Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Uszczelki EPDM, zabezpieczenia krawędzi

Uszczelki z gumy EPDM to produkt stworzony do zabezpieczania wszelkiego rodzaju kantów i krawędzi. Zabezpieczenia krawędzi mają nieograniczone zastosowanie w przemyśle oraz w gospodarstwach domowych. Użycie do produkcji uszczelek tworzywa EPDM jest gwarancją trwałości produktu, a wyposażenie uszczelek w samoprzylepną taśmę pozwala na szybki i samodzielny montaż. Uszczelki EPDM nadają się do uszczelniania drzwi, ochrony maszyn i regałów czy zjazdów dla wózków. Są idealnym zabezpieczeniem ostrych krawędzi oraz narożników w miejscu pracy. Sprawdzą się również jako odboje gumowe zapewniające amortyzację przy uderzeniach (np. przy otwieraniu drzwi).

54,25 zł

Amortyzujące zabezpieczenie przeciwuderzeniowe narożników to produkt w formie wygodnej w aplikacji gumowej uszczelki samoprzylepnej. To proste rozwiązanie do ochrony narożników ścian, mebli czy maszyn.

więcej
10,06 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 1,5 – 2,5 mm z kołnierzem.

więcej
8,06 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 1,5 – 2,5 mm z kołnierzem.

więcej
6,05 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 1,5 do 2,5mm.

więcej
13,47 zł

Zabezpieczenie przeciwuderzeniowe z kołnierzem LC20 wykonane z gumy. Idealnie sprawdzi się do zabezpieczania krawędzi mebli, maszyn i sprzętów na halach produkcyjnych, magazynach lub biurach. Wygodny montaż bez użycia kleju.

więcej
14,89 zł

Gumowa osłona krawędzi i narożników wykonana z odpornej na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne gumy EPDM. Polecana w przemyśle i gospodarstwach domowych.

więcej
16,68 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 1,5 – 3,5mm.

więcej
14,66 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 1,5 – 2,5 mm.

więcej
15,68 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 2,5 – 3,5 mm z kołnierzem.

więcej
25,19 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 5 – 8mm.

więcej
9,96 zł

Gumowe zabezpieczenie przeciwuderzeniowe BT05 do krawędzi sprzętu, maszyn produkcyjnych oraz regałów na halach, magazynach i biurach. Wygodny montaż bez użycia kleju. Wymiary zabezpieczenia: 13 x 10 mm.

więcej
21,58 zł

Samoprzylepna, gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Przeznaczona do ochrony powierzchni płaskich przed uszkodzeniem. Wysoka odporność na zużycie oraz prosty i szybki montaż.

więcej
14,35 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 2,5 – 3,5 mm.

więcej
62,75 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych dla powierzchni płaskich.

więcej
18,19 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 2,5 – 3,5mm.

więcej

Uszczelki EPDM – skuteczne zabezpieczenie każdego elementu

W przemyśle czy budynkach prywatnych wiele elementów ma niebezpieczne, zaostrzone krawędzie, które stanowią zagrożenie dla pracowników i domowników. Takie ostre zakończenia są też najczęściej wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne w naszej ofercie uszczelki EPDM zabezpieczają kanty i krawędzie, tworząc specjalną warstwę ochronną.

Uszczelka EPDM znana jest także jako uszczelka krawędziowa. Wykonana jest ze specjalnej gumy etylenowo-propylenowo-dienowej. Jest bardzo mocna i spotykana się ją w wykończeniu maszyn przemysłowych czy elementów wyposażenia gospodarstwa domowego.

Co charakteryzuje uszczelki EPDM z naszego asortymentu?

Posiadamy wyłącznie uszczelki EPDM najwyższej jakości, które są bardzo szczelne, a jednocześnie odporne na uszkodzenia mechaniczne czy skrajne warunki pogodowe. Są elastyczne, nie zmieniają kształtu pod wpływem wilgoci czy użytkowania i możesz stosować je w temperaturze od nawet -40 do 100 stopni Celsjusza.

W naszym asortymencie posiadamy samoprzylepne uszczelki, które służą jako zabezpieczenie ostrych krawędzi w stołach przemysłowych, meblach, maszynach i podobnych. Przy ich zastosowaniu możesz ograniczyć m.in. zużycie danego elementy oraz drzwi (które uderzają w dane miejsce podczas otwierania).

Postaw na najwyższą jakość produktu

Dostępne u nas uszczelki EPDM posiadają gwarancję jakości i spełniają wszystkie normy wytyczone przez odpowiednie organy Unii Europejskiej. Mają trwałą taśmę samoprzylepną i służą do uszczelniania okien, drzwi, maszyn, mebli, pojazdów czy innych elementów. O ich długowieczności i skuteczności świadczą liczne i pozytywne opinie naszych Klientów.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące uszczelek dostępnych w naszym asortymencie lub chcesz dowiedzieć się więcej o innych elementach z bogatej oferty sklepu - już teraz zachęcamy do kontaktu. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i pomożemy dobrać m.in. optymalny rozmiar i typ uszczelki, który powinieneś zastosować.

Gwarancja magazynuj.pl dla uszczelek EPDM i zabezpieczeń krawędzi

Samoprzylepne uszczelki EPDM znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą spełniać wszystkie uszczelki i odbojniki. Każde zabezpieczenie krawędzi czy narożnika będące w naszej ofercie jest objęte gwarancją producenta, co świadczy o wysokiej jakości proponowanego produktu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.