Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Palety antypoślizgowe

Palety antypoślizgowe wykonane z najwyższej jakości surowca sztucznego posiadają bardzo wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Idealnie sprawdzają się w warunkach o wysokich i niskich temperaturach. Wytrzymała konstrukcja palet plastikowych zapobiega odkształcaniu się powierzchni paletowej. Palety plastikowe są odporne na odbarwienie, działanie chemikaliów czy kwasów. Łatwe w utrzymaniu czystości posiadają atesty PZH pozwalające na bezpośredni kontakt z artykułami spożywczymi. Doskonale sprawdzają się w przemyśle farmaceutycznym, papierniczym i spożywczym. Wyposażone w powierzchnię antypoślizgową zapobiegają przesuwaniu się towaru na palecie. Zastosowanie tego typu powierzchni gwarantuje bezpieczny transport przewożonych materiałów.

42,70 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 500 kg). 1/2 Euro 800x600 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej
67,10 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 2500 kg). 1/2 EURO 800x600 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej
128,10 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200 x 800 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej
152,50 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). ISO 1200x1000 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej
158,60 zł

Higieniczna paleta przemysłowa charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200x800 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla palet antypoślizgowych

Palety antypoślizgowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji palet z tworzywa. Oferowane przez nas palety z powierzchnią antypoślizgową charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.