Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbenty - strona 1

Sorbenty to produkty ograniczające ryzyko wycieku szkodliwych substancji. Dostępne jako maty chłonne, rękawy i poduszki sorbentowe skutecznie wchłaniają wszelkie substancje płynne. Prawidłowe korzystanie z sorbentów jest możliwe po wcześniejszym zapoznaniu się z ich przeznaczeniem, możliwościami oraz przede wszystkim sposobie działania. Aby pomóc Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu, zapraszamy do zapoznania się z artykułami na temat środków absorpcyjnych. W proponowanych artykułach umieszczono wszelkie cenne wskazówki, dzięki którym poznają Państwo specyfikę produktów.

W tej sekcji bazy wiedzy znajdą Państwo dokładne opisy dostępnych rodzajów sorbentów. Zobaczą Państwo przegląd najekonomiczniejszych rozwiązań w przypadku wycieku substancji niebezpiecznych, dowiedzą się Państwo, jakie są najczęściej popełniane błędy przy wyborze sorbentów czy wreszcie w których sytuacjach najlepiej je wykorzystać.

Każdy czytelnik znajdzie tu interesujące informacje na temat unieszkodliwiania niebezpiecznych wycieków w zakładach pracy, pozna bliżej ofertę sorbentów oraz wyszuka wiele innych ciekawych tematów.

Zapraszamy do lektury.

Sposób na wyciek olejów - sorbenty niebieskie

magazynuj.pl - 2017-11-22

W zakładach przemysłowych, gdzie istnieje wysokie ryzyko wycieku niezidentyfikowanych i nieagresywnych cieczy niezbędny jest sorbent koloru niebieskiego. Jego charakterystyczną cechą jest..

Kiedy warto kupić uniwersalny sorbent sypki?

magazynuj.pl - 2017-06-06

Granulat jest gotowy do użycia; można go zastosować w każdych warunkach. Jest to produkt naturalny, przyjazny dla środowiska. Może zostać użyty do neutralizacji substancji pochodzenia organicznego i nieorganicznego. Wyjątek stanowi..

Jaki Sorbent wybrać?

magazynuj.pl - 2017-03-19

Różne kształty sorbentów pozwalają na dobranie idealnego, w zależności od powierzchni, na której ma być wykorzystany oraz od rodzaju zanieczyszczenia. Uniwersalne zastosowanie mają sorbenty w postaci..

Sorbenty i środki absorpcyjne - jakie mają cechy?

magazynuj.pl - 2016-10-19

Aby jak najlepiej ochronić zarówno wyposażenie, środowisko naturalne, jak i pracowników przed skutkami niebezpiecznych rozlewów, dobrze mieć odpowiedni sorbent. Środki absorpcyjne wchłaniają chemikalia oraz..

Dobry sorbent, czyli?

magazynuj.pl - 2015-08-03

Idealny sorbent charakteryzuje się wybiórczym działaniem. Dla przykładu - sorbent wchłaniający substancje oleiste nie powinien..

Rękaw do wygradzania stref - sorbenty w magazynie

magazynuj.pl - 2015-07-27

Czasem zdarza się konieczność wygrodzenia strefy wycieku. W tym przypadku można wykorzystać jeden z rodzajów sorbentów, a konkretnie..

Sorbenty sypkie - posypać i wyciek pod kontrolą

Magazynuj.pl - 2015-06-15

Sorbent w formie granulatu jest gotowy do użytku. Wystarczy rozsypać granulat na zanieczyszczoną powierzchnię i zebrać do utylizacji. Trzeba pamiętać, iż..

Sorbenty jako sposób na rozlane substancje

magazynuj.pl - 2015-06-08

Rozlew substancji, szczególnie tych niebezpiecznych może doprowadzić do zanieczyszczenia środowiska, szczególnie do skażenia wód. Oprócz tego wyciek w zakładzie pracy daje ryzyko powstania..

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na temat sorbentów. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.