Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Taśmy przydatne w magazynie - przegląd (cz. 3)

Taśmy montażowe cieszą się coraz większym uznaniem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom często są alternatywą dla tradycyjnego sposobu mocowania. Są solidne, niezwykle wytrzymałe i łatwe w zamontowaniu. Nie wymagają dodatkowych akcesoriów do ich przytwierdzenia, a ich mocowanie nie jest widoczne, co znacznie wpływa na estetykę.

Za pomocą samoprzylepnych taśm montażowych można w prosty sposób przymocować przedmioty do podłoża. Sprawdzają się nie tylko na płaskich powierzchniach, ale także na tych nierównych. Wielu producentów preferuje użycie taśmy w zastępstwie dla kleju czy innego spoiwa.

Taśmy montażowe charakteryzują się dużą wytrzymałością na obciążenia. Za ich pomocą można w prosty sposób zamontować np. szafki na klucze. Ten sposób montażu w dużym stopniu skraca czas wykonywania czynności, jest całkowicie bezpieczny oraz nie pozostawia śladów mocowania.

Samoprzylepne taśmy doskonale przylegają do powierzchni szklanych, drewnianych, gipsowych, ceramicznych i wielu rodzajów tworzyw sztucznych. Używane są nie tylko do profesjonalnych zastosowań, ale także do codziennego użytku w gospodarstwach domowych. Niska cena taśm oraz ich wszechstronność sprawiają, że nie powinno ich zabraknąć w skrzynce narzędziowej majsterkowicza.

Różne rodzaje taśm do wykorzystania w magazynie, warsztatach, zakładach produkcyjnych znajdziesz w sklepie magazynuj.pl.