Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Metalowe szafki przegródkowe

Szafki przegródkowe to niezbędny element wyposażenia każdego miejsca pracy. Dzięki swojej uniwersalności wykorzystywane są w portierniach, szkołach, biurach, rejestracjach, magazynach czy halach produkcyjnych. Szafki metalowe z przegródkami mogą być używane do przechowywania dokumentów depozytowych, telefonów komórkowych, książek wyjścia/wejścia, kluczy do pojazdów, pokojów czy sal.

Szafki wyposażone są w niewielkie osobne przegródki, które ułatwiają segregację wszelkich drobnicowych elementów. Wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej w kolorze jasnego popielu. Zastosowanie takiej kolorystyki pozwala na użytkowanie szafki w każdej placówce, gwarantując jej estetyczny wygląd. Każda szafka przegródkowa zamykana jest na klucz.

W ofercie dostępne są szafki liczące od 5 do 22 przegródek. Dodatkowo szafki depozytowe występują w opcji z drzwiczkami pełnymi, przeszklonymi ze szkła hartowanego lub pełnymi wyposażonymi w dodatkowe haczyki na klucze.

238,85 zł

Szafki przegródkowe przeznaczone są do przechowywania dokumentów, które muszą być zdeponowane na terenie firmy. Wisząca szafka wykonana jest z metalu.

więcej
244,22 zł

Szafki przegródkowe przeznaczone są do przechowywania dokumentów, które muszą być zdeponowane na terenie firmy. Szafka wykonana jest z metalu, posiada drzwi ze szkła hartowanego.

więcej
284,16 zł

Metalowa szafka przeznaczona do przechowywania telefonów komórkowych.

więcej
295,68 zł

Szafki przegródkowe przeznaczone są do przechowywania dokumentów, które muszą być zdeponowane na terenie firmy. Szafka wykonana jest z metalu, posiada drzwi ze szkła hartowanego.

więcej
304,13 zł

Szafki przegródkowe, inaczej - depozytowe, przeznaczone są do przechowywania dokumentów, które muszą być zdeponowane na terenie firmy. Wisząca szafka wykonana jest z metalu.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla szafek przegródkowych

Szafki przegródkowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji szafek metalowych. Oferowane przez nas produkty charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.