Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent uniwersalny Microsorb First, HW mata (rolka). Wym: 0,40x40m

Cennik:
op
24-48 h
493,47 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Sorbent o zwiększonej chłonności, typu Microsorb First, przystosowany jest do pochłaniania nawet najbardziej agresywnych chemikaliów, pochłaniając do 20-krotności swojej wagi. Niezbędny wszędzie tam, gdzie może dojść do wycieku niebezpiecznych substancji - w fabrykach, laboratoriach, magazynach substancji medycznych, płynnych nawozów, chemii rolniczej, środków chemicznych, rozpuszczalników itp. Dzięki niemu szybko pozbędziesz się niechcianych substancji.

Producent Topserw
Nr art. 146.310.202
Typ Microsorb First
Rodzaj mata (rolka) Heavy Weight (wysoka gęstość) 1-warstwowa
Rodzaj warstw Niegładzona
Ilość warstw 1
Absorpcja wody Tak
Atesty PZH
Wymiary [m] 0,4 x 40
Kolor szary
Absorpcja opakowania 180 l
Opakowanie 2 szt.
Waga [kg] 9,6

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

 

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

 

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.