Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Separatory siatkowe do półek

Produkt na indywidualne zamówienie

Oddzielają strefy między produktami, posiadają 3 mocowania do półki siatkowej. Pręt obwodowy o średnicy 5 mm.

więcej

Separatory siatkowe do przegródek na półkach

Separatory siatkowe to elementy wyposażenia magazynu do stosowania na regałach oraz półkach siatkowych. Mobilne ścianki siatkowe nadają się do organizacji przestrzeni magazynowych. Oddzielają i dzielą powierzchnię półki, dając możliwość optymalnego zagospodarowania oraz sortowania produktów przechowywanych na halach.

Siatkowe przegrody umożliwiają dzielenie przestrzeni półek w pionie, dzięki czemu tworzą się mniejsze strefy składowania materiałów. Montaż separatorów do półek siatkowych odbywa się za pomocą 3 mocowań, a stabilność mocowania uzyskano dzięki zastosowanemu prętowi obwodowemu o średnicy 5 mm. Konstrukcja separatorów wykończona jest ocynkiem galwanicznym. Taka powłoka chroni produkt przed możliwymi korozjami, uderzeniami i zadrapaniami.

Gwarancja magazynuj.pl dla separatorów siatkowych

Separatory siatkowe do półek będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji przegród siatkowych . Oferowane przez nas separatory półkowe charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.