Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Szafki metalowe na klucze

Szafki i skrzynki metalowe na klucze to idealny organizer pozwalający zachować porządek w każdym miejscu pracy, domu, szkole, recepcji, szpitalu, hotelu czy hali produkcyjnej. Szafki na klucze występują w różnych konfiguracjach i pojemnościach, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania ich do naszych potrzeb. Wykonanie szafki z odpornego metalu zapewnia nam bardzo długi okres użytkowania i odporność na częstą eksploatację, a szare lub czerwone wykończenie sprawia, iż produkt jest elegancki i sprawdzi się w każdym miejscu.

Podkategorie:

0,79 zł

Plastikowa, jednostronna zawieszka do kluczy z okienkiem, dostępna w 5 kolorach.

więcej
51,53 zł

Czerwona szafka na klucz ewakuacyjny SKE 2/BZ, z szybą i zamkiem to estetyczny sposób na przechowywanie klucza do drzwi ewakuacyjnych. Produkt przeznaczony do stosowania w firmach i wielu instytucjach.

więcej
88,23 zł

Szafka na klucz ewakuacyjny bez młoteczka do szybki.

więcej
105,41 zł

Metalowa szafka w kolorze czerwonym na klucz ewakuacyjny SKE. Wyposażona jest w młoteczek przymocowany za pomocą łańcucha, który pozwala na błyskawiczne rozbicia szybki w razie wypadku lub awarii.

więcej
106,19 zł

Metalowy depozytor na klucze z dziesięcioma haczykami. Doskonały do porządkowania kluczy w biurach czy magazynach. Wygodny w użytkowaniu i prosty w samodzielnym montażu. Dostępny wyłącznie w szarym kolorze.

więcej
110,87 zł

Dyspozytor na 5 kluczy z przeszklonymi drzwiczkami, wykonany z metalu w kolorze szarym. Wygodna numeracja haczyków ułatwia organizację, usprawniają dyspozycję kluczy i zabezpieczają przed kradzieżą.

więcej
114,00 zł

Opis skrócony: Przechowuj niezbędne klucze w bezpieczny i wygodny sposób, dzięki metalowej szafce. Wyposażona w jednoskrzydłowe, pełne drzwi z zamkiem cylindrycznym, zapewni należytą ochronę przed zgubieniem czy kradzieżą.

więcej
117,12 zł

Szafka na klucze ze stałymi listwami z haczykami wyposażona w szybkę.

więcej
131,17 zł

Szafka na 30 kluczy, z haczykami zamontowanymi na stałe.

więcej
138,20 zł

Metalowa szafka wisząca na 15 kluczy z przeszklonymi drzwiczkami. Ułatwia organizację biurowego chaosu. Lekka, prosta w budowie, wygodna do samodzielnego montażu na ścianie. Pasuje do większości wnętrz biurowych!

więcej
138,98 zł

Szafka na 40 kluczy wyposażona w stałe listwy z haczykami. Metalowe drzwiczki zamykane na zamek cylindryczny. Kolor popielaty. Łatwy montaż.

więcej
141,32 zł

Przeszkolony dyspozytor na 20 kluczy wykonany z solidnego metalu w kolorze szarym. Doskonały do uporządkowania biurowego chaosu. Podział na dwa kolory i numeracja haczyków ułatwia organizację i zabezpiecza przed kradzieżą.

więcej
148,35 zł

Szafka metalowa na klucze wyposażona w ruchome listwy z haczykami. Drzwiczki zamykane na zamek cylindryczny. Kolor popielaty. Estetyczny wygląd i łatwy montaż.

więcej
153,82 zł

Szafka metalowa na 40 kluczy. Wyposażona w ruchomą listwę z haczykami – dla łatwiejszej organizacji nawet długich kluczy. Ochronę przed niepowołanymi osobami zapewnia jej zamknięcie na zamek cylindryczny.

więcej
156,16 zł

Szafka metalowa na 15 kluczy to polecane rozwiązanie do warsztatów samochodowych, zakładów przemysłowych, magazynów i obiektów użyteczności publicznej. Wyposażona w ruchome listwy z haczykami – dla łatwiejszej segregacji kluczy.

więcej
162,41 zł

Stabilna szafka na klucze wisząca wykonana z solidnego metalu oraz szkła hartowanego. Aż 20 haczyków pozwala na wygodną segregację kluczy w firmie. Wszystko masz zawsze pod ręką. Idealna do każdego biura!

