Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Pojemniki ażurowe EURO

Pojemniki ażurowe EURO to kosze o szerokim zastosowaniu w handlu, przemyśle spożywczym czy transporcie drobnicowym. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością (atest PZH) odporne są na duże obciążenia, uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne oraz działanie zasad i kwasów. Dzięki swojej budowie są łatwe w utrzymaniu czystości i odporne temperatury od -40°C do +60°C. Pojemniki ażurowe stosowane są w branży mięsnej, piekarniczej i ogrodniczej. Ażurowe dno i ścianki zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas mrożenia produktów.

12,88 zł

Zaprojektowany z myślą o przechowywaniu płodów rolnych, ażurowy pojemnik transportowy EURO ogrodniczy, o wym. 600x400x170mm, czarny to dobry wybór dla firm z branży rolniczej i wielu innych.

więcej
30,72 zł

Oferujemy pojemniki transportowe o wszechstronnym zastosowaniu. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i łatwego w utrzymaniu czystości polipropylenu. Posiada atest PZH na kontakt z artykułami żywnościowymi.

więcej
30,98 zł

Pojemniki transportowe o ażurowych ściankach, wykonane z polipropylenu, przeznaczone są do transportu i przechowywania różnego rodzaju towarów, w tym żywności. Łatwe w czyszczeniu i trwałe pojemniki posiadają atest Polskiego Towarzystwa Higieny.

więcej
35,64 zł

Pojemnik transportowy EURO 200 o ażurowym dnie oraz ściankach. Posiada atest PZG, dzięki czemu może być wykorzystywany w przemyśle spożywczym. Solidne wykonanie z polipropylenu gwarantuje lekkie przenoszenie i szybkie czyszczenie.

więcej
37,09 zł

Lekki, wygodny i sztywny pojemnik z ażurowymi ściankami idealny do transportu produktów spożywczych. Odporny na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Ładowność aż do 30 kilogramów! Dostępny w dwóch kolorach: szarym i żółtym.

więcej
38,02 zł

Pojemnik transportowy EURO 200 z ażurowym dnem. Dzięki atestom PZH można wykorzystywać do w przemyśle spożywczym. Odporny na uderzenia, promieniowanie UV i chemikalia. Dostępny wyłącznie w białym kolorze.

więcej
42,14 zł

Lekki pojemnik transportowy EURO 300 to sprzęt o wszechstronnym zastosowaniu, bezpieczny dla produktów spożywczych. Jest dobrym wyborem dla wielu firm, w tym dla producentów i dystrybutorów żywności.

więcej
50,67 zł

Plastikowe, ażurowe skrzynki euro typu 60x40 cm EURO 410 wykonane z tworzywa sztucznego. Atest PZH pozwala na kontakt z artykułami spożywczymi i tłuszczami. Możliwość sztaplowania w stosie. Pojemnik z uchwytem przelotowym.

więcej

Pojemniki ażurowe do wszechstronnego zastosowania – zapoznaj się z naszą ofertą

Skrzynki ażurowe nadają się do wielorakiego zastosowania w różnych branżach i przy transporcie czy magazynowaniu różnych produktów. Umożliwiają zachowanie porządku i są bardzo proste w budowie. W naszym asortymencie znajdziesz pojemniki ażurowe o różnej wielkości i parametrach, które na pewno przydadzą się w wielorakim zastosowaniu. 

Dostępne u nas pojemniki ażurowe to elementy najwyższej jakości, o sporej wytrzymałości i możliwościach. Cały czas poszerzamy ofertę pojemników plastikowych i z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.

Do czego wykorzystasz skrzynki ażurowe?

Pojemniki ażurowe to skrzynki wykonane z najwyższej jakości tworzywa, które nie wchodzi w reakcję np. z żywnością. Tego typu plastikowe pojemniki ażurowe możemy wykorzystać m.in. do transportu żywności. Świetnie nadają się też jako ażurowe pojemniki do magazynu pożywienia (np. owoców czy warzyw).

Plastikowy kosz ażurowy to także odpowiednie wyposażenie warsztatu lub hal produkcyjnych. Ułatwiają zachowanie porządku w trzymaniu zapasowych części samochodowych oraz narzędzi takich jak klucze czy wiertarki. Skrzynki ażurowe posiadają specjalne uchwyty, co ułatwia ich przenoszenie i błyskawiczne zabranie np. do pracy w terenie.

Wybierz właściwy pojemnik ażurowy

Pojemniki siatkowe dostępne w naszej ofercie są produkowane zgodnie z normą EURO. Odpowiednie wymiary pojemników plastikowych dostosowane są do rozmiarów europalet (epalet) czy palet ISO. Mają funkcję sztaplowania (układania jednego na drugim), która pozwala na utrzymanie porządku oraz oszczędność miejsca magazynowego.

Nasze pojemniki ażurowe mają różną głębokość, szerokość oraz długość. Warto postawić na elementy, które np. wpasują się w miejsce ustawienia i są dostosowane do możliwości transportowych pojazdu czy powierzchni danego magazynu. Zwróć przy tym uwagę czy pojemnik ażurowy spełnia kryteria dotyczące norm i pozwoleń, wynikających z przepisów dotyczących przechowywania i transportu żywności.

W naszym asortymencie możesz dostać pojemniki o różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością posegregujesz elementy w magazynie, wiedząc jaki produkt znajduje się w określonej skrzynce.

Gwarancja magazynuj.pl dla pojemników ażurowych EURO

Pojemniki ażurowe EURO będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji takich pojemników. Oferowane przez nas plastikowe pojemniki ażurowe charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.