Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Zbiorniki na deszczówkę

Zbieranie wody deszczowej to klucz do zaoszczędzenia środków i wspieranie ekologii. Jednak przechwytywanie opadów powinno odbywać się przy pomocy zaplanowanych systemów, których zwieńczeniem są zbiorniki na deszczówkę. W naszym asortymencie posiadamy pojemnik na deszczówkę o pojemności nawet 1000 litrów i innego rodzaju elementy takie jak beczka. Wszystkie cechują się wytrzymałością, jakością i walorami użytkowymi (np. dołączonym kranem do dozowania wody.

336,00 zł

Zbiornik na wodę deszczową o pojemności 150 l przeznaczony do wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

więcej
1 456,82 zł

Zbiornik na wodę deszczową o pojemności 500 l przeznaczony do wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

więcej
744,00 zł

Pojemnik 500 litrowy do przechowywania wody pitnej, chemikaliów w przemyśle spożywczym i rolniczym a także wody deszczowej.

więcej
170,00 zł

Zbiornik na wodę deszczową o pojemności 100 l przeznaczony do wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

więcej
100,63 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 30 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
359,00 zł

Zbiornik na wodę deszczową o pojemności 500 l przeznaczony do wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

więcej
968,68 zł

Kontener IBC o pojemności 1000 l na palecie plastikowej o wymiarach 1200 x 800 x 1013 mm. Pojemnik posiada wymienny zawór wylewowy. Wielkość wlewu DN 225.

więcej
183,21 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 120 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
120,63 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 60 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
109,98 zł

Zbiornik na wodę deszczową o pojemności 210l przeznaczony do wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

więcej
300,00 zł

Pojemnik 200 litrowy do przechowywania wody pitnej, chemikaliów w przemyśle spożywczym i rolniczym a także wody deszczowej.

więcej
319,83 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 220 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
348,00 zł

Pojemnik 200 litrowy do przechowywania wody pitnej, chemikaliów w przemyśle spożywczym i rolniczym a także wody deszczowej.

więcej
248,00 zł

Pojemnik 100 litrowy do przechowywania wody pitnej, chemikaliów w przemyśle spożywczym i rolniczym a także wody deszczowej.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Zbiornik podziemny, plastikowy na wodę opadową o pojemności 3200 l. Może służyć także jako kontener do przetrzymywania nieczystości. Jest wykonany z żywic poliestrowych, wzmacnianych włóknem szklanym. Posiada atest PZH.

więcej
719,80 zł

Zbiornik na wodę deszczową o pojemności 1000 l i wymiarach 115 cm wysokości i średnicy 113 cm.

więcej
464,00 zł

Zbiornik na wodę deszczową o pojemności 350 l przeznaczony do wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

więcej
608,00 zł

Pojemnik 400 litrowy do przechowywania wody pitnej, chemikaliów w przemyśle spożywczym i rolniczym a także wody deszczowej.

więcej
307,98 zł

Zbiornik na wodę deszczową o pojemności 300 l przeznaczony do wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

więcej
235,00 zł

Zbiornik na wodę deszczową o pojemności 210 l przeznaczony do wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

więcej

Postaw na ekologiczne i oszczędne rozwiązania – zainwestuj w zbiorniki na deszczówkę z naszego asortymentu

Chcesz dbać o ekosystem, a przy okazji zmniejszyć swoje domowe wydatki? Zacznij magazynować deszczówkę. To świetny sposób, pozwalający wykorzystywać wodę opadową do podlewania kwiatów czy innych, przemysłowych kwestii. W naszej ofercie otrzymasz najwyższej klasy zbiorniki na deszczówkę, które są trwałe, pojemne i skuteczne. 

Woda z bieżącego, komunalnego źródła jest coraz droższa. Podlewanie kwiatów czy trawnika z takiego źródła generuje ogromne koszty, a przy tym jest mniej przyjazne dla środowiska, niż korzystanie z wody opadowej.

Dlaczego akurat deszczówka?

Niestety, w czasie, gdy w naszym klimacie jest coraz częściej sucho i wody brakuje, nie można liczyć na regularny deszcz. Trzeba więc wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć zbierać wodę deszczową. Ma to ogromne zalety. Przede wszystkim stosując odpowiednie pojemniki na deszczówkę, możesz z niej korzystać wtedy, kiedy jest to konieczne. Co istotne, możesz ominąć np. gminny zakaz podlewania roślin, czerpiąc wodę z własnego źródła.

Deszczówka świetnie wesprze rozwój roślin i nadaje się też do szerokich prac budowlanych. Jest darmowym źródłem wody, a dzięki temu inwestycja w pojemnik na wodę deszczową szybko się zwróci. Pamiętaj, żeby wybrać odpowiedni element, który pozwoli Ci na skuteczne zebranie wody.

Co ciekawe, w wielu miejscach stworzenie określonej instalacji wychwytującej wody opadowe podlega dofinansowaniu. Dowiedz się, czy takowe przysługuje również Tobie.

Jak wybrać odpowiedni zbiornik na deszczówkę?

Zwróć uwagę, żeby zbiorniki na deszczówkę były dostosowane do Twoich potrzeb. Jeżeli masz dużą działkę, albo wykorzystujesz naprawdę spore ilości wody, postaw na dużych rozmiarów zbiornik na deszczówkę, który mieści nawet 1000 litrów. Dzięki temu zawsze będziesz miał dostęp do niezbędnego surowca, bez konieczności używania komunalnego źródła.

W przypadku, gdy wystarczy Ci niewielka ilość wód opadowych i nie masz dużego ogrodu, dobrym rozwiązaniem będą beczki na deszczówkę o zróżnicowanej wielkości. Te szybko wyłapią opady i ułatwią korzystanie z nich w trakcie suszy czy zapotrzebowania.

Jakiego rodzaju zbiorniki na deszczówkę znajdziesz w naszej ofercie?

Nasz asortyment jest bogaty w różnego rodzaju zbiorniki na deszczówkę. Posiadamy plastikowe elementy o dużej wytrzymałości i pojemności. Znajdziesz u nas pojemniki osiągające nawet 1000 litrów, wyposażone w specjalne krany dozujące potrzebne ilości wody.

Co więcej, w naszym asortymencie dostaniesz zarówno zbiornik podziemny, jak i naziemny – przeznaczony do określonych typów instalacji. Wszystkie charakteryzuje odporność na intensywne warunki atmosferyczne, trwałość, stabilność i ekologiczne wykonanie. Otrzymasz u nas beczki i zbiorniki, które na pewno sprawdzą się na małej i dużej działce.

Jeżeli potrzebujesz porady dotyczącej wyboru takich elementów – serdecznie zachęcamy do kontaktu!