Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Gumowe zabezpieczenia - przydatne w magazynie

Praca w magazynie wymaga dobrego zorganizowania, odpowiedniego sprzętu oraz dodatkowego wyposażenia, które zwiększy bezpieczeństwo pracowników i zapewni komfort pracy. Inwestując we wszelkie dodatkowe zabezpieczenia mamy pewność ochrony nie tylko ludzi, ale też mienia.

Stosunkowo niedrogim kosztem eliminujemy nieprzewidziane i kosztowne naprawy przypadkowo zniszczonego sprzętu, który nierzadko może spowodować wydłużenie wykonania zleconej pracy.

zabezpieczenie przeciw uderzeniowe

Gumowe uszczelnienia, zabezpieczenia krawędzi i odbojniki to elementy, które służą przede wszystkim do zabezpieczenia wyposażenia magazynów. W sklepie magazynuj.pl dostępny jest szeroki wybór dodatkowych zabezpieczeń, które występują w różnych kształtach i rozmiarach.

Przyjrzyjmy się zatem produktom niezastąpionym w każdym magazynie, spełniającym funkcje ochronne. Niezwykle popularnym zabezpieczeniem, które ma nieograniczone zastosowanie są uszczelki z gumy EPDM. Są wytrzymałe, gwarantują trwałość i łatwy montaż. Nie ulegają odkształceniom, wykazują odporność na działanie niskich i wysokich temperatur. Samoprzylepna taśma znacznie skraca czas montażu i nie wymaga dodatkowego sprzętu do mocowania. Stosowane są do uszczelniania drzwi, zabezpieczania krawędzi regałów i maszyn. Zastosowanie gumowej ochrony zabezpiecza ostre krawędzie i narożniki.

Uszczelki występują w wielu kształtach i wymiarach. Dobór odpowiedniej należy dostosować w zależności od przeznaczenia.

Odbojniki gumowe to doskonały produkt, który wykorzystywany jest w celu zabezpieczania elementów konstrukcyjnych budynków i krawędzi maszyn przed niekontrolowanym uderzeniem pojazdem poruszającym się po magazynie. Odbojniki pochłaniają całą energię pochodzącą z uderzenia, powracając do pierwotnego stanu. Wykorzystanie wysokiej jakości tworzywa do wykonania odbojników daje gwarancję eksploatacji przez wiele lat.