więcej
167,87 zł

Przeszkolony dyspozytor na 30 kluczy wykonany z solidnego metalu w kolorze szarym. Doskonały do uporządkowania biurowego chaosu. Podział na kolory i numeracja haczyków ułatwia organizację i zabezpiecza przed kradzieżą.

więcej
167,87 zł

Szafka na klucze wyposażona w szybkę oraz ruchome listwy z haczykami.

więcej
171,78 zł

Poręczna, wygodna szafka na klucze do samodzielnego montażu, wykonana z metalu, bez szybki, zapewnia dostęp do 60 kompletów kluczy.

więcej
188,17 zł

Metalowa szafka wisząca na 60 kluczy. Zamykana drzwiami z zamkiem cylindrycznym. Wyposażona w regulowane listwy z numeracją, które można swobodnie przesuwać. Cieszy się uniwersalnym zastosowaniem.

więcej

Szafki na klucze – zadbaj o porządek w swojej firmie

Szafeczka na klucze ułatwia znalezienie odpowiedniego zestawu kluczy w przypadku, gdy w przedsiębiorstwie jest nawet kilkadziesiąt zestawów. Co więcej, ułatwia ona zabezpieczenie kluczy przed osobami trzecimi, co ogranicza np. ryzyko kradzieży. W naszym asortymencie posiadamy szafki na kluczy o zróżnicowanych parametrach, przeznaczone do zastosowania w magazynach, zakładach przemysłowych, sklepach i wielu innych przedsiębiorstwach.

Mamy duży wybór szafek na klucze, wykonanych z trwałych materiałów, w oparciu o sprawdzoną technologię wykonania.

Jaką szafkę na klucze wybrać?

Wybierając szafkę na kluczę warto zawsze uwzględnić kwestię liczby pozostawianych zestawów kluczy, a także zakres zabezpieczenia przed osobami trzecimi. Nasze szafki metalowe na klucze zagospodaruję różne potrzeby pod tym względem. Oferujemy szafki na klucze w następujących opcjach:

  • SK – szafki wiszące o różnych wielkościach, z pełnymi przednimi drzwiczkami.
  • SKR – szafki wiszące o różnych wielkościach, z pełnymi przednimi drzwiczkami, z opcją regulowania listew na klucze. Idealne do warsztatów, portierni. Dają możliwość dopasowania wysokości do każdej długości klucza.
  • SK/S – szafki wiszące o różnych wielkościach, z przeszklonymi przednimi drzwiczkami. Doskonałe do szkół i recepcji.
  • SKR/S – szafki wiszące o różnych wielkościach, z przeszklonymi przednimi drzwiczkami, z opcją regulowania listew na klucze. Idealne do warsztatów, portierni. Dają możliwość dopasowania wysokości do każdej długości klucza.
  • SK/2Z – szafki wiszące o różnych wielkościach, z pełnymi przednimi drzwiczkami. Wyposażone dodatkowo w podwójny zamek. Zapewniają większe bezpieczeństwo i szerszą możliwość segregacji kluczy.
  • SKE/BZ – szafki na klucz ewakuacyjny, z przeszklonymi przednimi drzwiczkami. Przeznaczone na korytarze, klatki schodowe czy pasy drogi ewakuacyjnej.
  • SKE – szafki na klucz ewakuacyjny, z przeszklonymi przednimi drzwiczkami. Wyposażone w zbijak do szyb. Przeznaczone na korytarze, klatki schodowe, pasy drogi ewakuacyjnej.

Jaka liczba kluczy zmieści się w szafce na klucze?

Każda szafka na klucze może pomieścić określoną liczbę zestawów z kluczami. Dostosowana jest do zapotrzebowania użytkownika pod względem praktyczności i rozmiaru. Aby dobrze wybrać odpowiedni rodzaj, należy określić, ile kluczy będzie w niej przechowywanych na dany moment oraz dodać niewielki zapas.

Posiadamy różnego rodzaju szafki na klucze, które mają zróżnicowaną pojemność.  Depozytory na klucze z naszej oferty dostępne są dla następującej liczby kluczy: 1, 5, 10, 20, 30, 40, 50, 60, 80, 100, 120, 160, 200.

Gwarancja Magazynuj.pl dla metalowych szafek na klucze

Szafki na klucze znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione przy produkcji szafek. Każda szafka na klucze jest objęta gwarancją producenta, co świadczy o wysokiej jakości proponowanego produktu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.