Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Plastikowe wiadra i okrągłe pojemniki

Wiadra i okrągłe pojemniki magazynowe wykonane są z wysokiej jakości polietylenu. Ich ergonomiczny kształt ułatwia utrzymanie ich w czystości oraz daje możliwość wykorzystania w każdej branży. Wiadra plastikowe dzięki swojej uniwersalności mają mnóstwo zastosowań. Doskonale sprawdzają się w magazynach, domach, biurach, sklepach, warsztatach oraz w ogrodnictwie. Idealnie nadają się jako kosze do segregacji odpadów i recyklingu.

4,94 zł

Pojemniki z tworzywa sztucznego o uniwersalnym zastosowaniu. Ergonomiczny kształt, zastosowanie tworzywa odpornego na uderzenia i kompaktowe rozmiary zapewnią satysfakcję z użytkowania – w każdych warunkach!

więcej
6,59 zł

Okrągły pojemnik magazynowy, wykonany z plastiku (polietylenu) odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
8,78 zł

Okrągły pojemnik magazynowy, wykonany z plastiku (polietylenu) odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
10,98 zł

Okrągły pojemnik z tworzywa sztucznego – niezbędny do organizacji i utrzymania porządku. Jego prosta budowa sprzyja łatwemu i bezpiecznemu napełnianiu. Uniwersalny, posiada szerokie zastosowanie. Posiada certyfikat UN.

więcej
13,18 zł

Okrągły pojemnik magazynowy wykonany z plastiku (polietylenu) odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
31,40 zł

Wygodny okrągły pojemnik magazynowy 30 l z pokrywą. Wykonany jest z wysokiej jakości polietylenu, dzięki czemu sprawdzi się jako kosz do segregacji odpadów i artykułów przemysłu chemicznego. Idealny do magazynu, hali czy warsztatu.

więcej
31,40 zł

Oferujemy pojemniki plastikowe o uniwersalnym przeznaczeniu. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i łatwego w utrzymaniu czystości materiału znajdą zastosowanie w przedsiębiorstwach i gospodarstwach domowych.

więcej
40,74 zł

Okrągły pojemnik magazynowy wyposażony w uchwyty, wykonany z plastiku (polietylenu) odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
40,74 zł

Okrągły pojemnik magazynowy wyposażony w uchwyty, wykonany z polietylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Dostępny w dwóch kolorach: czerwony i żółty.

więcej

Plastikowe okrągłe pojemniki – trwała konstrukcja, wszechstronne zastosowanie

Odpowiednie przetrzymywanie różnego rodzaju środków chemicznych, produktów sypkich, nawozów, a niekiedy również farb czy lakierów i innych produktów wpływa na ich specyfikację oraz działanie. Do ich przechowywania i transportowania służy prawidłowo wykonane wiadro plastikowe - szczelne, chemicznie obojętne i odpowiednio pojemne. W naszej ofercie posiadamy plastikowe okrągłe pojemniki o wszechstronnym przeznaczeniu, które w bezpieczny i skuteczny sposób ułatwią przetrzymywanie i przewożenie różnych środków.

Wszystkie dostępne u nas plastikowe okrągłe pojemniki czy wiadra plastikowe posiadają gwarancję jakości producenta oraz zostały sprawdzone na etapie produkcji. Są certyfikowane i mają odpowiednie atesty. Dzięki temu sprawdzą się w zastosowaniu przemysłowym oraz prywatnym.

Pojemniki okrągłe w branży chemicznej – co warto o nich wiedzieć?

Wysokiej jakości wiadra plastikowe i plastikowe okrągłe pojemniki to elementy wykonane z tworzywa sztucznego, które wytrzymuje obciążenie fizyczne, a także chemiczne. Okrągłe pojemniki plastikowe mają trwałą konstrukcję i zróżnicowane kolory. Dzięki temu można skorzystać z nich w różnych sytuacjach.

Okrągłe pojemniki plastikowe przystosowane są między innymi do magazynowania oraz transportowania artykułów z przemysłu chemicznego. Idealne są do przechowywania farb, sorbentów sypkich, płynów, proszków do prania czy nawozów. Podczas przewożenia substancji przydatne jest zastosowanie kompatybilnych plastikowych pokryw, aby zapewnić bezpieczeństwo w transporcie. Lekkiej, jak również mocnej konstrukcji wiadra są doskonałe do magazynowania i transportowania materiałów sypkich oraz płynnych.

Pamiętaj, że każdy pojemnik okrągły z pokrywą możesz wykorzystać także jako element do składowania odpadów różnego rodzaju (np. chemicznych) i wywiezienia ich do punktu utylizacji. Wszechstronne pojemniki sprawdzą się w magazynach, hurtowniach, sklepach detalicznych, fabrykach czy wielu innych miejscach.

Jakie plastikowe okrągłe pojemniki i wiadra plastikowe znajdziesz w naszym asortymencie?

Pojemniki z tworzywa dostępne są w wersji z pokrywą lub bez o pojemności od 2 do nawet 60 litrów. Oferujemy również pojemniki magazynowe z bocznymi uchwytami, co ułatwi ich przenoszenie. Mamy wiaderka plastikowe oraz pojemniki z pokrywą i bez pokrywy o pojemności 3l, 5l, 20l, 30l, 60l i wielu innych wersjach. Znajdziesz u nas pojemniki żółte, czerwone, ze specjalną rączką do transportu oraz pojemniki specjalnego przeznaczenia – odporne na uszkodzenia mechaniczne np. uderzenia.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą na pojemniki różnego rodzaju. Na innych stronach naszego sklepu posiadamy także specjalne pojemniki na odpady medyczne oraz pozostałe. Znajdziesz u nas też elementy do umeblowania magazynu czy hali produkcyjnej. W razie jakichkolwiek pytań – pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów!

Gwarancja magazynuj.pl dla wiader i pojemników z tworzywa

Wiadra i pojemniki okrągłe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji pojemników z tworzywa. Oferowane przez nas wiadra i pojemniki charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.