Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Paleta wychwytowa na 2 beczki o pojemności 250 l, wym. 1300 x 750 x 440 mm

Cennik:
szt.
3-10 dni
1 213,49 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Paleta została wyprodukowana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu. Przeznaczona jest do składowania pojemników i beczek z olejami czy chemikaliami nawet tymi najbardziej agresywnymi. Przeznaczona do stałego wychwytywania wycieków z pojemników oraz beczek, które przechowywane są wewnątrz budynków.

Wanna wyposażona w mocną, samoustawiającą się i nieprzesuwną kratownicę, którą można w łatwy sposób zdjąć w celu wyczyszczenia. Dzięki specjalnej konstrukcji wanny można przewozić ją przy użyciu wózka widłowego. Wytrzymuje intensywną eksploatację w środowiskach przemysłowych.

Kolor czarny palety pozwala na ukrycie zabrudzeń.

Pojemność wanny oraz jej wymiary przeszły najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące kontrolowania wycieków w zakładach przemysłowych.

Produkt spełnia wymagania dyrektyw europejskich odnoszących się do palet (wanien) wychwytowych.

Producent Topserw
Nr art. 121.100.200
Pojemność wychwytowa [L] 250
Ładowność [kg] 650
Wymiary D*S*W [mm] 1300 x 750 x 440
Kolor czarny
Magazynowanie 2*200 l
Materiał polietylen
Waga [kg] 20,5

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"