Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Pojemniki ażurowe EURO

Pojemniki ażurowe EURO to kosze o szerokim zastosowaniu w handlu, przemyśle spożywczym czy transporcie drobnicowym. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością (atest PZH) odporne są na duże obciążenia, uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne oraz działanie zasad i kwasów. Dzięki swojej budowie są łatwe w utrzymaniu czystości i odporne temperatury od -40°C do +60°C. Pojemniki ażurowe stosowane są w branży mięsnej, piekarniczej i ogrodniczej. Ażurowe dno i ścianki zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas mrożenia produktów.

Pojemniki siatkowe dostępne w naszej ofercie są produkowane zgodnie z normą EURO. Odpowiednie wymiary pojemników plastikowych dostosowane są do rozmiarów europalet (epalet) czy palet ISO. Mają funkcję sztaplowania (układania jednego na drugim), która pozwala na utrzymanie porządku oraz oszczędność miejsca magazynowego.

12,44 zł

Pojemnik transportowy 60x40cm typu EURO, ogrodniczy, wykonany z regranulatu HDPE. Możliwość sztaplowania w stosie. Pojemnik z uchwytem przelotowym.

więcej
21,80 zł

Plastikowe, ażurowe skrzynki euro 60x40cm typu EURO 130 wykonane z tworzywa sztucznego. Atest PZH pozwala na kontakt z artykułami spożywczymi i tłuszczami. Możliwość sztaplowania w stosie. Pojemnik z uchwytem przelotowym.

więcej
22,72 zł

Plastikowe, ażurowe skrzynki euro 60x40cm typu EURO 130 wykonane z tworzywa sztucznego. Atest PZH pozwala na kontakt z artykułami spożywczymi i tłuszczami. Możliwość sztaplowania w stosie. Pojemnik z uchwytem przelotowym.

więcej
23,18 zł

Plastikowe, ażurowe skrzynki euro typu 60x40cm EURO 200 wykonane z tworzywa sztucznego. Atest PZH pozwala na kontakt z artykułami spożywczymi i tłuszczami. Możliwość sztaplowania w stosie. Pojemnik z uchwytem przelotowym.

więcej
23,91 zł

Plastikowe, ażurowe skrzynki euro 60x40cm typu EURO 200 wykonane z tworzywa sztucznego. Atest PZH pozwala na kontakt z artykułami spożywczymi i tłuszczami. Możliwość sztaplowania w stosie.

więcej
38,69 zł

Plastikowe, ażurowe skrzynki euro typu 60x40cm EURO 300 wykonane z tworzywa sztucznego. Atest PZH pozwala na kontakt z artykułami spożywczymi i tłuszczami. Możliwość sztaplowania w stosie. Pojemnik z uchwytem przelotowym.

więcej
46,51 zł

Plastikowe, ażurowe skrzynki euro typu 60x40 cm EURO 410 wykonane z tworzywa sztucznego. Atest PZH pozwala na kontakt z artykułami spożywczymi i tłuszczami. Możliwość sztaplowania w stosie. Pojemnik z uchwytem przelotowym.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla pojemników ażurowych EURO

Pojemniki ażurowe EURO będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji takich pojemników. Oferowane przez nas plastikowe pojemniki ażurowe charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.