Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Palety antypoślizgowe

Palety antypoślizgowe wykonane z najwyższej jakości surowca sztucznego posiadają bardzo wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Idealnie sprawdzają się w warunkach o wysokich i niskich temperaturach. Wytrzymała konstrukcja palet plastikowych zapobiega odkształcaniu się powierzchni paletowej. Palety plastikowe są odporne na odbarwienie, działanie chemikaliów czy kwasów. Łatwe w utrzymaniu czystości posiadają atesty PZH pozwalające na bezpośredni kontakt z artykułami spożywczymi. Doskonale sprawdzają się w przemyśle farmaceutycznym, papierniczym i spożywczym. Wyposażone w powierzchnię antypoślizgową zapobiegają przesuwaniu się towaru na palecie. Zastosowanie tego typu powierzchni gwarantuje bezpieczny transport przewożonych materiałów.

42,70 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 500 kg). 1/2 Euro 800x600 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej
67,10 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 2500 kg). 1/2 EURO 800x600 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej
128,10 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200 x 800 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej
152,50 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). ISO 1200x1000 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla palet antypoślizgowych

Palety antypoślizgowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji palet z tworzywa. Oferowane przez nas palety z powierzchnią antypoślizgową charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.