Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Szafki metalowe na klucze

Szafki i skrzynki metalowe na klucze to idealny organizer pozwalający zachować porządek w każdym miejscu pracy, domu, szkole, recepcji, szpitalu, hotelu czy hali produkcyjnej. Szafki na klucze występują w różnych konfiguracjach i pojemnościach, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania ich do naszych potrzeb. Wykonanie szafki z odpornego metalu zapewnia nam bardzo długi okres użytkowania i odporność na częstą eksploatację, a szare lub czerwone wykończenie sprawia, iż produkt jest elegancki i sprawdzi się w każdym miejscu.

Podkategorie:

0,79 zł

Plastikowa, jednostronna zawieszka do kluczy z okienkiem, dostępna w 5 kolorach.

więcej
49,87 zł

Czerwona szafka na klucz ewakuacyjny SKE 2/BZ, z szybą i zamkiem to estetyczny sposób na przechowywanie klucza do drzwi ewakuacyjnych. Produkt przeznaczony do stosowania w firmach i wielu instytucjach.

więcej
85,61 zł

Szafka na klucz ewakuacyjny bez młoteczka do szybki.

więcej
102,23 zł

Metalowa szafka w kolorze czerwonym na klucz ewakuacyjny SKE. Wyposażona jest w młoteczek przymocowany za pomocą łańcucha, który pozwala na błyskawiczne rozbicia szybki w razie wypadku lub awarii.

więcej
106,39 zł

Metalowy depozytor na klucze z dziesięcioma haczykami. Doskonały do porządkowania kluczy w biurach czy magazynach. Wygodny w użytkowaniu i prosty w samodzielnym montażu. Dostępny wyłącznie w szarym kolorze.

więcej
108,88 zł

Dyspozytor na 5 kluczy z przeszklonymi drzwiczkami, wykonany z metalu w kolorze szarym. Wygodna numeracja haczyków ułatwia organizację, usprawniają dyspozycję kluczy i zabezpieczają przed kradzieżą.

więcej
114,70 zł

Opis skrócony: Przechowuj niezbędne klucze w bezpieczny i wygodny sposób, dzięki metalowej szafce. Wyposażona w jednoskrzydłowe, pełne drzwi z zamkiem cylindrycznym, zapewni należytą ochronę przed zgubieniem czy kradzieżą.

więcej
115,53 zł

Szafka na klucze ze stałymi listwami z haczykami wyposażona w szybkę.

więcej
132,99 zł

Szafka na 30 kluczy, z haczykami zamontowanymi na stałe.

więcej
134,65 zł

Metalowa szafka wisząca na 15 kluczy z przeszklonymi drzwiczkami. Ułatwia organizację biurowego chaosu. Lekka, prosta w budowie, wygodna do samodzielnego montażu na ścianie. Pasuje do większości wnętrz biurowych!

więcej
137,97 zł

Przeszkolony dyspozytor na 20 kluczy wykonany z solidnego metalu w kolorze szarym. Doskonały do uporządkowania biurowego chaosu. Podział na dwa kolory i numeracja haczyków ułatwia organizację i zabezpiecza przed kradzieżą.

więcej
141,30 zł

Szafka na 40 kluczy wyposażona w stałe listwy z haczykami. Metalowe drzwiczki zamykane na zamek cylindryczny. Kolor popielaty. Łatwy montaż.

więcej
154,60 zł

Szafka metalowa na klucze wyposażona w ruchome listwy z haczykami. Drzwiczki zamykane na zamek cylindryczny. Kolor popielaty. Estetyczny wygląd i łatwy montaż.

więcej
155,43 zł

Szafka metalowa na 15 kluczy to polecane rozwiązanie do warsztatów samochodowych, zakładów przemysłowych, magazynów i obiektów użyteczności publicznej. Wyposażona w ruchome listwy z haczykami – dla łatwiejszej segregacji kluczy.

więcej
159,58 zł

Szafka metalowa na 40 kluczy. Wyposażona w ruchomą listwę z haczykami – dla łatwiejszej organizacji nawet długich kluczy. Ochronę przed niepowołanymi osobami zapewnia jej zamknięcie na zamek cylindryczny.

więcej
162,08 zł

Stabilna szafka na klucze wisząca wykonana z solidnego metalu oraz szkła hartowanego. Aż 20 haczyków pozwala na wygodną segregację kluczy w firmie. Wszystko masz zawsze pod ręką. Idealna do każdego biura!

więcej
164,57 zł

Przeszkolony dyspozytor na 30 kluczy wykonany z solidnego metalu w kolorze szarym. Doskonały do uporządkowania biurowego chaosu. Podział na kolory i numeracja haczyków ułatwia organizację i zabezpiecza przed kradzieżą.

więcej
174,55 zł

Poręczna, wygodna szafka na klucze do samodzielnego montażu, wykonana z metalu, bez szybki, zapewnia dostęp do 60 kompletów kluczy.

więcej
189,51 zł

Wykonana ze stali szafka na klucze z przeszklonymi drzwiczkami pozwala wygodnie przechowywać do 40 kompletów kluczy. Szafka mocowana do ściany, wyposażona jest w stałe listwy z haczykami, oznaczone różnymi kolorami.

więcej
191,17 zł

Szafka na klucze wyposażona w szybkę oraz ruchome listwy z haczykami.

więcej

Jaką szafkę na klucze wybrać?

Oferujemy szafki na klucze w następujących opcjach:

  • SK – szafki wiszące o różnych wielkościach, z pełnymi przednimi drzwiczkami.
  • SKR – szafki wiszące o różnych wielkościach, z pełnymi przednimi drzwiczkami, z opcją regulowania listw na klucze. Idealne do warsztatów, portierni. Dają możliwość dopasowania wysokości do każdej długości klucza.
  • SK/S – szafki wiszące o różnych wielkościach, z przeszklonymi przednimi drzwiczkami. Doskonałe do szkół i recepcji.
  • SKR/S – szafki wiszące o różnych wielkościach, z przeszklonymi przednimi drzwiczkami, z opcją regulowania listw na klucze. Idealne do warsztatów, portierni. Dają możliwość dopasowania wysokości do każdej długości klucza.
  • SK/2Z – szafki wiszące o różnych wielkościach, z pełnymi przednimi drzwiczkami. Wyposażone dodatkowo w podwójny zamek. Zapewniają większe bezpieczeństwo i szerszą możliwość segregacji kluczy.
  • SKE/BZ – szafki na klucz ewakuacyjny, z przeszklonymi przednimi drzwiczkami. Przeznaczone na korytarze, klatki schodowe czy pasy drogi ewakuacyjnej.
  • SKE – szafki na klucz ewakuacyjny, z przeszklonymi przednimi drzwiczkami. Wyposażone w zbijak do szyb. Przeznaczone na korytarze, klatki schodowe, pasy drogi ewakuacyjnej.

Jaka ilość kluczy zmieści się w szafce na klucze?

Depozytory na klucze dostępne są dla następującej ilość kluczy:

1, 5, 10, 20, 30, 40, 50, 60, 80, 100, 120, 160, 200

Gwarancja magazynuj.pl dla metalowych szafek na klucze.

Szafki na klucze znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione przy produkcji szafek

Każda szafka na klucze jest objęta gwarancją producenta, co świadczy o wysokiej jakości proponowanego produktu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.