Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Plastikowe wiadra i okrągłe pojemniki

Wiadra i okrągłe pojemniki magazynowe wykonane są z wysokiej jakości polietylenu. Ich ergonomiczny kształt ułatwia utrzymanie ich w czystości oraz daje możliwość wykorzystania w każdej branży. Wiadra plastikowe dzięki swojej uniwersalności mają mnóstwo zastosowań. Doskonale sprawdzają się w magazynach, domach, biurach, sklepach, warsztatach oraz w ogrodnictwie. Idealnie nadają się jako kosze do segregacji odpadów i recyklingu.

4,94 zł

Pojemniki z tworzywa sztucznego o uniwersalnym zastosowaniu. Ergonomiczny kształt, zastosowanie tworzywa odpornego na uderzenia i kompaktowe rozmiary zapewnią satysfakcję z użytkowania – w każdych warunkach!

więcej
6,59 zł

Okrągły pojemnik magazynowy, wykonany z plastiku (polietylenu) odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
8,78 zł

Okrągły pojemnik magazynowy, wykonany z plastiku (polietylenu) odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
10,98 zł

Okrągły pojemnik z tworzywa sztucznego – niezbędny do organizacji i utrzymania porządku. Jego prosta budowa sprzyja łatwemu i bezpiecznemu napełnianiu. Uniwersalny, posiada szerokie zastosowanie. Posiada certyfikat UN.

więcej
13,18 zł

Okrągły pojemnik magazynowy wykonany z plastiku (polietylenu) odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
31,40 zł

Wygodny okrągły pojemnik magazynowy 30 l z pokrywą. Wykonany jest z wysokiej jakości polietylenu, dzięki czemu sprawdzi się jako kosz do segregacji odpadów i artykułów przemysłu chemicznego. Idealny do magazynu, hali czy warsztatu.

więcej
31,40 zł

Oferujemy pojemniki plastikowe o uniwersalnym przeznaczeniu. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i łatwego w utrzymaniu czystości materiału znajdą zastosowanie w przedsiębiorstwach i gospodarstwach domowych.

więcej
40,74 zł

Okrągły pojemnik magazynowy wyposażony w uchwyty, wykonany z plastiku (polietylenu) odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
40,74 zł

Okrągły pojemnik magazynowy wyposażony w uchwyty, wykonany z polietylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Dostępny w dwóch kolorach: czerwony i żółty.

więcej

Plastikowe okrągłe pojemniki - z pokrywą i bez

Pojemniki z tworzywa dostępne są w wersji z pokrywą lub bez o pojemności od 2 do nawet 60 litrów. Oferujemy również pojemniki magazynowe z bocznymi uchwytami, co ułatwi ich przenoszenie.

Pojemniki okrągłe w branży chemicznej

Okrągłe pojemniki plastikowe przystosowane są również do magazynowania oraz transportowania artykułów z przemysłu chemicznego. Idealne są do przechowywania farb, sorbentów sypkich, płynów, proszków do prania czy nawozów. Podczas przewożenia substancji przydatne jest zastosowanie kompatybilnych plastikowych pokryw, aby zapewnić bezpieczeństwo w transporcie. Lekkiej, jak również mocnej konstrukcji wiadra są doskonałe do magazynowania i transportowania materiałów sypkich oraz płynnych.

Gwarancja magazynuj.pl dla wiader i pojemników z tworzywa

Wiadra i pojemniki okrągłe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji pojemników z tworzywa. Oferowane przez nas wiadra i pojemniki charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.