Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent chemiczny Microsorb First, LW mata (rolka). Wym: 0,40x60m

Cennik:
op
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
460,70 zł
Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Brak opini ...


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Jednowarstwowy, niegładzony (MeltBlown) sorbent o zwiększonej chłonności. Pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie rozlewów i wycieków płynnych substancji, nawet charakteryzujących się dużą agresywnością kwasów i zasad. Mata wchłania do 20 razy więcej niż sama waży.

Sorbent stosowany jest w celu ochrony powierzchni roboczych w fabrykach, laboratoriach i magazynach przed niespodziewanym wyciekiem nieznanych i niebezpiecznych substancji.

Mata charakteryzuje się szybkością i łatwością w użytkowaniu oraz niewielką waga i objętością (łatwe magazynowanie). Perforacja pozwala na użycie tyle sorbentu, ile aktualnie potrzebujemy.

Maty i rolki:

  • Sorbent w formie maty przeznaczony jest do czyszczenia małych powierzchni. Do szybkiego usuwania wycieków i rozlewów w ciasnych, trudno dostępnych miejscach oraz posadzkach i blatach roboczych.
  • Rolki stosowane są do czyszczenia dużych powierzchni, zabezpieczenia szlaków komunikacyjnych i zatrzymania wycieków spod maszyn.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.146.210.200
TypMicrosorb First
Rodzajmata (rolka) Light Weight (niska gęstość) 1-warstwowa
Rodzaj warstwNiegładzona
Ilość warstw1
Absorpcja wodyTak
AtestyPZH
Wymiary [m]0,4 x 60
Kolorżółty
Absorpcja opakowania173 l
Opakowanie2 szt.
Waga [kg]8,6
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.

MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com