Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Składowanie towarów na półkach siatkowych

Regały półkowe to wyposażenie podstawowe w każdym magazynie. Dobór odpowiednich może zwiększyć przestrzeń i usprawnić pracę. Warto również przyjrzeć się rozwiązaniom, które nie tylko lepiej wykorzystają przestrzeń, ale też są bezpieczniejsze i minimalizują ewentualne dodatkowe koszty.

Coraz większą popularnością w branży magazynowej cieszą się półki siatkowe. Są doskonałą alternatywą dla półek drewnianych. Stalowa konstrukcja półek przepuszcza powietrze, wodę oraz światło. Z powodzeniem można zatem stosować półki siatkowe w chłodniach, gdyż konstrukcja umożliwia swobodną dystrybucję temperatury. Konieczność zraszania towarów również nie stanowi problemu, ponieważ półki siatkowe nie absorbują wody tak, jak w przypadku drewnianych.

Półki siatkowe są lekkie, tanie, spełniają wszystkie wymagania systemów przeciwpożarowych. Półki siatkowe to wygodne i ergonomiczne elementy do składowania towarów, które dzięki wyposażeniu w specjalne wzmocnienia, posiadają bardzo dużą wytrzymałość.

Półka siatkowa SAFEPICK

Półki siatkowe doskonale sprawdzają się w magazynach składowania towarów, będąc lepszą alternatywą dla tradycyjnych półek regałowych. Dostępne w standardowych, uniwersalnych rozmiarach lub wykonuje się je na specjalne zamówienie. Dzięki niestandardowym rozmiarom z łatwością można je dopasować do potrzeb i specyficznych wymagań każdego magazynu.

Obok półek siatkowych, poleca się także pasujące separatory. Pozwalają one oddzielać i zarządzań przestrzenią w ramach gniazda regałowego.

Pełna oferta solidnych półek siatkowych dostępna jest w sklepie magazynuj.pl.