Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Szafki metalowe

Poszukujesz szafki do swojego biura magazynowego? Chcesz wyposażyć szatnię pracowniczą? Postaw na dostępne w naszym sklepie szafki metalowe. Charakteryzują się ogromną wytrzymałością, trwałością i komfortową obsługą. Oferujemy różne rodzaje szafek – od mebli na telefony komórkowe po typowe szafki ubraniowe.

314,66 zł

Wykonana ze stali, zamykana na klucz szafka z 15 przegródkami o wymiarach 100 x 50 x 120 mm i jednej przegródce dużej o wymiarach 300 x 80 x 130 mm. Na drzwiach przymocowane są listwy z haczykami na klucze.

więcej
382,59 zł

Stabilna szafka wisząca wykonana z solidnego metalu oraz szkła hartowanego. Aż 22 przegródki pozwalają na wygodną segregację najważniejszych dokumentów w firmie. Wszystko masz zawsze pod ręką. Idealna do każdego biura!

więcej
394,30 zł

Wykonana ze stali nierdzewnej depozytowa szafka przegródkowa pozwala na wygodne i bezpieczne przechowywanie drobnych, ale ważnych przedmiotów, takich jak dokumenty, kluczyki do pojazdów, piloty do obsługi sprzętu itp.

więcej
636,48 zł

Szafka biurowa dwudrzwiowa na zamek o wymiarach 800 x 400 x 900 mm.

więcej
361,51 zł

Metalowa szafka przeznaczona do przechowywania telefonów komórkowych.

więcej
296,70 zł

Szafki przegródkowe przeznaczone są do przechowywania dokumentów, które muszą być zdeponowane na terenie firmy. Szafka wykonana jest z metalu, posiada drzwi ze szkła hartowanego.

więcej
725,40 zł

Szafka ubraniowa typu L, łatwa w montażu bez żadnych śrub i narzędzi.

więcej
1 886,40 zł

Szafka ubraniowa poczwórna o wymiarach 1590 x 480 x 1800.

więcej
1 497,60 zł

Szafka ubraniowa poczwórna o wymiarach 1190 x 480 x 1800.

więcej
1 526,40 zł

Szafka biurowa, magazynowa na zamek o wymiarach 800 x 400 x 1000 mm. Dostępna w różnych kolorach.

więcej
193,05 zł

Szafka biurowa na zamek o wymiarach 275 x 355 x 275 mm. Dostępna w różnych kolorach.

więcej
1 008,00 zł

Szafka biurowa na zamek o wymiarach 500 x 500 x 1000 mm. Dostępna w różnych kolorach.

więcej
758,16 zł

Szafka magazynowa 5-cio drzwiowa, łatwa w montażu bez żadnych śrub i narzędzi.

więcej
1 036,80 zł

Szafka ubraniowa podwójna o wymiarach 810 x 480 x 1800.

więcej
763,20 zł

Szafka biurowa na zamek o wymiarach 400 x 500 x 1000 mm. Dostępna w różnych kolorach.

więcej
936,00 zł

Szafa kartotekowa na zamek o wymiarach 415 x 630 x 710 mm. Dostępna w różnych kolorach.

więcej
1 298,70 zł

Szafka ubraniowa typu L, łatwa w montażu bez żadnych śrub i narzędzi. Szafka posiada 4 schowki.

więcej
619,20 zł

Szafka ubraniowa z przegrodą i półką o wymiarach 320 x 480 x 1500

więcej
547,20 zł

Szafka ubraniowa z wieszakiem i półką o wymiarach 320 x 480 x 1800

więcej
705,60 zł

Szafka ubraniowa z półką oraz z przegrodą o wymiarach 420 x 480 x 1800.

więcej

Szafki metalowe różnego rodzaju – poznaj naszą rozbudowaną ofertę!

Metalowe szafki to wszechstronne meble do zastosowania firmowo-przemysłowego, sprawdzające się w różnych pomieszczeniach i sytuacjach. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór różnego rodzaju szafek, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby i wymagania.

Jeszcze do niedawna szafki metalowe kojarzyły się wyłącznie z niezbyt urodziwymi meblami, które instalowano w zakładach produkcyjnych czy halach magazynowych. Nasz asortyment sprawia, że szybko zmienisz zdanie o tego typu elementach.

