Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Palety antypoślizgowe

Ładowanie, przewóz czy rozładunek materiałów różnego rodzaju (szczególnie na zewnątrz, w niekorzystnych warunkach atmosferycznych), może skończyć się zniszczeniem ładunku poprzez jego zsunięcie z tradycyjnego nośnika. Z tego względu do przewozu coraz częściej używane są palety antypoślizgowe. W naszym asortymencie znajdziesz trwałe palety, które sprawdzą się w wielu sytuacjach.

54,90 zł

Paleta plastikowa typu 1/2 Euro to wygodna, mrozo- i wodoodporna alternatywa dla tradycyjnych palet drewnianych. Odporna na uderzenia, łatwa w czyszczeniu paleta plastikowa może być wyposażona w powłokę antypoślizgową.

więcej
82,96 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 2500 kg). 1/2 EURO 800x600 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej
140,30 zł

Ażurowa paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200x800 mm.

więcej
148,84 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200 x 800 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej
178,12 zł

Paleta przemysłowa typu ISO z płozami o konstrukcji wytrzymałej na urazy mechaniczne. Produkt w opcji z antypoślizgową powierzchnią. Aż 5000 kg obciążenia na płaskich powierzchniach! Wymiary: 1200 x 1000 mm.

więcej
183,00 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem PZH charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200x800 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej

Bezpieczne palety plastikowe – komfortowy transport towarów w każdych warunkach

Palety antypoślizgowe to palety plastikowe, które zostały odpowiednio wzmocnione. Dzięki temu mogą być wykorzystywane niezwykle wszechstronnie, w różnych warunkach i sytuacjach.

Co warto wiedzieć o paletach antypoślizgowych?

Palety antypoślizgowe wykonane z najwyższej jakości surowca sztucznego posiadają bardzo wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Idealnie sprawdzają się w warunkach o wysokich i niskich temperaturach. Wytrzymała konstrukcja palet plastikowych zapobiega odkształcaniu się powierzchni paletowej. Palety plastikowe są odporne na odbarwienie, działanie chemikaliów czy kwasów.

To wszystko sprawia, że zapewniają najwyższe bezpieczeństwo w załadunku, transporcie czy rozładunku danego towaru. Są też neutralne pod względem zapachowym, chemicznym i barwnikowym. Dzięki plastikowej budowie nie degradują się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Gdzie możesz wykorzystać palety antypoślizgowe?

Charakterystyką plastikowych nośników transportowych jest ich szerokie zastosowanie. Neutralne właściwości, wytrzymałość i ochrona ładunku sprawiają, że coraz więcej branż i właścicieli magazynów stawia na właśnie te elementy.

Łatwe w utrzymaniu czystości posiadają atesty PZH pozwalające na bezpośredni kontakt z artykułami spożywczymi. Doskonale sprawdzają się w przemyśle farmaceutycznym, papierniczym i spożywczym. Wyposażone w powierzchnię antypoślizgową zapobiegają przesuwaniu się towaru na palecie. Zastosowanie tego typu powierzchni gwarantuje bezpieczny transport przewożonych materiałów.

Jakiego rodzaju palety plastikowe posiadamy w ofercie?

Posiadamy różnego rodzaju palety antypoślizgowe. Znajdziesz u nas między innymi palety plastikowe EURO, ½ EURO czy ISO o wymiarach 1200x1000, 1200x800 oraz 800x600. Możesz otrzymać nośniki wyposażone w specjalne płozy. Palety plastikowe mają powierzchnię antypoślizgową i atesty, które świadczą o tym, że części te nadają się w pełni do profesjonalnego wykorzystania.

Gwarancja magazynuj.pl dla palet antypoślizgowych

Palety antypoślizgowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji palet z tworzywa. Oferowane przez nas palety z powierzchnią antypoślizgową charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.