Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Kosze siatkowe i nadstawki paletowe - przegląd dostępnych rozwiązań

Kosze siatkowe przydają się nie tylko w sklepach, biurach, magazynach i obiektach przemysłowych, ale także w czasie imprez wystawienniczych. W ramach koszy siatkowych i nadstawek paletowych znaleźć można szereg rozwiązań i dopasować produkt do potrzeb.

Uniwersalne kontenery wykonane z drutu lub cynku galwanicznego doskonale sprawdzają się przy magazynowaniu oraz transportowaniu określonego rodzaju towarów. Wyposażone są w wygodne kółka oraz uchylną klapę. Tego rodzaju kosz dostępny jest w kilku rozmiarach.

Kontener siatkowy KK-1015x800x600

W zależności od opcji można też wybrać kosze oraz boksy składane, które zapewnią wygodę szczególnie wtedy, jeśli trzeba je często przewozić (np. pokazy, targi).

Boks składany siatkowy

 Zdecydować można się też na kontener wysoki, umożliwiający ekspozycję towarów lub kontener wykonany z drutu i kształtownika przeznaczony do składowania kartonów.

Kontener siatkowy wysoki

 

Obok kontenerów polecane są specjalne stoły ekspozycyjne i nadstawki paletowe, które umożliwiają prezentację małych i nieporęcznych towarów. Ich konstrukcja zapewnia dużą stabilność, a przy tym wysoką odporność na uszkodzenia. Kosze siatkowe i nadstawki paletowe znajdują się w szerokiej ofercie sklepu magazynuj.pl.