Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent uniwersalny Microsorb First, LW mata (rolka). Wym: 0,80x60m

Cennik:
op
24-48 h
452,99 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Niegładzony sorbent typu MeltBlown jest, ze względu na swoją uniwersalność, niezbędny w zakładach produkcyjnych i wielu innych miejscach.

Szybko i skutecznie pochłania zarówno wodę, jak i oleje, ropę i produkty ropopochodne, a także nieagresywne chemikalia. Sorbent w formie wygodnej maty świetnie sprawdza się do zabezpieczenia nieszczelnych zbiorników, wycieków z maszyn, zbierania rozlanej cieczy itp. Pozwala szybko usuwać zagrożenie i przywrócić możliwość normalnej pracy. Sorbent wchłania płyn o wadze 20-krotnie przekraczającą jego własną.

Producent Topserw
Nr art. 146.310.201
Typ Microsorb First
Rodzaj mata (rolka) Light Weight (niska gęstość) 1-warstwowa
Rodzaj warstw Niegładzona
Ilość warstw 1
Absorpcja wody Tak
Atesty PZH
Wymiary [m] 0,8 x 60
Kolor szary
Absorpcja opakowania 173 l
Opakowanie 1 szt.
Waga [kg] 8,6

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.