Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Odbojniki gumowe

Czym są odboje gumowe?

Odboje gumowe to odporne na zużycie zabezpieczenia przeciwuderzeniowe. Charakteryzują się wysoką amortyzacją i nieodkształcającym się materiałem. Odbojniki gumowe wyposażone są w mocną taśmę przystosowaną do samodzielnego, prostego i szybkiego montażu. Taśma użyta do montażu odbojnic jest odporna nie tylko na ścieranie, ale również na zrywanie produktu. Używanie gumowych odbojnic to zapewnienie w miejscu użytkowania doskonałej ochrony przed uderzeniami.

Stosowane w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz narażonych na częste uszkodzenia, znacząco obniżają koszty napraw czy remontów. Odboje wykonane są z wysokiej jakości czarnej gumy EPDM i są wyjątkowo wytrzymałe. Odporne również na wysokie temperatury – nawet do 110°C. Stosowane są w marketach, magazynach, halach przemysłowych, szkołach, przy rampach wjazdowych i wielu innych miejscach pracy.

13,71 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych dla powierzchni płaskich.

więcej
34,84 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na narożnikach.

więcej
52,00 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych dla powierzchni płaskich.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla odbojników gumowych

Odboje gumowe dostępne w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji odbojników. Oferowane odboje gumowe są objęte gwarancją producenta. Świadczy to o ich wysokiej jakości. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.

Oficjalny partner