Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Metalowe szafki przegródkowe

Szafki przegródkowe to niezbędny element wyposażenia każdego miejsca pracy. Dzięki swojej uniwersalności wykorzystywane są w portierniach, szkołach, biurach, rejestracjach, magazynach czy halach produkcyjnych. Szafki metalowe z przegródkami mogą być używane do przechowywania dokumentów depozytowych, telefonów komórkowych, książek wyjścia/wejścia, kluczy do pojazdów, pokojów czy sal.

296,70 zł

Szafki przegródkowe przeznaczone są do przechowywania dokumentów, które muszą być zdeponowane na terenie firmy. Szafka wykonana jest z metalu, posiada drzwi ze szkła hartowanego.

więcej
314,66 zł

Wykonana ze stali, zamykana na klucz szafka z 15 przegródkami o wymiarach 100 x 50 x 120 mm i jednej przegródce dużej o wymiarach 300 x 80 x 130 mm. Na drzwiach przymocowane są listwy z haczykami na klucze.

więcej
361,51 zł

Metalowa szafka przeznaczona do przechowywania telefonów komórkowych.

więcej
382,59 zł

Stabilna szafka wisząca wykonana z solidnego metalu oraz szkła hartowanego. Aż 22 przegródki pozwalają na wygodną segregację najważniejszych dokumentów w firmie. Wszystko masz zawsze pod ręką. Idealna do każdego biura!

więcej
394,30 zł

Wykonana ze stali nierdzewnej depozytowa szafka przegródkowa pozwala na wygodne i bezpieczne przechowywanie drobnych, ale ważnych przedmiotów, takich jak dokumenty, kluczyki do pojazdów, piloty do obsługi sprzętu itp.

więcej
636,48 zł

Szafka biurowa dwudrzwiowa na zamek o wymiarach 800 x 400 x 900 mm.

więcej

Metalowe szafki przegródkowe – zadbaj o wygodę, porządek i bezpieczeństwo

Przechowywanie cennych przedmiotów należących do pracowników lub firmy wymaga kompleksowego zabezpieczenia, ale też uporządkowania. W razie potrzeby konieczny jest szybki i wygodny dostęp do poszczególnych rzeczy. Oferowane przez nas metalowe szafki przegródkowe to sposób na porządek i odpowiedni poziom ochrony rzeczy w firmie, niezależnie od jej charakteru.

Posiadamy najwyższej jakości szafki przegródkowe, które wyprodukowane są na bazie przepisów Unii Europejskiej. Cechują się najwyższą jakością i trwałością, co pozwala na ich wszechstronne użycie. Są wytrzymałe, a także sprawdzone podczas przedsprzedażowych testów.

Czym charakteryzują się odpowiedniej jakości szafki do magazynu i nie tylko?

Metalowe szafki przegródkowe powinny być przede wszystkim wykonane z materiałów najwyższej jakości, aby wytrzymać intensywną eksploatację i ewentualną próbę zniszczenia. Muszą posiadać odpowiednio wykonane przegródki do trzymania różnych produktów czy elementów – zapewniając w ten sposób wygodną segregację.

Istotne jest także bezpieczeństwo – z tego względu nasze szafki posiadają przegródki, które zamykane są na klucz, co uchroni pozostawione tam elementy przed szybką kradzieżą.

Nasze szafki to nie tylko wysoka jakość wykonania i porządek, ale też dbałość o walory wizualne. Wykonanie na bazie stalowej blachy w popielatym kolorze sprawdza, że meble są bardzo uniwersalne i nadają się do wykorzystania w instytucjach publicznych czy firmach prywatnych.

Gdzie wykorzystasz dostępne w naszej ofercie metalowe szafki przegródkowe?

Metalowe szafki przegródkowe można wykorzystać bardzo wszechstronnie. To świetne meble magazynowe, które pozwolą pracownikom na bezpieczne pozostawienie prywatnych rzeczy w szatniach. Ustawione w biurze magazynowym sprawdzą się jako szafka z przegródkami na dokumenty. Takie wykorzystanie stosowane jest również w instytucjach publicznych lub archiwach.

Szafka z przegródkami to świetna szafka na klucze do pokoju nauczycielskiego lub w portierni większych budynków użytkowych. Może służyć także jako wyposażenie sklepów wielkopowierzchniowych np. w celu udostępnienia klientom przegródek na bezpieczne, tymczasowe przechowywanie zakupów.

W praktyce szafki metalowe sprawdzą się także w placówkach medycznych, do trzymania artykułów lekarskich czy leków, niewymagających leżenia w chłodni. Wszechstronne zastosowanie to jedna z wielu zalet dostępnych u nas mebli metalowych.

Jakiego rodzaju szafki znajdziesz w asortymencie magazynuj.pl?

Posiadamy różnego rodzaju szafki przegródkowe na kluczyki, posiadające od 5 do 22 wygodnych przegródek. Mamy meble wyposażone w pełne drzwi (zasłaniające zawartość), przeszklone (ze specjalnego szkła hartowanego, nadające się np. do przechowywania leków) oraz rodzaj ze specjalnymi haczykami na klucze). Dostępne są zarówno szafki małe, jak i duże.

Pamiętaj, że na wszystkie dostępne u nas metalowe szafki przegródkowe otrzymasz gwarancję producenta, co jest zapewnieniem ich jakości. Zapraszamy serdecznie do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań związanych z naszym asortymentem. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą.

Szafki wyposażone są w niewielkie osobne przegródki, które ułatwiają segregację wszelkich drobnicowych elementów. Wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej w kolorze jasnego popielu. Zastosowanie takiej kolorystyki pozwala na użytkowanie szafki w każdej placówce, gwarantując jej estetyczny wygląd. Każda szafka przegródkowa zamykana jest na klucz.

Gwarancja magazynuj.pl dla szafek przegródkowych

Szafki przegródkowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji szafek metalowych. Oferowane przez nas produkty charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.