Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Drabiny aluminiowe

Drabiny wielofunkcyjne dostępne w naszej ofercie to produkty o lekkiej i stabilnej konstrukcji ułatwiające pracę na niewielkich wysokościach. Wyprodukowane zostały z trwałego i lekkiego aluminium. Materiał ten charakteryzuje wysoka plastyczność, dzięki czemu drabiny są wytrzymałe na przypadkowe odkształcenia. Są także odporne na korozję co sprawia, iż mogą być użytkowane w środowiskach pracy o wysokiej wilgotności lub na zewnątrz pomieszczeń.

Oferowane jednostronne oraz jezdne drabiny magazynowe sprawdzają się nie tylko w magazynach, ale i przy pracach porządkowych oraz montażowych. Dostępne w ofercie sklepu drabiny jezdne wyposażone zostały w rolki, które ułatwiają ich przemieszczanie po powierzchni magazynowej. Możliwość składania drabin jest dodatkowym atutem i pozwala na lepsze gospodarowanie przestrzenią w magazynie. Każda drabina magazynowa wyposażona jest w zawias samoblokujący oraz małą półkę na narzędzia. Dodatkowo zamontowane poręcze gwarantują bezpieczeństwo podczas korzystania z drabiny. Oferujemy profesjonalne drabiny jednostronne oraz magazynowe od 70 cm do 235 cm. Każda drabina będąca w ofercie sklepu posiada certyfikat bezpieczeństwa PN-EN-131.

1 818,24 zł

Drabina magazynowa 9 stopniowa o wysokości stania na poziomie 210 cm. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. Zamontowane koła ułatwiają poruszanie się w magazynie.

więcej
1 040,64 zł

Drabina magazynowa 5 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 120 cm. Idealna do pracy w magazynach. Posiada certyfikat bezpieczeństwa.

więcej
1 084,80 zł

Jednostronna drabina 8 stopniowa TAURUS o wysokości 190 cm (najwyższy stopień). Dla użytkownika łatwa w obsłudze. Stosowana m.in. w magazynach. Wykonana z aluminium.

więcej
668,16 zł

Jednostronna drabina 4 stopniowa TAURUS o wysokości 95 cm (najwyższy stopień). Dla użytkownika łatwa w obsłudze. Stosowana m.in. w magazynach. Wykonana z aluminium.

więcej
1 414,08 zł

Drabina magazynowa 6 stopniowa o wysokości stania na poziomie 140 cm. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. Zamontowane koła ułatwiają poruszanie się w magazynie.

więcej
518,65 zł

Wózek magazynowy z opcją drabiny. Ładowność 100 kg. Drabina z trzema stopniami. Wózek transportowy do magazynu.

więcej
1 147,00 zł

Drabina magazynowa 6 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 140 cm. Idealna do pracy w magazynach. Posiada certyfikat bezpieczeństwa.

więcej
888,00 zł

Jednostronna drabina 6 stopniowa TAURUS o wysokości 140 cm (najwyższy stopień). Dla użytkownika łatwa w obsłudze. Stosowana m.in. w magazynach. Wykonana z aluminium.

więcej
1 529,28 zł

Drabina magazynowa 7 stopniowa o wysokości stania na poziomie 165 cm. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. Zamontowane koła ułatwiają poruszanie się w magazynie.

więcej
725,76 zł

Jednostronna drabina 5 stopniowa TAURUS o wysokości 120 cm (najwyższy stopień). Dla użytkownika łatwa w obsłudze. Stosowana m.in. w magazynach. Wykonana z aluminium.

więcej
956,16 zł

Drabina magazynowa 4 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 95 cm. Idealna do pracy w magazynach. Posiada certyfikat bezpieczeństwa.

więcej
2 252,16 zł

Drabina magazynowa 11 stopniowa o wysokości stania na poziomie 260 cm. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. Zamontowane koła ułatwiają poruszanie się w magazynie.

więcej
615,36 zł

Jednostronna drabina 3 stopniowa TAURUS o wysokości 70 cm (najwyższy stopień). Dla użytkownika łatwa w obsłudze. Stosowana m.in. w magazynach. Wykonana z aluminium.

więcej
1 451,52 zł

Jednostronna drabina 12 stopniowa TAURUS o wysokości 280 cm (najwyższy stopień). Dla użytkownika łatwa w obsłudze. Stosowana m.in. w magazynach. Wykonana z aluminium.

więcej
996,48 zł

Jednostronna drabina 7 stopniowa TAURUS o wysokości 165 cm (najwyższy stopień). Dla użytkownika łatwa w obsłudze. Stosowana m.in. w magazynach. Wykonana z aluminium.

więcej
1 292,16 zł

Jednostronna drabina 10 stopniowa TAURUS o wysokości 235 cm (najwyższy stopień). Dla użytkownika łatwa w obsłudze. Stosowana m.in. w magazynach. Wykonana z aluminium.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla drabin aluminiowych

Aluminiowe drabiny będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji profesjonalnych drabin atestowanych. Oferowane przez nas drabiny magazynowe charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.