Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Skrzyniopalety pełne

Skrzyniopalety pełne to pojemniki wielokrotnego użytku przeznaczone do przechowywania oraz komfortowego transportowania produktów płynnych, sypkich, o małym i dużym gabarycie oraz różnej wadze. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (PP lub PEHD) charakteryzującego się dużą trwałością i wytrzymałością. Wykonanie skrzyń wielkogabarytowych z wytrzymałego plastiku gwarantuje wysoką odporność na warunki atmosferyczne, korozję, uderzenia, grzyby oraz wilgoć.

Skrzyniopalety pełne występują w dwóch standardowych rozmiarach: 1200x800 mm oraz 1200x1000 mm. Skrzynie można dobrać w zależności od potrzeb, sugerując się ich zewnętrzną budową: na 4 stopach, 2 płozach, 3 płozach lub 4 skrętnych kółkach. Skrzyniopalety plastikowe pełne występują również w wersji ożebrowanej o wzmocnionych bokach. Każda skrzyniopaleta wyróżnia się stabilną budową i przystosowaniem do transportu za pomocą wózków widłowych lub paletowych. Zaletą ich jest też możliwość sztaplowania (układania w stosie).

Skrzyniopalety pełne inaczej zwane pojemnikami paletowymi pełnymi dostępne są w wersji przeznaczonej do kontaktu z żywnością oraz w opcji odpornej na kwasy i substancje żrące. Pojemniki oferowane na stronach naszego sklepu to produkty nowoczesne, posiadające wszystkie wymagane atesty.

Co wyróżnia skrzyniopalety z tworzywa?

  • wykonane są z wysokiej jakości tworzywa HDPE,
  • są odporne na promieniowanie UV,
  • dają możliwość sztaplowania,
  • charakteryzują się stabilną i wytrzymałą budową,
  • są wysoce odporne na uderzenia i wstrząsy,
  • są przystosowane do transportu przy pomocy wózka widłowego.
414,80 zł

Zestaw składa się z palety EURO 1200x800 mm, nadstawek paletowych (3 szt.) oraz pokrywy. Powierzchnia palety gładka.

więcej
572,22 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem.Skrzyniopaleta wyposażona w 3 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
599,02 zł

Skrzyniopaleta z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik jest idealnym rozwiązaniem w transporcie magazynowym oraz magazynowaniu owoców i warzyw. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, wytrzymałość dynamiczna 500 kg.

więcej
625,25 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z gładkimi ściankami i dnem wraz z ożebrowaniem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 4 stopy.

więcej
639,99 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem wraz z ożebrowaniem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 2 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie.

więcej
650,26 zł

Skrzyniopaleta z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
670,83 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z gładkimi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 4 stopy.

więcej
696,62 zł

Skrzyniopaleta z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w koła pozwalające na łatwe przemieszczanie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, o pojemności 680l.

więcej
699,17 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 2 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie.

więcej
731,70 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 4 stopy. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
731,71 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 2 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
755,70 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem, wyposażony w 3 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Kran odpływowy na dłuższym lub krótszym boku. Skrzynka odporna na działanie chemikaliów.

więcej
767,22 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Pojemnik wielkogabarytowy wyposażony został w 3 płozy pozwalające na łatwe opróżnianie. Skrzyniopaleta z atestem na kontakt z żywnością, dopuszczalne obciążenie 500 kg.

więcej
1 344,38 zł

Pojemnik wielkogabarytowy z pełnymi ściankami i dnem. Wyposażony w 4 koła, 3 koła skrętne oraz jedno z hamulcem pozwalają na łatwe manewrowanie skrzyniopaletą. Pojemność: 685 l.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla skrzyniopalet pełnych z tworzywa

Skrzyniopalety plastikowe pełne będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji palet z tworzywa. Oferowane przez nas skrzyniopalety pełne charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.