Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Drabiny aluminiowe

Posiadamy różnego rodzaju drabiny aluminiowe, dostępne w wariantach kilkustopniowych, jak i wysokie, magazynowe egzemplarze dostosowane do potrzeb magazynów czy fabryk. Każda drabina aluminiowa z naszego asortymentu spełnia surowe kryteria bezpieczeństwa, jest wygodna w użytkowaniu, wytrzymała i lekka jednocześnie. To świetny produkt do zastosowania w magazynach, warsztatach, ale też przy pracach budowlanych i remontowych.

1 438,32 zł

Kompaktowa drabina trzyelementowa, tłoczona, 15 stopni. Maksymalna wysokość robocza to 10,4 m. Idealna do pracy w domu, okazjonalnych remontach a także w użyciu profesjonalnym.

więcej
700,28 zł

Kompaktowa drabina trzyelementowa, tłoczona, 11 stopni. Maksymalna wysokość robocza to 7,04 m. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
409,64 zł

Drabina ogrodowa 11 stopniowa. Idealna do profesjonalnej pracy w ogrodach jak i do użytku w gospodarstwach domowych. Maksymalna wysokość robocza 419 cm

więcej
339,76 zł

Kompaktowa drabina jednoelementowa zgodna z normą En 131.

więcej
135,59 zł

Drabina domowa 6 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 119 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
285,19 zł

Kompaktowa drabina malarska z szerokimi szczeblami oraz wieszakiem na wiadro. Wytrzymałość 150 kg.

więcej
282,36 zł

Kompaktowa drabina jednostronna z poręczą i półką, 7 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 140 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
682,42 zł

Profesjonalna drabina dwustronna, 13 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 454 cm. Idealna do profesjonalnego użytku.

więcej
2 216,50 zł

Drabina magazynowa 9 stopniowa o wysokości stania na poziomie 210 cm. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. Zamontowane koła ułatwiają poruszanie się w magazynie.

więcej
1 268,80 zł

Drabina magazynowa 5 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 120 cm. Idealna do pracy w magazynach. Posiada certyfikat bezpieczeństwa.

więcej
238,53 zł

Kompaktowa drabina jednostronna z poręczą i półką, 6 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 119 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
254,37 zł

Kompaktowa drabina dwustronna, 8 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 166 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
520,24 zł

Kompaktowa drabina trzyelementowa, tłoczona, 9 stopniowa. Maksymalna wysokość robocza to 5,75 m. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
200,45 zł

Drabina 8 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 162 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
627,15 zł

Kompaktowa drabina trzyelementowa, tłoczona, 10 stopni. Maksymalna wysokość robocza to 5,72 m. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
378,18 zł

Kompaktowa drabina malarska z szerokimi szczeblami oraz wieszakiem na wiadro. Wytrzymałość 150 kg.

więcej
699,21 zł

Kompaktowa drabina trzyelementowa, tłoczona, 11 stopni. Maksymalna wysokość robocza to 6,31 m. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
428,22 zł

Profesjonalna drabina dwustronna, 10 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 353 cm. Idealna do profesjonalnego użytku.

więcej
1 322,48 zł

Jednostronna drabina 8 stopniowa TAURUS o wysokości 190 cm (najwyższy stopień). Dla użytkownika łatwa w obsłudze. Stosowana m.in. w magazynach. Wykonana z aluminium.

więcej
552,22 zł

Kompaktowa drabina trzyelementowa, tłoczona, 9 stopni. Maksymalna wysokość robocza to 5,83 m. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej

Drabina aluminiowa - zamów online

Drabiny wielofunkcyjne dostępne w naszej ofercie to produkty o lekkiej i stabilnej konstrukcji ułatwiające pracę na niewielkich wysokościach. Wyprodukowane zostały z trwałego i lekkiego aluminium. Materiał ten charakteryzuje wysoka plastyczność, dzięki czemu drabiny są wytrzymałe na przypadkowe odkształcenia. Są także odporne na korozję co sprawia, iż mogą być użytkowane w środowiskach pracy o wysokiej wilgotności lub na zewnątrz pomieszczeń.

Oferowane jednostronne oraz jezdne drabiny magazynowe sprawdzają się nie tylko w magazynach, ale i przy pracach porządkowych oraz montażowych. Dostępne w ofercie sklepu drabiny jezdne wyposażone zostały w rolki, które ułatwiają ich przemieszczanie po powierzchni magazynowej. Możliwość składania drabin jest dodatkowym atutem i pozwala na lepsze gospodarowanie przestrzenią w magazynie. Każda drabina magazynowa wyposażona jest w zawias samoblokujący oraz małą półkę na narzędzia. Dodatkowo zamontowane poręcze gwarantują bezpieczeństwo podczas korzystania z drabiny. Oferujemy profesjonalne drabiny jednostronne oraz magazynowe od 70 cm do 235 cm. Każda drabina będąca w ofercie sklepu posiada certyfikat bezpieczeństwa PN-EN-131.

Gwarancja magazynuj.pl dla drabin aluminiowych

Aluminiowe drabiny będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji profesjonalnych drabin atestowanych. Oferowane przez nas drabiny magazynowe charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.