Dlaczego odpowiednie szafki metalowe to dobry wybór?

Jakie funkcje pełnią metalowe szafki i dlaczego są odpowiednim wyborem, przy meblowaniu różnego rodzaju pomieszczeń usługowych, produkcyjnych czy warsztatowych?

 • Zapewniają trwałość i długowieczność – to jedna z największych zalet, jakie mają szafki metalowe. W przeciwieństwie np. do mebli z tworzyw sztucznych, nie degradują się pod wpływem czasu, promieni słonecznych czy intensywnego użytkowania.
 • Są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć – szafki mogą być użytkowane w pomieszczeniach, które nie mają ochrony przeciw wilgoci (np. na basenie), a przy tym są odporne na drgania i uderzenia, co zapewnia ich trwałość na lata.
 • Gwarantują pracownikom, że ich rzeczy będą bezpieczne – mocna konstrukcja, która często wyposażona jest w odpowiedni zamek sprawia, że meble te będą opierać się np. złodziejom. Trudno je otworzyć, przeciąć lub uszkodzić. Z tego względu świetnie nadają się też do użytku publicznego.
 • Dają możliwość estetycznego i skutecznego przechowywania poufnych elementów – w szafkach można chować między innymi dokumenty zawierające dane osobowe, chroniąc je przed dostępem osób trzecich.
 • Są wszechstronne – zastosowanie szafek nie ogranicza się do jednej branży, a wielu sektorów w tym edukacji, rozrywki publicznej czy innych miejsc.

Gdzie możesz wykorzystać oferowane przez nas metalowe szafki?

Nasze szafki metalowe wykorzystasz w zakładach produkcyjnych, pomieszczeniach lekarskich, na basenie, w biurze, w przedszkolu czy szkole, a także w warsztacie. Wszechstronność to ich ogromna zaleta.

Metalowe szafki z przegródkami mogą być świetnym wyposażeniem firmowego archiwum, umieszczonego w piwnicy. W warsztatach czy magazynach świetnie sprawdzą się szafki z półkami (ułatwiające uporządkowanie narzędzi). Metalowa szafka na telefony komórkowe może być ustawiona przed salą konferencyjną, jeżeli spotkanie ma mieć najwyższą formę dyskrecji. Z kolei większe szafki ubraniowe możesz ustawić w szatniach BHP, na basenie otwartym czy prywatnym, a także w obiektach edukacyjnych.

Jakie szafki metalowe znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie mamy różnego rodzaju szafki metalowe. Jakie meble możesz znaleźć?

 • Szafki metalowe zamykane – wyposażone w specjalne zamki, zabezpieczające przed osobami trzecimi. Stosując je możesz bezpiecznie pozostawić rzeczy, bez obaw o ich utratę.
 • Szafki kartotekowe – przeznaczone do przechowywania różnego rodzaju dokumentów.
 • Szafki ubraniowe o różnych kształtach (np. L) – są świetnym wyposażeniem szatni w magazynie, hali produkcyjnej, w przemyśle, warsztacie czy na obiektach użyteczności publicznej.
 • Szafki szkolne – w nich najmłodsi mogą przechowywać ubrania, przedmioty szkolne czy podręczniki, bez transportowania ich do domu.
 • Metalowe szafki biurowe – umożliwią między innymi przechowywanie dokumentów, artykułów biurowych, papierów cennych dla przedsiębiorców czy nośników elektronicznych.
 • Szafy przemysłowe (np. na chemikalia) – umożliwiają bezpieczne i komfortowe przechowywanie leków, trucizn, smarów, substancji żrących czy innego rodzaju tworów chemicznych.

Najwyższa jakość w bardzo atrakcyjnej cenie!

Poznaj naszą ofertę i zaopatrz się w wysokiej jakości szafki metalowe, dostępne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Zapewnij sobie długoletnie korzystanie z mebli, bez obaw o ich zniszczenie czy uszkodzenie. Jeżeli masz pytania dotyczące naszych szafek – zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy Ci na wszystkie sugestie czy wątpliwości.