Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent tylko do oleju Industry, poduszka. Wym: 0,25x0,25m

Cennik:
op
24-48 h
319,02 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Sorbent stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń do usuwania wycieków węglowodorowych spod maszyn oraz w ciasnych, trudno dostępnych miejscach.

Poduszkę można stosować w czasie deszczu, ponieważ nie chłonie wody.

Pochłania: oleje, ropę i inne produkty ropopochodne.

Dzięki dużej powierzchni poduszki sorbent szybko i łatwo wchłania substancje.

Sorbent wykorzystywany jako element wymienny w pojemnikach, które gromadzą wycieki chłodziw , olejów i innych produktów ropopochodnych z nieszczelnych przewodów i zaworów.

Producent Topserw
Nr art. 146.141.304
Typ Microsorb First
Rodzaj poduszka
Absorpcja wody nie
Wymiary [m] 0,25 x 0,25
Kolor niebieski
Absorpcja opakowania 89 l
Opakowanie 25 szt.
Waga [kg] 6,5

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.