Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Blaty do biurek

Jeżeli chcesz samodzielnie przygotować odpowiednie biurko do swojej firmy lub wymienić zużyty blat, w naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju blaty do biurek w wielu wariantach kolorystycznych. Wszystkie charakteryzują się trwałością, bardzo mocnym wykonaniem i wszechstronnością. Bez problemy wykorzystasz je jako elementy do biurek w przedsiębiorstwach handlowo-usługowych, biurach i innych, podobnych miejscach.

202,44 zł

Biały blat do biurka o wymiarach 130 x 65 cm.

więcej
202,44 zł

Biały blat do biurka o wymiarach 120 x 60 cm.

więcej
202,44 zł

Biały blat do biurka o wymiarach 130 x 65 cm.

więcej

Wysokiej jakości blaty do biurek

Biurko jest jednym z podstawowych mebli, które wykorzystuje się do stworzenia stanowiska pracy. Obecnie coraz częściej odchodzi się od zakupu gotowych biurek, wybierając blat biurkowy osadzony na regulowanym stelażu. Taka konstrukcja daje możliwość dostosowania wymiarów stanowiska pracy do wzrostu pracownika. Ponadto łatwiej jest zestawić ze sobą stylistycznie wszystkie elementy wyposażenia pomieszczenia biurowego. Odpowiednio dobrane blaty do biurek są zatem niezbędne do tego, aby stanowisko było wygodne i pozwalało na wykonywanie podstawowych prac.

Blaty do biurek to produkty potrzebne przede wszystkim w obiektach firmowych. Można zastosować je w gabinetach, biurach, a także recepcjach czy miejscach obsługi klienta. Blaty sprawdzają się nie tylko na biurkach, ale także stołach roboczych, magazynowych czy przeznaczonych do stanowisk kontrolnych. Solidnymi blatami do biurek można też wykończyć miejsca pracy ucznia lub meble ustawione w gabinecie. Tu znaczenie może mieć przede wszystkim estetyka i trwałość takich konstrukcji.

Jak dobrać odpowiedni blat biurkowy?

Na rynku można znaleźć wiele rozmaitych blatów do biurek, dlatego problem może stanowić dobór odpowiedniego. Pierwszym krokiem będzie ustalenie zapotrzebowania, czyli określenie takich cech jak:

  • miejsce ustawienia biurka;
  • maksymalne i minimalne wymiary blatu;
  • kształt (prostokątny lub narożny);
  • jakość materiałów;
  • sposób wykończenia i kolorystyka.

Dopiero po ustaleniu tych cech można przejść do wyboru odpowiedniego produktu. Miejsce ustawienia, wymiar, a także kształt blatów do biurek powinien być dostosowany do warunków w pomieszczeniu oraz sposobu ich użytkowania. Większe biurka mogą być ustawiane w przestronnych gabinetach lub miejscach przyjmowania interesantów. Niewielkie blaty narożne sprawdzają się głównie przy indywidualnych stanowiskach pracy.

Sposób wykończenia ma znaczenie głównie estetyczne, ponieważ kolorystyka i deseń biurka powinny być zestawienie z innymi meblami w danym pomieszczeniu. Z kolei jakość materiałów, z jakich wykonywane są te elementy, wpływa na ich żywotność. Grubsza płyty i lepsze tworzywa wykorzystywane do wykończenia krawędzi zapewniają dłuższe użytkowanie.

Blaty do biurek w ofercie magazynuj.pl

Sklep magazynuj.pl oferuje kilka wariantów blatów do biurek, które można zastosować w dowolnym pomieszczeniu. Wszystkie wykonywane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Blat to solidna płyta o grubości 18 milimetrów i laminowana z obu stron. Narożniki zostały wykonane z tworzywa sztucznego ABS, dzięki czemu najbardziej newralgiczne miejsce jest zabezpieczone przed uszkodzeniem mechanicznym. Cały blat można myć za pomocą wilgotnej szmatki i płynu do naczyń. Taki proces czyszczenia nie uszkodzi mebla, a jednocześnie pozwoli utrzymać go w czystości.

W naszej ofercie znajdują się blaty do biurek wykonane w kilku podstawowych wymiarach. Różnią się zarówno szerokością, jak i długością, co umożliwia dopasowanie tego elementu do ilości wolnej przestrzeni. Można wybrać też stylistykę płyty laminowanej. Wśród oferowanych przez nas mebli przemysłowych znajdują się elementy wykończone deseniem imitującym naturalne drewno. Można też wybrać płyty w jednolitych uniwersalnych kolorach, czyli czarnym i białym. Taki wybór sprawia, że biurko do pracy nie tylko dobrze skomponuje się z otoczeniem, ale także będzie miało modny nowoczesny wygląd.

Montaż blatów na stelażach do biurek

Wszystkie oferowane w naszym sklepie blaty są przystosowane do montażu na odpowiednich stelażach do biurek. Ich konstrukcja umożliwia łatwe mocowanie blatu do stalowych podpór. Kompatybilne są także wymiary obu elementów, a nawet stylistyka ich wykończenia. Można wybrać zarówno proste stelaże, jak i narożne, co jest zgodne z ofertą blatów do biurek. Dzięki temu wyposażenie dowolnego biura jest łatwiejsze, podobnie jak stworzenie stanowiska pracy w magazynie czy innym miejscu. Stelaże do biurek oferowane w naszym sklepie charakteryzują się też możliwością regulacji wysokości, dzięki czemu łatwiej jest dostosować stanowisko do upodobań pracującej osoby.