Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent sypki, granulat mineralny Abso'net Superior Special

Cennik:
op
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
86,07 zł
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Ocena: 4,5/5

Autor: J

Sorbent sypki, w 100% wykonany z naturalnych minerałów, polecam!


Autor: anonim

Spełnia moje oczekiwania, polecam.


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Sorbent sypki, w 100% wykonany z naturalnych minerałów (nie zawiera dodatków chemicznych, nie jest modyfikowany), w postaci jasnobrązowego granulatu, o bardzo niskiej emisji pyłów. Ognioodporny. Nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i roślin. Lekki, łatwy w transporcie i wygodny w stosowaniu. Odporny na ścieranie przy poddaniu działaniu mechanicznemu. Po wchłonięciu płynu nie ulega rozkładowi. Wytwarzany z drobno zmielonego minerału o nazwie atapulgit, podczas procesu aktywacji w wysokiej temperaturze. Oferowany w formie granulatu o wielkości granulek od 0,6 do 1,3 mm.

Przeznaczony do usuwania wszelkiego typu wycieków, od płynów przemysłowych, zawiesin wodnych, przez węglowodory (ropa, benzyna, oleje), rozpuszczalniki organiczne, do kwasów i związków zasadowych. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami absorpcyjnymi oraz mechanicznymi. Przeznaczony do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, do usuwania wycieków na drogach, placach manewrowych, spod maszyn, urządzeń, nieszczelnych pojemników i beczek. Po użyciu sorbentu i wchłonięciu rozlanego płynu powierzchnie są bezpieczne, czyste, suche i gotowe do ruchu ludzi i pojazdów.

Zastosowanie:

  • Do zwalczania skutków wycieku wszelkich substancji płynnych (z wyjątkiem kwasu fluorowodorowego) na drogach, w stacjach paliw, warsztatach, lotniskach, magazynach itp.
  • Szybkim i wygodne usuwanie skutków wypadków drogowych - wycieku olejów, ropy i innych substancji nieznanego pochodzenia.
  • Skutecznie usuwa wycieki niebezpiecznych płynów na posadzkach i w warsztatach.

Niezwykle wydajny, pochłania blisko 100% własnego ciężaru.

Powierzchnie po użyciu sorbentu są bezpieczne, czyste, suche i gotowe do ruchu pojazdów po wchłonięciu rozlanego płynu.

Po wchłonięciu płynu sorbent nie ulega rozkładowi, nie zawiera dodatków chemicznych, niemodyfikowany, odporny na ścieranie przy poddaniu działaniu mechanicznemu, bardzo niska emisja pyłu, dobra skuteczność przy wchłanianiu kwasów, w tym silnych, ognioodporny.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.115.200.200
Kolorjasnobrązowy
Opakowanieworek 20 kg
Granulacja0,6 - 1,3 mm
Surowiecatapulgit kalcynowany
Gęstość nasypowa500 g/l
Zdolność wchłanianiawg AFNOR NF T 90-361 dla wody 150%, dla oleju napędowego 150%, wg MPA dla oleju opałowego 82%
Ph9±0.5
Waga [kg]20
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Sposób użycia sorbentu:

Na rozlaną ciesz wysypać cienką warstwę sorbentu. Zmiana natężenia barwy świadczy o zachodzących procesach wchłaniania - brak zmiany barwy sorbentu świadczy o zakończonym procesie absorpcji.