Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Wanna wychwytowa bez kratownicy o pojemności 28 l, wym. 600 x 400 x 155 mm

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
335,13 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Wanna wychwytowa bez kratownicy o pojemności 28 l.

Dbaj o bezpieczeństwo pracowników oraz środowisko naturalne! Nieodpowiednie zabezpieczenie miejsca przechowywania żrących chemikaliów to w przypadku kontroli dodatkowe koszty dla każdej firmy. Zagrażają nie tylko otoczeniu, ale również zdrowiu i życiu pracowników magazynów, hal produkcyjnych czy warsztatów, w których wykorzystuje się agresywne substancje ciekłe. Ta wanna wychwytowa sprawdzi się idealnie wszędzie, gdzie występuje konieczność pracy z chemikaliami oraz olejami. 

Solidna, lekka konstrukcja.

Wanna wychwytowa bez kratownicy o pojemności 28 l jest wyprodukowana z odpornego na wiele substancji polietylenu, który jest 100% recyklingowalny. Lekka konstrukcja umożliwia łatwy transport oraz wygodne magazynowanie. 

Wymiary: 600 x 400 x 155 mm.

Pojemność wychwytowa: 28 l.

Waga: 2 kg.

Producent Topserw
Nr art. 121.130.601
Pojemność wychwytowa [L] 28
Wymiary D*S*W [mm] 600 x 400 x 155
Kolor wanny czarny
Materiał polietylen
Waga [kg] 2

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"