Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Kiedy warto kupić uniwersalny sorbent sypki?

Sorbent sypki to nic innego jak granulki pochodzenia naturalnego. Zastosowanie procesów technologicznych pozwoliło na otrzymanie granulatu ze skał, bogatych w wysoko zmineralizowane okrzemki.

W związku z tym, iż granulki sorbentu są puste w środku, absorpcja odbywa się początkowo do wewnątrz. Po wypełnieniu przestrzeni zanieczyszczenie zostaje wchłonięte przez zewnętrzne wolne przestrzenie. Taka specyfikacja granulatu sprawia, że jego wydajność jest wysoka i sorbent natychmiast pochłania niebezpieczne substancje. Ponadto zastosowanie sorbentu sypkiego przeciwdziała poślizgnięciom, a użycie granulatu nie wpływa na zmianę struktury powierzchni, na której został użyty.

ZASTOSOWANIE

Granulat jest gotowy do użycia; można go zastosować w każdych warunkach. Jest to produkt naturalny, przyjazny dla środowiska. Może zostać użyty do neutralizacji substancji pochodzenia organicznego i nieorganicznego (wyjątek: kwas fluorowodorowy). Często wybierany jako produkt do neutralizowania rozlewów na drogach, lotniskach, stacjach paliw oraz używany w warsztatach.

granulat mineralny Abso'net Multisorb

SPOSÓB UŻYCIA

Granulat jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy wysypać na rozlaną ciecz. Pod wpływem jego właściwości, zostaje ona szybko wchłonięta, a sam produkt wystarczy zamieść i wyrzucić - powierzchnia ponownie jest czysta, bezpieczna i gotowa do ruchu ludzi oraz pojazdów.

Co ważne, sorbent sypki jest niezwykle wydajny, pochłaniając blisko 100% własnego ciężaru. Poza tym to produkt lekki, cechujący się niską emisją pyłów, dzięki czemu jest łatwy w transporcie i wygodny w stosowaniu. Sorbenty można używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Abso'net Superior Special

Produkty, na które warto zwrócić uwagę, to: