącej na nim odpowiedzialności powinna dodatkowo mobilizować do stosowania właściwych zabezpieczeń, chroniących zarówno życie i zdrowie pracowników, jak i środowisko oraz własne mienie.

Rampy podjazdowe dostępne w ofercie magazynuj.pl gwarantują wysoką jakość oraz długotrwałą eksploatację.