Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Palety plastikowe 800x600

Ładowanie, przewóz czy rozładunek materiałów różnego rodzaju (szczególnie na zewnątrz, w niekorzystnych warunkach atmosferycznych), może skończyć się zniszczeniem ładunku poprzez jego zsunięcie z tradycyjnego nośnika. Z tego względu do przewozu coraz częściej używane są palety antypoślizgowe. W naszym asortymencie znajdziesz trwałe palety, które sprawdzą się w wielu sytuacjach.

54,90 zł

Paleta plastikowa typu 1/2 Euro to wygodna, mrozo- i wodoodporna alternatywa dla tradycyjnych palet drewnianych. Odporna na uderzenia, łatwa w czyszczeniu paleta plastikowa może być wyposażona w powłokę antypoślizgową.

więcej
82,96 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 2500 kg). 1/2 EURO 800x600 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej

Palety plastikowe 800x600 – wszechstronność w każdym calu

Posiadamy mocne, odporne na deszcz czy mróz palety plastikowe 800x600 sprawdzające się m.in. w branży spożywczej i medycznej. To świetne nośniki z tworzywa sztucznego dla osób wymagających trwałości i jakości.

Dostępne u nas palety plastikowe o wymiarach 800x600 (norma ½ EURO) pozwalają przenieść towar o ciężarze osiągającym nawet 2500 kilogramów. Występują w wielu wariantach (w tym z powłoką antypoślizgową czy płozami). Nadają się do wszechstronnego użycia w wielu miejscach, szczególnie tam, gdzie narażone są na działanie warunków atmosferycznych.

Do czego przydadzą się palety plastikowe 800x600?

To świetny element wyposażenia magazynów, warsztatów, hal produkcyjnych i innych miejsc, gdzie niezbędne jest przenoszenie cięższych produktów z miejsca na miejsce, zachowując jednocześnie dostateczną ilość wolnej przestrzeni, a także gdy prace związane są z działaniem na zewnątrz – w trudnych warunkach atmosferycznych. Na pewno paleta plastikowe 80x60 będzie wyborem dla Ciebie!