Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Wózek platformowy jednoburtowy, poręcz spawana. Wym. 1000x600 mm

Cennik:
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
Zapytaj o ten produkt
Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Ocena: 4,63/5

Autor: Andrzej

Dobry kontakt ze sprzedającym.


Autor: Krzysztof N

Profesjonalny sklep godny polecenia. Mimo chwilowego braku na magazynie otrzymałem natychmiastowy telefon z propozycją alternatywnego rozwiązania.


Autor: Anna z G.

wszystko w najlepszym porządku. Obsługa super i bez zastrzeżeń, myśle, że jeszcze wrócę do Was coś zakupić. Pozdrawiam serdecznie Czat, ponieważ to przez niego otrzymałam najwiecej pomocy. Ania :)


Autor: Dorota Chycińska

Jakość obsługi generalnie jest bardzo dobra - pod warunkiem, że uda się z kimś skontaktować, czasem kilkakrotne próby połączenia w ciągu dnia skutkują jedynie głuchym telefonem. Z maliem jest już zdecydowanie lepiej i zawsze jest odpowiedź. Czas realizacji wyniósł finalnie ok 6 dni roboczych, nie obyło się przy tym bez wielokrotnych prób kontaktu celem uzyskania informacji na temat realizacji zamówienia. Gdybym nie dzwoniła i nie dopytywała, być może czas realizacji wyniósłby jeszcze dłużej. Rozumiem "okres urlopowo-świąteczny", każda firma boryka się z urlopami pracowników, jednak klienci nie powinni na tym cierpieć. Polecam poprawić organizację w firmie na przyszłość, aby uniknąć takich sytuacji, bo niestety odpycha to klientów.


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Metalowa konstrukcja, solidne koła pełne lub pneumatyczne (wersja z udźwigiem 250kg), spawana poręcz i wykończona antypoślizgową powłoką platforma wykonana z wodoodpornej, bakelizowanej sklejki o grubości 9mm sprawiają, że prezentowany wózek platformowy jednoburtowy o wymiarach 1000x600mm jest sprzętem niezwykle trwałym, wygodnym w obsłudze, o uniwersalnym zastosowaniu. Sprawdzi się w magazynie, warsztacie, hurtowni i sklepie. 

Ręczny wózek platformowy to wygoda transportu w sklepie i małym magazynie.

Jeśli szukasz ręcznego wózka transportowego do przewozu towarów niepletowanych, o niewielkich wymiarach i udźwigu maksymalnym do 400kg, wózek platformowy jednoburtowy ze spawaną poręczą o wymiarach 1000x600mm z pewnością przypadnie Ci do gustu. To wytrzymały i prosty w obsłudze sprzęt do przewozu niewielkich ładunków na krótkich dystansach, idealny do warsztatu, małego magazynu czy sklepu.

Dane techniczne:

ProducentWIZ
Nr art.WIZ-1BRS-1060-2, WIZ-1BRS-1060-1, WIZ-1BRS-1060-3
Wymiary [mm]1000 x 600
Grubość platformy [mm]9
Średnica rury [mm]28 x 2
Ładowność [kg]250 / 300 / 400
KolorRAL 5010
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Koła pneumatyczne (pompowane):

  • tłumią drgania,
  • ułatwiają pokonywanie nierówności terenu,
  • przenoszą mniejsze obciążenia niż koła z pełnej gumy,
  • są narażone na przebicia.

nazwa Nr art. cena netto cena brutto
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com