Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Magazynowe pojemniki z tworzywa - kiedy się przydadzą?

Pojemniki magazynowe sprawdzają się w wielu obiektach, służąc do organizacji i zachowania porządku. Są pomocne w czasie transportu, segregacji oraz przechowywaniu wszelkich produktów. Używane w branży rolniczo-ogrodniczo-spożywczej, halach magazynowych i produkcyjnych, a także w warsztatach i na zapleczach.

Pojemniki magazynowe można podzielić na dwie kategorie, w zależności od materiału i przeznaczenia:

  • pojemniki EURO, które wykorzystuje się w ogrodnictwie, rolnictwie i przemyśle spożywczym,
  • kuwety plastikowe, które sprawdzają się jako jako organizery.

Jakie konkretne pojemniki magazynowe mogą się Tobie przydać?

1. Regały i stojaki do pojemników warsztatowych, które są doskonałą alternatywą dla dużych szaf. Pozwolą zachować porządek oraz optymalnie zorganizować przestrzeń.

Regały i stojaki do pojemników warsztatowych

2. Plastikowe pojemniki warsztatowe (kuwety magazynowe) przydadzą się do organizacji pracy i gospodarki komponentami np. w zakładach produkcyjnych i warsztatach.

Plastikowe pojemniki warsztatowe


3. Plastikowe pojemniki magazynowe wykorzystasz praktycznie w każdym magazynie, do przechowywania drobiazgów, dokumentacji i innych wymagających stałego miejsca elementów.

Plastikowe pojemniki magazynowe

4. Okrągłe pojemniki magazynowe wykorzystasz w magazynie, biurze, warsztacie czy na hali produkcyjnej. Idealnie nadają się do odpadków i recyklingu.

Okrągłe pojemniki magazynowe

5. Plastikowe pojemniki EURO znajdą zastosowanie w transporcie i magazynowaniu, zwłaszcza żywności czy produktów ogrodniczych lub rolniczych.

Plastikowe pojemniki EURO

6. Dodatki do pojemników magazynowych:

Wózek do pojemników transportowych EURO

Listwa do zawieszania pojemników warsztatowych