Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Paleta wychwytowa na 2 beczki o pojemności 112 l, wym. 1600 x 800 x 150 mm

Cennik:
szt.
24-48 h
808,32 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Wanna wychwytowa na dwie beczki doskonale zabezpiecza miejsce składowania pojemników z niebezpiecznymi cieczami. Jej spora pojemność pozwala na stałe wychwytywanie żrących substancji chroniąc miejsce pracy oraz środowisko przed skażeniem. Paleta została wykonana z trwałego, odpornego na chemikalia i nieulegającego korozji polietylenu. Może być stosowana do składowania beczek z agresywnymi cieczami i olejami również w środowisku przemysłowym.

Samoustawiająca się kratownica ułatwia magazynowanie pojemników i zabezpiecza materiał przed uszkodzeniem. Istnieje możliwość łączenia poszczególnych modułów palet w celu uzyskania większej powierzchni roboczej.

W celu uszczelnienia krawędzi pomiędzy wannami oraz trwałego ich połączenia należy zastosować zestaw profili łączących i łącznika krzyżakowego. Opcjonalna rampa podjazdowa, instalowana z wykorzystaniem zaczepów, cechująca się małym kątem nachylenia, ułatwia ustawianie i zdejmowanie ciężkich beczek przy pomocy wózków.

  • miejsce na dwie beczki
  • pojemność 112 litrów
  • kolor czarny ukrywający zabrudzenia
  • stabilna i łatwa w czyszczeniu kratownica
  • antypoślizgowe żebrowanie platformy roboczej oraz rampy zapewnia bezpieczną eksploatację pojemników i beczek
  • produkt spełnia wymogi większości dyrektyw europejskich odnoszących się do palet (wanien) wychwytowych
Producent Topserw
Nr art. 121.110.201
Pojemność wychwytowa [L] 112
Ładowność [kg] 1350
Wymiary D*S*W [mm] 1600 x 800 x 150
Kolor czarny
Magazynowanie 2*200 l
Materiał polietylen
Waga [kg] 24

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"