Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Zawieszki do kluczy

Zawieszka do kluczy to mały, ale często niezbędny przedmiot pozwalający na zachowanie porządku w domu, szkole, zakładzie pracy czy szpitalu. Idealne, aby przypisać klucze do poszczególnych drzwi, pomieszczeń lub ich właściciela. Proponowane zawieszki przystosowane są do oferowanych także na naszej stronie szafek na klucze, tworząc doskonały zestaw pomagający w utrzymaniu porządku. Stosowanie kolorowych breloczków umożliwia szybkie odszukanie właściwego zestawu kluczy czy odwieszenie klucza na odpowiednie miejsce. Zawieszki do kluczy wykonane są z trwałego i elastycznego plastiku. Dodatkowo wyposażone zostały w okienka pokryte przeźroczystą folią do wpisywania w nie tekstu, co umożliwia ich oznakowanie. Zawieszki do kluczy mają niewielki rozmiar i występują w następujących kolorach: żółtym, czerwonym, czarnym, zielonym oraz niebieskim.

0,79 zł

Plastikowa, jednostronna zawieszka do kluczy z okienkiem, dostępna w 5 kolorach.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla zawieszek do kluczy

Zawieszki do kluczy będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji produktu.

Oferowane przez nas zawieszki na klucze charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.