Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Metalowe szafki przegródkowe

Szafki przegródkowe to niezbędny element wyposażenia każdego miejsca pracy. Dzięki swojej uniwersalności wykorzystywane są w portierniach, szkołach, biurach, rejestracjach, magazynach czy halach produkcyjnych. Szafki metalowe z przegródkami mogą być używane do przechowywania dokumentów depozytowych, telefonów komórkowych, książek wyjścia/wejścia, kluczy do pojazdów, pokojów czy sal.

Szafki wyposażone są w niewielkie osobne przegródki, które ułatwiają segregację wszelkich drobnicowych elementów. Wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej w kolorze jasnego popielu. Zastosowanie takiej kolorystyki pozwala na użytkowanie szafki w każdej placówce, gwarantując jej estetyczny wygląd. Każda szafka przegródkowa zamykana jest na klucz.

W ofercie dostępne są szafki liczące od 5 do 22 przegródek. Dodatkowo szafki depozytowe występują w opcji z drzwiczkami pełnymi, przeszklonymi ze szkła hartowanego lub pełnymi wyposażonymi w dodatkowe haczyki na klucze.

279,55 zł

Szafki przegródkowe przeznaczone są do przechowywania dokumentów, które muszą być zdeponowane na terenie firmy. Szafka wykonana jest z metalu, posiada drzwi ze szkła hartowanego.

więcej
294,91 zł

Wykonana ze stali, zamykana na klucz szafka z 15 przegródkami o wymiarach 100 x 50 x 120 mm i jednej przegródce dużej o wymiarach 300 x 80 x 130 mm. Na drzwiach przymocowane są listwy z haczykami na klucze.

więcej
341,76 zł

Metalowa szafka przeznaczona do przechowywania telefonów komórkowych.

więcej
359,42 zł

Stabilna szafka wisząca wykonana z solidnego metalu oraz szkła hartowanego. Aż 22 przegródki pozwalają na wygodną segregację najważniejszych dokumentów w firmie. Wszystko masz zawsze pod ręką. Idealna do każdego biura!

więcej
372,48 zł

Wykonana ze stali nierdzewnej depozytowa szafka przegródkowa pozwala na wygodne i bezpieczne przechowywanie drobnych, ale ważnych przedmiotów, takich jak dokumenty, kluczyki do pojazdów, piloty do obsługi sprzętu itp.

więcej
525,55 zł

Szafka biurowa dwudrzwiowa na zamek o wymiarach 800 x 400 x 900 mm.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla szafek przegródkowych

Szafki przegródkowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji szafek metalowych. Oferowane przez nas produkty charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.