Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Maty i chodniki - strona 1

Maty oraz chodniki to nieodzowny produkt zapewniający bezpieczeństwo pracowników w zakładach produkcyjnych i w magazynach. Zastosowanie odpowiednich mat minimalizuje ryzyko wypadku przy pracy, niweluje zmęczenie spowodowane długotrwałym staniem, natomiast maty chłonne absorbują niekontrolowany wyciek substancji w zakładach pracy. Dobór odpowiedniej gwarantuje bezpieczną pracę oraz komfort podczas wykonywania powierzonych obowiązków.

W tej sekcji bazy wiedzy prezentujemy artykuły dotyczące mat, które pozwolą na lepsze poznanie dostępnych rodzajów chodników oraz pomogą przy wyborze odpowiedniego produktu, zgodnego z przeznaczeniem. Dowiedzą się Państwo, jakie są najpopularniejsze i w jakich sytuacjach najlepiej je wykorzystać.

Każdy czytelnik znajdzie tu interesujące informacje na temat działania chodników antystatycznych, mat chłonnych oraz przeciwzmęczeniowych i jakie materiały są wykorzystywane do ich wyprodukowania. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Chodniki dielektryczne - do czego służą i gdzie się przydają?

Magazynuj.pl - 2018-04-23

Czynności łączeniowe, konserwacyjne przy urządzeniach elektrycznych wymagają szczególnej ostrożności i zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zastosowanie sprzętu ochronnego elektroizolacyjnego jest..

Polecane maty antystatyczne - wybierz odpowiednią

Magazynuj.pl - 2016-12-19

Maty antystatyczne to produkty sprawdzone i chętnie wybierane przez właścicieli dużych firm. Cieszą się ogromną popularnością i zapewniają swoim pracownikom bezpieczne warunki, sprzyjające..

Rodzaje mat antystatycznych - przegląd

Magazynuj.pl - 2016-12-13

Maty antystatyczne zostały zaprojektowane z myślą o zabezpieczeniu stanowiska pracy oraz operatorów przed szkodliwym działaniem wyładowania elektrostatycznego. Ten rodzaj elektryczności często jest generowany przed ludzi i powstaje podczas..

Wyładowania elektrostatyczne - zapobiegaj zamiast leczyć!

Magazynuj.pl - 2016-11-18

Zapewnienie bezpiecznego stanowiska pracy to obowiązek, który ciąży na pracodawcy. Jest on regulowany odpowiednimi przepisami, ale też warto zainwestować w dodatkowe zabezpieczenia oraz sprzęt ułatwiający pracę i zwiększający..

Dlaczego warto zainwestować w maty antystatyczne?

Magazynuj.pl - 2016-11-10

Elektryczność statyczna i nagromadzenie się ładunków elektrycznych towarzyszy nam zarówno w codziennych czynnościach, jak i równie często w wykonywaniu obowiązków pracowniczych. Wyładowania te są niezauważalne dla człowieka, jednak potrafią uszkodzić..

Gumowe zabezpieczenia - przydatne w magazynie

Magazynuj.pl - 2016-08-22

Praca w magazynie wymaga dobrego zorganizowania, odpowiedniego sprzętu oraz dodatkowego wyposażenia, które zwiększy bezpieczeństwo pracowników i zapewni komfort pracy. Inwestując we wszelkie dodatkowe zabezpieczenia mamy pewność ochrony nie tylko..

Mata, która wchłonie wszystko

Magazynuj.pl - 2015-07-06

Wyciek substancji chemicznej skutkuje skażeniem środowiska i zniszczeniem wyposażenia zakładu. Zastosowanie mat chłonnych jest rozwiązaniem wygodnym oraz ekonomicznym. Odpowiedni dobór produktu zabezpiecza stanowisko pracy przed..

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na temat mat i chodników. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.